שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הזמן להתעורר!?
23-Jun-2015, 10:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2015 על ידי 10:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
RE: זה הזמן להתעורר!?
לאוהדים בישראל אין את האפשרות להחזיק קבוצה בליגה העל, כדאי שנפסיק עם כל האגדות האורבניות האלה ויפה שעה אחת קודם כי זה כבר מאוס ולעוס ואין לזה שום קשר ואחיזה עם המציאות.
בעלות על קבוצת בישראל יכולה להיות ישימה רק ע"י בעל ממון ישראלי או מחו"ל, שיהיה מוכן להשקיע כל שנה מינימום 1-2 מיליון שקל מכיסו הפרטי וזה בשביל תקציב מינימום בלבד.

(23-Jun-2015 10:34)עידן444 כתב:  
(23-Jun-2015 10:26)פיליפצוק כתב:  
(23-Jun-2015 10:23)עידן444 כתב:  
(23-Jun-2015 10:19)אליהו כתב:  עידן
לא יודע אם פעם ביקשת ערבות בנקאית.
אתה צריך להבין שכדי לקבל ערבות הבנק דורש מימל להעמיד את סכום הערבות בבנק בצורה סגורה קרי אינך יכול להשתמש בכסף עד תום תקופת הערבות ובנוסף לשלם עוד כנה אחוזים לטובת הבנק שאינם מוחזרים לך בסופו של התהליך.

רוצה לומר עליך להבין שערבות יקרה אפילו יותר מהעמדת הסכום.
אזנא אל תרשום בצורה קלה שהכל פשוט רק צריך לחתום על ערבות
לא אומר שזה פשוט. אומר באופן בהיר וברור- מי שמצבו הכלכלי לא מאפשר לו לשים ערבות של 10 מיליון ש"ח, שלא יתקרב לכדורגל! בטח לא למועדון כמו מכבי נתניה. אנשים כמו שיימן מתאימים גג למכבי הרצליה. אין אפילו מי שיבוא בטענות אם הוא יחליט שהוא בונה צימרים להשכרה על עיגול האמצע.

זה לא עניין של יכולת, זה בימינו יותר עניין של רצון.
אם אני הייתי בעל ממון אני אומר את זה בצורה חד משמעית, לא הייתי קונה את מכבי נתניה.
אני כן. אלא אם אין סיכוי לנקות אותה כפי שעשה גולדהאר במכבי ת"א ואלונה בב"ש. אם תגיד לי שאין סיכוי- אחשוב פעמיים. אבל אני לא מאמין שאין סיכוי.
אבל אני מדגיש- רק במידה ואני בעל ממון רב! בעיני, אדם עם ממון של 10 מיליון ש"ח(מדובר באדם אמיד מאוד להכל הדעות)- אין לו מה לחפש בכדורגל אלא אם מדובר בקבוצות שלא מעניינות אף אחד.

כמה אנשים בעלי הפרופיל שאתה מתאר, אתה יכול למצוא בישראל, שיסכימו להכניס את ראשם הבריא ל"סחלה" הזה?!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זה הזמן להתעורר!? - פיליפצ'וק - 23-Jun-2015 10:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים