שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הזמן להתעורר!?
23-Jun-2015, 10:34
הודעה: #21
RE: זה הזמן להתעורר!?
(23-Jun-2015 10:26)פיליפצוק כתב:  
(23-Jun-2015 10:23)עידן444 כתב:  
(23-Jun-2015 10:19)אליהו כתב:  עידן
לא יודע אם פעם ביקשת ערבות בנקאית.
אתה צריך להבין שכדי לקבל ערבות הבנק דורש מימל להעמיד את סכום הערבות בבנק בצורה סגורה קרי אינך יכול להשתמש בכסף עד תום תקופת הערבות ובנוסף לשלם עוד כנה אחוזים לטובת הבנק שאינם מוחזרים לך בסופו של התהליך.

רוצה לומר עליך להבין שערבות יקרה אפילו יותר מהעמדת הסכום.
אזנא אל תרשום בצורה קלה שהכל פשוט רק צריך לחתום על ערבות
לא אומר שזה פשוט. אומר באופן בהיר וברור- מי שמצבו הכלכלי לא מאפשר לו לשים ערבות של 10 מיליון ש"ח, שלא יתקרב לכדורגל! בטח לא למועדון כמו מכבי נתניה. אנשים כמו שיימן מתאימים גג למכבי הרצליה. אין אפילו מי שיבוא בטענות אם הוא יחליט שהוא בונה צימרים להשכרה על עיגול האמצע.

זה לא עניין של יכולת, זה בימינו יותר עניין של רצון.
אם אני הייתי בעל ממון אני אומר את זה בצורה חד משמעית, לא הייתי קונה את מכבי נתניה.
אני כן. אלא אם אין סיכוי לנקות אותה כפי שעשה גולדהאר במכבי ת"א ואלונה בב"ש. אם תגיד לי שאין סיכוי- אחשוב פעמיים. אבל אני לא מאמין שאין סיכוי.
אבל אני מדגיש- רק במידה ואני בעל ממון רב! בעיני, אדם עם ממון של 10 מיליון ש"ח(מדובר באדם אמיד מאוד להכל הדעות)- אין לו מה לחפש בכדורגל אלא אם מדובר בקבוצות שלא מעניינות אף אחד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jun-2015, 10:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2015 על ידי 10:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
לאוהדים בישראל אין את האפשרות להחזיק קבוצה בליגה העל, כדאי שנפסיק עם כל האגדות האורבניות האלה ויפה שעה אחת קודם כי זה כבר מאוס ולעוס ואין לזה שום קשר ואחיזה עם המציאות.
בעלות על קבוצת בישראל יכולה להיות ישימה רק ע"י בעל ממון ישראלי או מחו"ל, שיהיה מוכן להשקיע כל שנה מינימום 1-2 מיליון שקל מכיסו הפרטי וזה בשביל תקציב מינימום בלבד.

(23-Jun-2015 10:34)עידן444 כתב:  
אתה צריך להבין שכדי לקבל ערבות הבנק דורש מימל להעמיד את סכום הערבות בבנק בצורה סגורה קרי אינך יכול להשתמש בכסף עד תום תקופת הערבות ובנוסף לשלם עוד כנה אחוזים לטובת הבנק שאינם מוחזרים לך בסופו של התהליך.

לא אומר שזה פשוט. אומר באופן בהיר וברור- מי שמצבו הכלכלי לא מאפשר לו לשים ערבות של 10 מיליון ש"ח, שלא יתקרב לכדורגל! בטח לא למועדון כמו מכבי נתניה. אנשים כמו שיימן מתאימים גג למכבי הרצליה. אין אפילו מי שיבוא בטענות אם הוא יחליט שהוא בונה צימרים להשכרה על עיגול האמצע.

אם אני הייתי בעל ממון אני אומר את זה בצורה חד משמעית, לא הייתי קונה את מכבי נתניה.
אני כן. אלא אם אין סיכוי לנקות אותה כפי שעשה גולדהאר במכבי ת"א ואלונה בב"ש. אם תגיד לי שאין סיכוי- אחשוב פעמיים. אבל אני לא מאמין שאין סיכוי.
אבל אני מדגיש- רק במידה ואני בעל ממון רב! בעיני, אדם עם ממון של 10 מיליון ש"ח(מדובר באדם אמיד מאוד להכל הדעות)- אין לו מה לחפש בכדורגל אלא אם מדובר בקבוצות שלא מעניינות אף אחד.

כמה אנשים בעלי הפרופיל שאתה מתאר, אתה יכול למצוא בישראל, שיסכימו להכניס את ראשם הבריא ל"סחלה" הזה?!
23-Jun-2015, 10:37
הודעה: #23
זה הזמן להתעורר!?
אז תסביר לי מה כל האנשים האלה נפגשו במשך חודשיים אם אין להם שום עניין להיות בפנים ? היו לוקחים את המועדון לפירוק כבר לפני חודש, אולי היום היתה קבוצה. חוץ מתשובה שלפי מה שאני קורא בפייס היה מוכן לתת משהו בתנאי שאחרים יכנסו והם לא, ומירים שאולי הביאה משהו , כל האחרים לא בעסק . אני מודה - הצלחת/ם לבלבל את כולנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jun-2015, 10:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2015 על ידי 10:41 עידן444.)
הודעה: #24
(23-Jun-2015 10:31)אייל ס כתב:  

עידן,אתם משחקים בנדמה לי.
.לאיש מהשמות שהוזכרו ככאלו שמוכנים לתרום להצלת המועדון,אין עיניין להכנס לעולם הכדורגל.
כל אחד מהם בפני עצמו יכול להעמיד ערבות של 10 מיליון,אך הוא לא יעשה את זה כי הוא לא מעוניין לסכן 10 מיליון נוספים מעבר למיליון לעונה(וזה המון).
ולכן כל העיסוק הזה נחמד כשלעצמו לא ישנה ולא יקדם אותנו.
ברור שצריך גם רצון. בלי רצון אין טעם. רצון וגם יכולת.
אז אגדיל, אחדד ואומר- אם יש ארבעה שלא מעוניינים אפילו כשמדובר ב 10 מיליון המחולקים ב- 4, והשקעה של מיליון המחולק ב- 4(שלמיטב הבנתי באופן שיגרתי הם תורמים סכומים כאלה ויותר מידי עונה)- זה ועוד איך יקדם אותנו. יקדם לכיוון פירוק.

אתה בעצם אומר כאן באופן ברור- בלי סכום שובר סטטוס קוו מגורם כלשהו- אין לאן להתקדם. אז אני ואחרים כאן שואלים- למה מחכים?

(23-Jun-2015 10:34)פיליפצוק כתב:  לאוהדים בישראל אין את האפשרות להחזיק קבוצה בליגה העל, כדאי שנפסיק עם כל האגדות האורבניות האלה ויפה שעה אחת קודם כי זה כבר מאוס ולעוס ואין לזה שום קשר ואחיזה עם המציאות.
בעלות על קבוצת בישראל יכולה להיות ישימה רק ע"י בעל ממון ישראלי או מחו"ל, שיהיה מוכן להשקיע כל שנה מינימום 1-2 מיליון שקל מכיסו הפרטי וזה בשביל תקציב מינימום בלבד.

(23-Jun-2015 10:34)עידן444 כתב:  

כמה אנשים בעלי הפרופיל שאתה מתאר, אתה יכול למצוא בישראל, שיסכימו להכניס את ראשם הבריא ל"סחלה" הזה?!
מצאנו שניים כאלה לפני שנתיים... חבל שאחד מהם היה בטוח שהוא שרי אריסון ולא הבין שזה רק היה חלום...
23-Jun-2015, 10:43
הודעה: #25
נעשה סדר לכל התמהים אחת ולתמיד.
כל קבוצת הניהול שהוזכרה בתקשורת, מעוניינת לקחת את הניהול השוטף בלי השתתפות בחובות העבר.
גם ההשקעה שלהם לא אמורה להיות גבוהה במיוחד, אז לכל מי שמצפה לרוץ איתם בצמרת אז שיחשוב שוב.
23-Jun-2015, 10:49
הודעה: #26
עידן וטל ואחרים,אתם כניראה לא מבינים.
אנשים לא נפגשו כדי לרכוש את המועדון,אנשים לא נפגשו חודשים,הגורמים שמנהלים את המועדון פנו למספר אוהדים שיעזרומלחלץ את המועדון מהמצב הנוכחי,כשנאמר שהגרעון הוא כ8 מיליון לפני מכירת קאיודה.
במספרים ההם ניתן היה למצוא דרך לחילוץ המועדון מהמשבר,במהלך הבדיקה התברר שהגרעון כפול ולאיש מאותם אוהדים לא היתה כוונה לסגור את אותו גרעון מטורף.
אגב,הפוסטים האלו הם בדיוק הסיבה שלא הייתי ממליץ לאדם שפוי להוציא ממיטב כספו ולתרום לגחמתם של אוהדים.
23-Jun-2015, 10:50
הודעה: #27
(23-Jun-2015 9:43)אייל ס כתב:  סוף סוף ירד לכם האסימון,אין איש שרוצה להיות בעלים של המועדון,נקודה.
בזמנו כתבתי שזה זמן האוהדים,סתרתם אותי וקיבלתי גישתכם.
והשאלה המתבקשתם,מה הפתרון?
אין לי שמץ,בדיוק כמו לכל אחד ואחד מאוהדי הקבוצה.

נ.ב

ולכל המלינים למיניהם,איך הייתם משכנעים "אדם מהיישוב" בכלל או אוהד הקבוצה בפרט להיות בעלים של המועדון,סיבה אחת טובה להוציא מיליונים על עסק ללא כוונת רווח שבימים המעטים הטובים אתה אליל הנוער ובמרבית הימים אתה שק החבטות של העיתונות והטלוויזיה ואתרי האינטרנט ובעיקר אוהדי הקבוצה.
תרומה לטובת הציבור,יש 1001 מקומות אטרקטיביים יותר שעבור סכומיים קטנים שבעתיים ת'סופק ותרוגש מסביב לשעון.
ריגוש מכדורגל,טיסה פעם בשבוע/שבועיים ב"ביזנס"+ארוח "פול בורד"+כרטיס VIP לכל איצטדיון באירופה,זולה בסדרי גודל מהתרומה ש"נזרקת כאן לאוויר" ב"נון שרלנטיות" שמצופה ממספר אוהדים כדי להציל את המועדון.
פרסום,עדיף ללכת ל"אח הגדול"/"השרדות"/"מרוץ למיליון".
הלבנת כספים,יש דרכים לא פחות טובות והרבה פחות רועשות.

זה כל העיניין, אם מחפשים מישהו בעל אינטרס כזה או אחר אז חבל על הזמן, ראו מקרה אלי שגב. אם בן אדם לא בא מתוך רצון לתרום או מאהבתו לקבוצה אז אין לו למה להגיע וחבל לו על הכסף ולנו על שברון הלב. מה שצרכים כאן זה משהו בדמותה של אלונה או גולדהאר שבאו מתוך רצון לתרום ולקדם.
סלח לי אייל, לא קונה את כל סיפור "זהו זמן האוהדים" לא אחזור שוב לסיפור הזה, אך אל תצפה ממי שאין לו אך רוצה לעשות את מה שמישהו יכול אך לא רוצה. אין כזו מהדורה בארץ פרט ליפו וקטמון ואני לא רואה אותן ממש מצליחות. לא רואה איך אפשר להמציא את הגלגל במקרה הזה.
23-Jun-2015, 10:53
הודעה: #28
אלון,אתה לא קונה ואני לא מוכר.
23-Jun-2015, 10:58
הודעה: #29
זה הזמן להתעורר!?
(23-Jun-2015 10:49)אייל ס כתב:  עידן וטל ואחרים,אתם כניראה לא מבינים.
אנשים לא נפגשו כדי לרכוש את המועדון,אנשים לא נפגשו חודשים,הגורמים שמנהלים את המועדון פנו למספר אוהדים שיעזרומלחלץ את המועדון מהמצב הנוכחי,כשנאמר שהגרעון הוא כ8 מיליון לפני מכירת קאיודה.
במספרים ההם ניתן היה למצוא דרך לחילוץ המועדון מהמשבר,במהלך הבדיקה התברר שהגרעון כפול ולאיש מאותם אוהדים לא היתה כוונה לסגור את אותו גרעון מטורף.
אגב,הפוסטים האלו הם בדיוק הסיבה שלא הייתי ממליץ לאדם שפוי להוציא ממיטב כספו ולתרום לגחמתם של אוהדים.

בוא רק נדייק. עד היום המועדון הזה התרסק לא פעם וגם עכשיו בגלל גחמות של בעלים. לא ראיתי אוהדים שמשחקים בנדמה לי ולא ראיתי אוהדים שיושבים במושב האחורי ונותנים לזה שמוביל בטמטום לרסק את העסק. רק הבעלים גרמו לזה. חבל שכל פעם כשהאמת קשה לך אתה מתחיל עם ״הפוסטים שבגללם לא תמליץ״. עד היום מי שחרב את המועדון היו אלה שעמדו בראשו ולא אלה שכתבו בפורומים או קנו כרטיס ומנוי .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jun-2015, 11:09
הודעה: #30
טל אתה קורא מה אתה כותב לפני שלוחץ על שלח?
לי קשה? לי קל? על מה אתה מדבר?
אתה מברבר ת'צמך לדעת כמו רבים וטובים,בלי להבין דבר וחצי דבר וכל שאני מנסה,זה לשתף בתפיסת עולמי,שאיש לא אומר שהיא נכונה/מדוייקת,אך ניזונה בעיקר ממעט שיחות שמקיים מפעם לפעם עם חלק מהאנשים המוזכרים כאן מפעם לפעם.

אכן קשה לי כאוהד ובגלל הקושי הצעתי את עזרתי,מדובר בעזרה ולא ברצון להיות חלק מקבוצת ניהול ובטח לא שליטה,כשהבנתי שעזרתי לא מובנת,ניתקתי מגע לחסוך משמי איזכורים(ולא שזה עזר לי).

וכן,כשאתה עוזר אתה בוחר איך לעזור ומתי לעזור ולמי לעזור ובאיזה תנאים לעזור ולמרות שזה ניראה משונה,איש מאלו שמוכנים לעזור קדימה,לא מוכנים לקחת על עצמם חובות עבר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים