שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למריים היקרה הפתרון פה בפנים
24-Jun-2015, 9:26
הודעה: #31
RE: למריים היקרה הפתרון פה בפנים
(24-Jun-2015 9:01)משה.ד כתב:  גם שגב היה כזה בהתחלה שכולם התלהבו. מעט מאוד זיהו שהאיש הזוי והרימו דגל כבר בתחילת דרכו כאן (הייתי חלק מן המעט הזה)
תכלס שני הליצנים האלה ששמם נקשר כבר עם כמה קבוצות פה נראים לא פחית הזויים משגב ואולי אף יותר.

למרות ששגב ניראה הזוי מהרגע הראשון(הייתי שותף לפגישה הראשונה איתו ביוני 12),הוא הזרים בעונתו הראשונה(כתורם)650k$,בעונתו הראשונה(כבעלים)כ3 מיליון ש"ח,בעונתו השניה(כבעלים),כ2 מיליון ש"ח,סכומים שיכלו להספיק לייצב קבוצה סבירה בליגת העל.
הבעיה הבסיסית בהזויים האלו,שהם משתכנעים בחלום שחלמו בלילה הקודם או בסיפור שסיפרו לעיתונאי האחרון ששיזף את פדחתם באור זרקוריו,או שמתחברים לכוכבי הילדות שלהם ואז אנחנו בבעיה.
לעולם(כניראה) לא נדע מה הסיפור של שגב,אני מאוד מאוד מקווה שבעוד עונה/שתיים ניזכר בחיוך בתקופה ההזויה הזו ולא נתייחס אליה כסיוט של נגמר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Jun-2015, 9:27
הודעה: #32
אף אחד לא אומר לסגור איתם עיסקה מחר בבוקר....
במיוחד אחרי מה שעברנו עם שגב חייבים לחקור ולבדוק בפינצטה כל רוכש פוטנציאלי שמשודך לנו. לגבי השניים, נראה לי שהרזומה שלהם קצת יותר מרשים משל שגב ואני גם חושב שפרסום בישראל זה לא מה שיקדם את עסקיהם.
24-Jun-2015, 9:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2015 על ידי 9:44 אייל ס.)
הודעה: #33
לא רואה אותם בעלי מכבי נתניה(למרות שהפתעות גדולות יותר היו בספורט הישראלי) וגם לא רואה את עירית נתניה לוקחת אחריות על ה10 מיליון של שגב ושות'.
מצד שני,ההודעה בסםורט 5 זו אמירה שאסור להתעלם מימנה כנורת 25W בקצה המנהרה,נקווה שזו לא תאורת חרום של רכבת מהירה שאיבדה שליטה.

אני לא מתרגש משחרור שחקנים ועזיבת שחקנים(מבחינתי כל הסגל של העונה הקודמת),משוכנע שאם ימצא פתרון כלכלי לחובות העבר ויבנה תקציב סבירהלעונה החדשה,ניתן יהיה (גם בחודש יולי) לבנות קבוצה שתתגבש תוך כדי תנועה(היו מקרים לא מעטים בכדורגל הישראלי).
לעיתים ביולי/אוגוסט ניתן להחתים שחקנים מצוייניםצשלא מצאו קבוצה בנזיד עדשים.

נ.ב

שוחחתי אתמול עם דודי תירם,נהנתי כל כך מגישתו(חבל שאין אצלנו שחקנים כאלו),מהשיחה למדתי כמה דברים.
.א.טוב שדראפיץ לא מאמן(העדיף בלם הולנדי מבית"ר ת"א עליו למרות שסגר עקרונית עם טביב לפני).
ב.מה רמות השכר שמוצאות לשחקנים בינוניים בליגת העל(נתניה משלמת סכומים לא ראליים והגיע הזמן שיתאפסו).
ג.מה עושה נוכחות והתנהלות של שחקן כמו ערן לוי,לשחקן צעיר שעולה לבוגרים.
ד.שלמרות העוול הגדול שנגרם לו במכבי נתניה אין לו מילה רעה אחת וזה נכון גם לדראפיץ ולאחרים,הבחור ספורטאי שרואה את הכל דרך עדשת העבודה הקשה והרצון לשחק ולא לשבת על הספסל.
24-Jun-2015, 10:32
הודעה: #34
אמרתי לך כבר .. אתה מאמין בו ? זרוק מילה במקום המתאים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Jun-2015, 10:42
הודעה: #35
(24-Jun-2015 9:26)אייל ס כתב:  
(24-Jun-2015 9:01)משה.ד כתב:  גם שגב היה כזה בהתחלה שכולם התלהבו. מעט מאוד זיהו שהאיש הזוי והרימו דגל כבר בתחילת דרכו כאן (הייתי חלק מן המעט הזה)
תכלס שני הליצנים האלה ששמם נקשר כבר עם כמה קבוצות פה נראים לא פחית הזויים משגב ואולי אף יותר.

למרות ששגב ניראה הזוי מהרגע הראשון(הייתי שותף לפגישה הראשונה איתו ביוני 12),הוא הזרים בעונתו הראשונה(כתורם)650k$,בעונתו הראשונה(כבעלים)כ3 מיליון ש"ח,בעונתו השניה(כבעלים),כ2 מיליון ש"ח,סכומים שיכלו להספיק לייצב קבוצה סבירה בליגת העל.
הבעיה הבסיסית בהזויים האלו,שהם משתכנעים בחלום שחלמו בלילה הקודם או בסיפור שסיפרו לעיתונאי האחרון ששיזף את פדחתם באור זרקוריו,או שמתחברים לכוכבי הילדות שלהם ואז אנחנו בבעיה.
לעולם(כניראה) לא נדע מה הסיפור של שגב,אני מאוד מאוד מקווה שבעוד עונה/שתיים ניזכר בחיוך בתקופה ההזויה הזו ולא נתייחס אליה כסיוט של נגמר.
אני עדיין מתקשה לראות את האור בקצה המנהרה מי ישלם את החוב שנשאר לאחר התרומה שלא נדבר על הערבויות ובנית תקציב לשנה הבאה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
24-Jun-2015, 10:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2015 על ידי 10:44 אייל ס.)
הודעה: #36
(24-Jun-2015 10:32)טל.מ כתב:  אמרתי לך כבר .. אתה מאמין בו ? זרוק מילה במקום המתאים.

כשבוחרים להתנתק,אז מתנתקים!
לא זורקים/לא ממליצים/לא מציאים,מקווים שבעלי המקצוע יעשו עבודתם.

נ.ב

היום בבוקר רצתי עם הפרטנר שלי לימי רביעי,הריצה היא פגישת המנטורים הקבועה שלנו וסיפרתי לו על הבת הגדולה שלי שעובדת באחד ממשרדי רואי החשבון הגדולים בארץ כשמספר 1 בפירמה הוא ידיד שלי ושל אישתי ועד השבוע(היתה לה פגישה מקרית איתו),הוא לא ידע שהיא הבת שלנו(התחילה כמתמחה בדצמבר 12).
וזו תפיסת עולמי ומי כמוך יודע שבמעט שהייתי במחלקת הנוער מעולם לא ביקשתי או המלצתי לתת הזדמנות לכזה או אחר.

(24-Jun-2015 10:42)amir כתב:  
(24-Jun-2015 9:26)אייל ס כתב:  

אני עדיין מתקשה לראות את האור בקצה המנהרה מי ישלם את החוב שנשאר לאחר התרומה שלא נדבר על הערבויות ובנית תקציב לשנה הבאה.

כשיש אנשי עסקים לגיטימים בסביבה,הערבות זה החלק הפשוט.
הבעיה העיקרית זו ההלוואה.
24-Jun-2015, 14:05
הודעה: #37
האמת, בחשיבה נוספת, גלבוט וקאהן (זה השמות?) הם פתרון מצויין!

כבר חצי שנה שאין לי מחוייבות משפחתית להגיע למשחקים (וכשאני מגיע הלב נקרע מגעגועים). משחקים במוצש או באמצע השבוע יסגרו לי המון מריבות משפחתיות. זאת הדרך היחידה שבה אוכל ללכת בדרכו של אייל זוהר מעמודי התווך של הפאנזין ז"ל ולהתנתק מהאופיום להמונים הזה.

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
Hagiqq (2424-0606-2015201520152015)
24-Jun-2015, 14:19
הודעה: #38
אני מבטיח לך - הם לא יהיו הבעלים שלנו. תאלץ להגיע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Jun-2015, 15:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2015 על ידי 15:19 עידן444.)
הודעה: #39
אריאל, בקצב הזה זה יקרה לכולנו במוקדם או במאוחר- עם או בלי לשחק בשבת...
24-Jun-2015, 15:31
הודעה: #40
(24-Jun-2015 15:19)עידן444 כתב:  אריאל, בקצב הזה זה יקרה לכולנו במוקדם או במאוחר- עם או בלי לשחק בשבת...

נדמה לי שזה היה רפול שתיאר קרב שלו עם הסורים שהכוחות נשחקו עד דק וכבר רצו לסגת והוא לחץ עליהם להחזיק עוד שעה ועוד חצי שעה ועוד עשר דקות ותמתינו עוד קצת וממש ברגע שכמעט וגם הוא נשבר, הסורים החלו לברוח (האויב תמיד בורח ואנחנו רק "משפרים עמדות לאחור").

"כשיורד עליך גשם, גם האוייב נרטב"

לכן, אני לא מקבל את כל התחזיות האפוקליפטיות האלה.
יותר סביר שניכנע לגחמה של כמה מיסיונרים עשירים מאשר שמכבי נתניה תתאדה לה.

יש יותר מידי אנשים שיש להם אינטרס שנתניה תשרוד (בדרך כזאת או אחרת) ולכן נתניה לא תתאדה, אולי תרד ליגה, תדשדש בשליש התחתון של הליגה השניה, ואולי אפילו רחמנא ליצלן, תרד לליגה השלישית, בתהליך איטי ומשפיל.

אבל זה כמו הסיפור על הצפרדע והמחבת... תניח צפרדע על מחבת לוהטת, היא תקפוץ מייד החוצה, תניח אותה על מחבת קרה ותתחיל לחמם, היא תסבול בשקט את ההתחממות ולא תקפוץ עד שיהיה מאוחר... אבל היי, אולי היה לה נעים כמה דקות בתחושת סאונה...

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
amir (2424-0606-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים