שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למריים היקרה הפתרון פה בפנים
23-Jun-2015, 16:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2015 על ידי 16:29 ORENARIEL.)
הודעה: #1
למריים היקרה הפתרון פה בפנים
מרים צוטטה בספורט 5 :"אנחנו מנסים למצוא פתרונות ואם היינו יכולים לקבל התחייבות שהקבוצה לא תשחק בשבת, האנשים שהביאו לקבוצה תרומה היו גם נכנסים כבעלים."

כלומר כשהיא היתה שם היא הבינה שיש להם כוונה רצינית להכנס כבעלים אבל הבעיה היא רק המשחקים בשבת.

אז בדיוק כמו שבית"ר ירושלים קיבלה התחייבות לא לשחק בשבת , וגם הפועל ת"א הצליחו לקבל אישור כזה , אין סיבה בעולם שמרים לא תצליח לקבל אישור כזה לנתניה!

אז מרים יכולה להשיג בקלות אישור כזה במהירות ולהודיע לאנשים שהם יכולים להגיע לארץ.. ואם לא אז להפעיל משפטנים ועורכי דין!

רק צריך שזה יגיע למרים איכשהו!

1) האישור של בית"ר לא לשחק בשבת:

7/8/13
"בעלים החדש של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אלי טביב, הגיע לסיכום עם חברת צ'רלטון, הזכיינית של שידורי ליגת העל, לפיו הקבוצה לא תשחק יותר בשבתות ומשחקיה של הקבוצה יתקיימו או במוצאי השבת או בימי ראשון או בשני.

זהו צעד משמעותי מבחינת ראשי בית"ר עבור מגזר שלם של אוהדים שומרי מסורת ודתיים. טביב אמר על הההחלטה לערוץ 10: "זה כמו לקחת אליפות".

לאחרונה, נפגשו אבנר קופל ואלי טביב עם נציגי אוהדים שומרי שבת, ובשיחות שהתקיימו ביניהם הבינו ראשי בית"ר עד כמה חשוב להם שלא לשחק במהלך שבת. בעקבות זאת עשה טביב את מירב המאמצים כדי להגיע לשיתוף פעולה עם חברת צ'רלטון.

בצ'לרטון אישרו את הידיעה ומהחברה נמסר: ”אנחנו עושים ככל ביכולתנו כדי לעזור לאוהדי בית"ר ירושלים ולקבוצת בית"ר ירושלים וזהו מהלך שאנו מקווים שיעזור לקבוצת בית"ר ולאוהדיה".

שעות המשחקים של בית"ר ירושלים :

בעונת 2012 שיחקה 21 משחקים אחרי השעה 20:00 ורק 4 משחקים בשבת
בעונת 2013 שיחקה 27 פעמים אחרי השעה 20:00 ו-6 משחקים בין השעות 19:00-20:00
בעונת 2014 שיחקה 31 פעמים אחרי השעה 19:30 (22 פעמים אחרי השעה 20:00) ורק פעמיים בשבת
בעונה הנוכחית שיחקה ביתר כל העונה עד כה אחרי השעה 19:30 (29 פעמים אחרי השעה 20:00 ו-4 פעמים אחרי השעה 19:30)

סה"כ ב- 4 העונות האחרונות שיחקה ביתר בשבת אולי 8 משחקים מתוך 136 !!

2) האישור של הפועל ת"א והבטחה לקבוצות אחרות :

הפועל ת"א לא תשחק בשבתות
ראשי המנהלת הסכימו לבקשת רמון. המו"מ עם גלבוט חזר לחיים
האם מנהלת הליגה תקבל בימים הקרובים החלטה תקדימית והיסטורית? ראשי המנהלת הסכימו לבקשת הפועל תל אביב שלא לשחק בשבתות. מלבד ההסכמה של ראשי המנהלת, עולה כי לבקשה יש רוב בדירקטוריון ולכן הבקשה גם צפויה לעבור בקרוב באופן רשמי בישיבת המנהלת.

לאתר ערוץ הספורט גם נודע כי במנהלת יאשרו דבר דומה לכל קבוצה אשר תחפוץ בכך, אך זאת בכפוף להסכמה של מחזיק זכויות השידור. במנהלת מחכים כעת למכתב רשמי של זכיין השידור, ובו הסכמה לכך שכל קבוצה שתבקש לא לשחק בשבת, תקבל אישור מיידי לכך, דבר שימנע חיכוך והתעסקות בנושא על בסיס שבועי.

בישיבת המנהלת שנערכה היום הביעו נציגי הקבוצות הסכמה לבקשתה של הפועל תל אביב, והעידו שהסיבה העיקרית לכך היא שאין להם כוונה לקחת על עצמם את פירוקה של הפועל, שנמצאת במצב כלכלי קשה. רמון היה אמוציונלי מאוד בישיבה ופנה ליתר החברים: "יש לי משקיעים שמתנים את התמיכה בכך שלא נשחק בשבת, ואתם חבל ההצלה שלי. הפועל תל אביב יכולה להתפרק אם לא. תעזרו לי".

במהלך הישיבה סיפר רמון כי כבר בדק מול זכיין השידור, שהבהיר כי בכל הנוגע להפועל תל אביב אין כל בעיה לאשר באופן גורף את קיום משחקיה של הקבוצה בימי חול בלבד. ועם זאת, בדרך לאישור הסופי והרשמי יש עדיין מספר בעיות. האחת, מדובר בהסכמה לשנה וחצי, כיוון שחברת צ'רלטון מחזיקה בזכויות השידור רק עד סיום העונה הבאה. הבעיה השניה היא רצונן של קבוצות נוספות שלא לשחק בשבת - קרית שמונה, בית"ר ירושלים, מכבי נתניה והפועל עכו - להן יש לא מעט אוהדים שומרי מסורת, וגם הן לא פעם ביקשו לא לשחק בשבת

(12-May-2015 16:02)טל.מ כתב:  קודם כל שהשניים האלה יפגינו רצינות, רצון לקנות וכו. אחכ צריך לבדוק האם באמת ביתר לא משחקת בשבתות ואז להשתמש בזה כתקדים. עד עכשיו לאף אחד מאיתנו אין מושג כמה זה רציני ואם בכלל.

הראו רצינות למרים ואת הסכומים שהם תורמים, 2 קבוצות קיבלו אישור לא לשחק בשבת + קבוצה נוספת (מכבי ת"א) שלא משחקת בשבת בלי אישור.
מה שנשאר זה להשתמש בזה כתקדים ולקבל אישור ולהנחית אותם הבעלים החדשים בארץ.
תמיד אפשר יהיה למצוא פתרונות יצירתיים , ולדעתי הם יאשרו לנו לא לשחק בשבת כדי להציל מועדון שלם ואוהדים רבים (כמו שהם צ'רלטון עזרה ללא סיבה מוצדקת לבית"ר) ובגלל כל העוול שנגרם באשמת הבקרה וכ'ו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jun-2015, 16:28
הודעה: #2
RE: למריים היקרה הפתרון פה בפנים
שלח את זה לעירייה. מעבר לזה אני מניח שיש בעיה גם עם מחלקת הנוער.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jun-2015, 16:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2015 על ידי 16:36 ORENARIEL.)
הודעה: #3
אין באפשרותי לשלוח.. אני מאמין שיש פה צינורות יותר אפקטיבים שיעבירו את זה למי שצריך להעביר
גם אם דרישה שלנו תשלול את האישור של בית"ר לא לשחק בשבת זה יהיה מעולה , כי זה יעשה בלאגן כזה גדול שלא תהיה להם אפשרות אלא לתת לנו אישור ולגרום לכך שהבעלים החדשים (והרציניים) יגיעו לפה

ואם הוא מסכים עם העניין אני בטוח שזה יצליח חח :

(11-May-2015 23:36)פיליפצוק כתב:  השבת זאת לא בעיה.
בית"ר ירושלים מחזיקה באישור לא לשחק בשבת.
חיים רמון קיבל אישור לא לשחק בשבת והעיסקה איתם נפלה בגלל דברים אחרים.
23-Jun-2015, 16:48
הודעה: #4
תהיה בטוח שאתה לא מגלה את אמריקה ומרים מנסה מאחורי הקלעים כן למצוא פתרון.
אבל זה לא כל כך פשוט כמו שאתה חושב, מה גם שאני לא יודע מה בדיוק הדרישה שלהם, האם היא רק למשחקי בית, האם היא כוללת גם את כל מחלקות הנוער והילדים.
23-Jun-2015, 17:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2015 על ידי 17:06 ORENARIEL.)
הודעה: #5
חשוב להם בעיקר שהקבוצה הבוגרת והאוהדים שלהם לא יחללו שבת במשחקי הבית ,בית"ר גם לא משחקת בשבת במשחקי חוץ

זה כן פשוט..הפועל ת"א עם קצת לחץ הצליחו להשיג אישור, ואם אתה מפעיל תקדים כזה והכוח המשפטי אתה תשיג את זה בסופו של דבר

אנחנו מבקשים משהו שכבר קבוצה אחת קיבלה באופן רשמי במשך 4 שנים , ואם גם זה לא יעזור , אז צריך להפעיל אוהדים שיפגינו , ואפילו לערב גורמים ומפלגות דתיות שיפעילו לחץ (מכתב אחד לאריה דרעי , ואחרי שהוא ישמע שקבוצת כדורגל רוצה לשמור שבת ולא נותנים לה בעוד שלקבוצה אחרת כבר באופן קבוע נותנים , הוא יהפוך את העולם ואת כל התקשורת בארץ בשביל זה) ובלי קשר לזה שכבר היו רעיונות להצעת חוק שמשחקי הכדורגל לא יתקיימו בשבת.
23-Jun-2015, 17:31
הודעה: #6
(23-Jun-2015 16:48)פיליפצוק כתב:  תהיה בטוח שאתה לא מגלה את אמריקה ומרים מנסה מאחורי הקלעים כן למצוא פתרון.
אבל זה לא כל כך פשוט כמו שאתה חושב, מה גם שאני לא יודע מה בדיוק הדרישה שלהם, האם היא רק למשחקי בית, האם היא כוללת גם את כל מחלקות הנוער והילדים.

יש לך ספק שמי שנותן מיליונים מסיבה אחת פשוטה וקרה - מיסיון, ללא זיקה או אהדת המועדון, בלי אהבת כדורגל, רק כדי למנוע חילול שבת, ירצה גם משחקי חול וגם מחלקת נוער?

הם לא עושים את זה בשם שום דבר פרט לכפיה דתית.

אם אני אדם דתי ששופך מיליונים כדי למנוע חילול שבת של אחרים, אני אסכים שהקבוצה תיסע באוטובוס של המועדון בשבת?
שעשרות הורים יסעו בשבת לראות משחקי ילדים?
מצד אחד אני מממן ומצד שני המימון יוצר חילול שבת המוני?
זה לא יעבוד

מפגר אבל אופטימי
23-Jun-2015, 17:40
הודעה: #7
לפי מה שאני יודע מי שמתנגד לנושא הזה זה המנהלת בלבד.
גם להתאחדות וגם לטלויזייה אין בעייה עם זה.
והבנתי שמרים בעצמה ניסתה לעשות משהו בנידון ללא הצלחה....
23-Jun-2015, 17:40
הודעה: #8
לי ברור שהם רוצים את כל "החבילה" ולכן לדעתי זה לא יהיה פשוט.
דעתי האישית היא שהייתי "מחבב אותם יותר" בלי כל ענייני הדת האלה.
23-Jun-2015, 17:48
הודעה: #9
אני הכי הייתי מחבב אוהד שרוף שיגיע מחר עם הרבה מיליארדים ויגאל אותנו מיסורנו....היות וזה לא יקרה כנראה ,צריך לעשות פשרות, ועם כל חוסר הנוחות זאת פשרה שאפשר לחיות איתה (הכל כפוף כמובן לבדיקות ועמידה בנהלים של כל רוכש פוטנציאלי)
23-Jun-2015, 17:50
הודעה: #10
ח'ברה, הדיון מיותר.
מניסיוני לא תוכלו להגיד שום דבר שישכנע את אריאל.
חבל על הזמן.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים