שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הזמן להתעורר!?
23-Jun-2015, 11:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2015 על ידי 11:22 עידן444.)
הודעה: #31
RE: זה הזמן להתעורר!?
(23-Jun-2015 10:49)אייל ס כתב:  עידן וטל ואחרים,אתם כניראה לא מבינים.
אנשים לא נפגשו כדי לרכוש את המועדון,אנשים לא נפגשו חודשים,הגורמים שמנהלים את המועדון פנו למספר אוהדים שיעזרומלחלץ את המועדון מהמצב הנוכחי,כשנאמר שהגרעון הוא כ8 מיליון לפני מכירת קאיודה.
במספרים ההם ניתן היה למצוא דרך לחילוץ המועדון מהמשבר,במהלך הבדיקה התברר שהגרעון כפול ולאיש מאותם אוהדים לא היתה כוונה לסגור את אותו גרעון מטורף.
אגב,הפוסטים האלו הם בדיוק הסיבה שלא הייתי ממליץ לאדם שפוי להוציא ממיטב כספו ולתרום לגחמתם של אוהדים.

אם הוא מרגיש שהוא בא כדי "לעשות טובה"- שלא יבוא!
שום דבר טוב לא יצא מזה!
אנשים שהתנהלו בחוכמה רק הרוויחו מהכדורגל וכולנו יודעים זאת!
אנשים שהתנהגו כמו ילדים קטנים שהתייחסו לזה כצעצוע הם גמרו עם צעצוע ולב שבורים... וחבל להתחיל לתת דוגמאות רעות.
בואו נתמקד בטובות-
יעקב שחר- השקיע במכבי חיפה כבר בין 250 ל 300 מיליון ש"ח בלמעלה מ 20 שנה. בשנים האלה הגדיל את הונו משמעותית ונכנס לרשימת 40 העשירים בארץ.
איזי שירצקי- בא מאהבה, לא מתייחס לכדורגל כאילו הוא בא ועושה טובה למישהו ומחכה שינשקו לו את הרגליים, נהנה מהקלות המס, וגם עסקיו פורחים מאז כניסתו לכדורגל.
אלונה ברקת- אם לא היתה באה מתוך רצון לתרום ולעשות טוב לאנשים(לעשות טוב- לא לעשות טובה- יש הבדל גדול) ומתוך אמונה ומתוך זה שזה גורם לה עצמה סיפוק עצום- היא הרי היתה בורחת משם מזמן- וכולנו יודעים שהיו לה תקופות נוראיות בב"ש! גם היא ובעלה נהנים מהקלות המס שבתרומה לקהילה ועסקי בעלה פורחים.
מיץ' גולדהאר- בא נטו מתוך רצון לתרום לתחום ספורט שהוא אפילו לא אוהב! מתייחס לכדורגל כעל עסק שיש לקחת אותו במלוא הרצינות ולפתח אותו והופך את מכבי ת"א למועדון שבאופן מתמיד מגדיל את הכנסותיו. קיבל שכונה ועשה אימפריה! לא בשביל "לעשות טובה" לאיש.

היום מכבי נתניה נמצאת במצב שהיא צריכה שאנשים יבואו "לעשות טובה" ולהציל אותה. זה נועד לכשלון מלכתחילה. בגלל שזה לעשות טובה ולבוא כמציל אנשים רואים בעצמם פראיירים במקום להסתכל על זה שהם מקבלים מועדון עם חוב סביר(תסתכלו סביב- 10 מיליון זה חוב סביר!), עם מתקן אימונים בבעלותו(!!!), עם מחלקת נוער מסודרת שעדיין נהנית מההשקעה הגדולה של יאמר וחמו.

לא רוצים? חבל על הזמן...
לי יש תקווה אחת...
יש איזה קול פנימי קטן ושנחה אותי שאומר שלא סתם מחכים...
ואם סתם מחכים... כנראה שהטמטום במועדון הזה ממשיך לחגוג...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2323-0606-2015201520152015)
23-Jun-2015, 11:12
הודעה: #32
(23-Jun-2015 10:58)טל.מ כתב:  
(23-Jun-2015 10:49)אייל ס כתב:  עידן וטל ואחרים,אתם כניראה לא מבינים.
אנשים לא נפגשו כדי לרכוש את המועדון,אנשים לא נפגשו חודשים,הגורמים שמנהלים את המועדון פנו למספר אוהדים שיעזרומלחלץ את המועדון מהמצב הנוכחי,כשנאמר שהגרעון הוא כ8 מיליון לפני מכירת קאיודה.
במספרים ההם ניתן היה למצוא דרך לחילוץ המועדון מהמשבר,במהלך הבדיקה התברר שהגרעון כפול ולאיש מאותם אוהדים לא היתה כוונה לסגור את אותו גרעון מטורף.
אגב,הפוסטים האלו הם בדיוק הסיבה שלא הייתי ממליץ לאדם שפוי להוציא ממיטב כספו ולתרום לגחמתם של אוהדים.

בוא רק נדייק. עד היום המועדון הזה התרסק לא פעם וגם עכשיו בגלל גחמות של בעלים. לא ראיתי אוהדים שמשחקים בנדמה לי ולא ראיתי אוהדים שיושבים במושב האחורי ונותנים לזה שמוביל בטמטום לרסק את העסק. רק הבעלים גרמו לזה. חבל שכל פעם כשהאמת קשה לך אתה מתחיל עם ״הפוסטים שבגללם לא תמליץ״. עד היום מי שחרב את המועדון היו אלה שעמדו בראשו ולא אלה שכתבו בפורומים או קנו כרטיס ומנוי .

Sent from my iPhone using Tapatalk

בדיוק. מי שאשם במצב זה לא רק אלי שגב (שחייב להכנס לכלא על מעשיו) ובטח שבטח לא "גחמות האוהדים" שבסה"כ רוצים לראות מועדון בריא שמנוהל כמו שצריך (לגיטימי ביותר). מי שאשם במצב הם כל אלו שנהנו ממלכודת הדבש הזו ולא נעמדו על רגליהם האחוריות כדי למנוע את המצב אליו הגענו. ועדיין המצב לא כזה נורא למי שבאמת רוצה את המועדון, השאלה אם יש כאלה...
23-Jun-2015, 11:17
הודעה: #33
אלון(בלי טיפה של ציניות),אין כאלו.
23-Jun-2015, 11:18
הודעה: #34
זה הזמן להתעורר!?
אייל בחירת המילים שלך מקוממת. מכבי נתניה היא לא גחמה של אוהדים. זה לא מועדון הכדורגל של שולה. אם אתה מתכוון להמליץ לאנשי ממון להתרחק מהמועדון (אני יודע שזה לא יקרה ..) בגלל אוהדים .. תבדוק את עצמך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jun-2015, 11:25
הודעה: #35
טל,אתה מקומם שבועות/חודשים/שנים ולמדתי לחיות אם דרכך המלינה תמיד.
בעבר ניסיתי בכל כוחותי לעזור במציאת רוכש וכשלתי,היום לא אמנע מאיש(ואפילו גרמתי לעצמיצלא מעט נזקים רק כדי שלא יהיו פרסומים שליליים ויפגעו בעתיד המועדון),אך בטח ובטח לא המליץ לאיש שלא מכיר להשקיע בלי לבצע בדיקה יסודית.
.אגב גם לשגב ומאור המלצתי להכנס לאט לאט ובכסף קטן ורק אחרי שנה שנתיים לבחון הגדלת השקעה,לצערי שניהם לא שמעו(גם מאור לא חף מאותם טעויות).
23-Jun-2015, 11:38
הודעה: #36
זה הזמן להתעורר!?
אני מסכים שאני מקומם. יותר קל לחיות בשאנטי להגיד יהיה בסדר לחשוב שעושים מספיק , לבטל אחרים , לחשוב שהאמת במקום אחד ולא להבין לאן כל זה מוביל. איך אומר אריאל הפסימיים תמיד צודקים בסוף , האופטימיים נהנים מהדרך. חבל רק שהדרך היתה כל כך קצרה .

23-Jun-2015, 13:01
הודעה: #37
(23-Jun-2015 11:38)טל.מ כתב:  אני מסכים שאני מקומם. יותר קל לחיות בשאנטי להגיד יהיה בסדר לחשוב שעושים מספיק , לבטל אחרים , לחשוב שהאמת במקום אחד ולא להבין לאן כל זה מוביל. איך אומר אריאל הפסימיים תמיד צודקים בסוף , האופטימיים נהנים מהדרך. חבל רק שהדרך היתה כל כך קצרה .

השאלה האמיתית היא מה עוזר למשהו או מישהו ה"קימום" שלך.
כשאין לי שליטה על דברים, אני בשאנטי.
בדבריה של פיירברג אצל פשחצקי היא מדברת על תפקיד דברי המקוממים במצבנו הנוכחי

מפגר אבל אופטימי
23-Jun-2015, 14:25
הודעה: #38
(23-Jun-2015 13:01)אריאל כתב:  
(23-Jun-2015 11:38)טל.מ כתב:  אני מסכים שאני מקומם. יותר קל לחיות בשאנטי להגיד יהיה בסדר לחשוב שעושים מספיק , לבטל אחרים , לחשוב שהאמת במקום אחד ולא להבין לאן כל זה מוביל. איך אומר אריאל הפסימיים תמיד צודקים בסוף , האופטימיים נהנים מהדרך. חבל רק שהדרך היתה כל כך קצרה .

אתה צודק זה לא עוזר. אבל כנראה שזה ענין של אופי . אני רואה משהו לא תקין בנושא שחשוב לי , קשה לי לטמון את הראש בחול ולהגיד יהיה סבבה. איזה צינורות היו לי במשך שלוש שנים חוץ מאשר הפורום, להגיד לאדונים בלדב ולב לכו תגייסו את בושינסקי בשכר לשנה לשנתיים זה יהיה שווה יותר מכל שחקן שתביאו ? כתבתי פה, בסוג של תמימות שאכשהו זה יגיע אליהם. חגי אמר מעל כל במה פה לכו לגב ראש העיר. אבל מבטלים מתעלמים מלגלגים וכו כאילו שהאמת נמצאת במקום אחד בלבד. ואז אתה מקומם מרגיז מתבכיין היסטרי פסימי ונביא זעם.

והנה הגענו עד הלום.

23-Jun-2015, 15:20
הודעה: #39
(23-Jun-2015 14:25)טל.מ כתב:  
(23-Jun-2015 13:01)אריאל כתב:  

אתה צודק זה לא עוזר. אבל כנראה שזה ענין של אופי . אני רואה משהו לא תקין בנושא שחשוב לי , קשה לי לטמון את הראש בחול ולהגיד יהיה סבבה. איזה צינורות היו לי במשך שלוש שנים חוץ מאשר הפורום, להגיד לאדונים בלדב ולב לכו תגייסו את בושינסקי בשכר לשנה לשנתיים זה יהיה שווה יותר מכל שחקן שתביאו ? כתבתי פה, בסוג של תמימות שאכשהו זה יגיע אליהם. חגי אמר מעל כל במה פה לכו לגב ראש העיר. אבל מבטלים מתעלמים מלגלגים וכו כאילו שהאמת נמצאת במקום אחד בלבד. ואז אתה מקומם מרגיז מתבכיין היסטרי פסימי ונביא זעם.

והנה הגענו עד הלום.

אתה טועה לחלוטין.
אם אתה רואה משהו לא תקין בנושא שחשוב לך וקשה לך לטמון את הראש בחול - תקום ותעשה מעשה. תיפגש עם האדונים לב ובלדב ותציע להם את בושינסקי, תכתוב מכתבים לראש העיר, תארגן חבורת אוהדים נוספת ותפגינו... משהו.
לברבר (כמו כולנו) בפורום זה לקטר ולטמון את הראש בחול.

כשמשהו חשוב לי במידה שאני "לא יכול לשבת מהצד" אני עושה מעשה ולא יושב וכותב בפורום.

מפגר אבל אופטימי
23-Jun-2015, 15:22
הודעה: #40
אתה אכן מקומם ,פסימי ,היסטרי ובעיקר נביא זעם.
וגם הפעם יכולת הניבוי שלך דאגה להודיע לכולנו שמרים תחזור בלי כלום מהגולה. ועכשיו תגיד כמובן ש 2.5 מליון לא ימנעו פירוק, אבל אם בטעות זה יהיה בסופו של דבר הכסף שיעזור לכיסוי הגרעון כמובן שלא תזכיר אותו.
וגם בקשר לבושינסקי אני יכול לגלות לך שפנו אליו בעבר והוא לא שש לעזור. אז תתפלא ,גם אם לא כל מהלך שעושים מגיע לפשכה, עדיין מנסים ובודקים כל הזמן. מה לעשות שהרצונות שלנו והמציאות לא תמיד נפגשים באותה נקודה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים