שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הזמן להתעורר!?
23-Jun-2015, 10:50
הודעה: #27
RE: זה הזמן להתעורר!?
(23-Jun-2015 9:43)אייל ס כתב:  סוף סוף ירד לכם האסימון,אין איש שרוצה להיות בעלים של המועדון,נקודה.
בזמנו כתבתי שזה זמן האוהדים,סתרתם אותי וקיבלתי גישתכם.
והשאלה המתבקשתם,מה הפתרון?
אין לי שמץ,בדיוק כמו לכל אחד ואחד מאוהדי הקבוצה.

נ.ב

ולכל המלינים למיניהם,איך הייתם משכנעים "אדם מהיישוב" בכלל או אוהד הקבוצה בפרט להיות בעלים של המועדון,סיבה אחת טובה להוציא מיליונים על עסק ללא כוונת רווח שבימים המעטים הטובים אתה אליל הנוער ובמרבית הימים אתה שק החבטות של העיתונות והטלוויזיה ואתרי האינטרנט ובעיקר אוהדי הקבוצה.
תרומה לטובת הציבור,יש 1001 מקומות אטרקטיביים יותר שעבור סכומיים קטנים שבעתיים ת'סופק ותרוגש מסביב לשעון.
ריגוש מכדורגל,טיסה פעם בשבוע/שבועיים ב"ביזנס"+ארוח "פול בורד"+כרטיס VIP לכל איצטדיון באירופה,זולה בסדרי גודל מהתרומה ש"נזרקת כאן לאוויר" ב"נון שרלנטיות" שמצופה ממספר אוהדים כדי להציל את המועדון.
פרסום,עדיף ללכת ל"אח הגדול"/"השרדות"/"מרוץ למיליון".
הלבנת כספים,יש דרכים לא פחות טובות והרבה פחות רועשות.

זה כל העיניין, אם מחפשים מישהו בעל אינטרס כזה או אחר אז חבל על הזמן, ראו מקרה אלי שגב. אם בן אדם לא בא מתוך רצון לתרום או מאהבתו לקבוצה אז אין לו למה להגיע וחבל לו על הכסף ולנו על שברון הלב. מה שצרכים כאן זה משהו בדמותה של אלונה או גולדהאר שבאו מתוך רצון לתרום ולקדם.
סלח לי אייל, לא קונה את כל סיפור "זהו זמן האוהדים" לא אחזור שוב לסיפור הזה, אך אל תצפה ממי שאין לו אך רוצה לעשות את מה שמישהו יכול אך לא רוצה. אין כזו מהדורה בארץ פרט ליפו וקטמון ואני לא רואה אותן ממש מצליחות. לא רואה איך אפשר להמציא את הגלגל במקרה הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זה הזמן להתעורר!? - אלון - 23-Jun-2015 10:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים