שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפירוק החל?
20-Jun-2015, 0:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jun-2015 על ידי 0:40 אופיר34.)
הודעה: #31
RE: הפירוק החל?
ואני מציע לחכות ליום שלישי ולא להתחיל עם הספקולציות כבר עכשיו (למרות שמאד קשה להמנע מזה)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Jun-2015, 0:49
הודעה: #32
הפירוק החל?
אני מציע שנחכה לתגובה הרשמית של זאביק...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
20-Jun-2015, 6:52
הודעה: #33
הרווחתי ולא ביושר את היזכור שמי פעם אחרי פעם כחלק מקבוצה או כמשקיע וכו וכו וכו.
במידה והאחרים שמוזכרים כאן,הרוויחו באותה דרך(ואני מקווה שלא),מדובר בבניין קלפים שנבנה ע"י פשכצקי/עיתונאים/"אוהדים יודעי דבר"/זאב רווח.
אין לי ולא היתה לי כוונה להיות חלק מגוף/קבוצת רכישה/בעלים,כל שאמרתי למי שאמרתי שבמידה והחוב המעיק(ה10 מיליון..) יוסדר(וגם הלוואה ארוכת טווח זה הסדר),אשמח לעזור למועדון מסודר יעיל בריא וצנוע ובעיקר חפץ חיים,כשהאוהדים הם חלק מקבוצת הניהול(וכמובן חלק מההשקעה הכספית השנתית ולא חד פעמית).
20-Jun-2015, 10:58
הודעה: #34
הפירוק החל?
כמו שניתן להבין אין במכבי נתניה היום מי שישא באחריות לחוב ומי שישא בבעלות הקבוצה. אם מירים מגיעה עם סכום כלשהו זה בודאי יעזור להקטין את הגרעון , אבל אם הסכום לא משמעותי, ואם כל האנשים ששמם הוזכר מעדיפים להתרחק , עדיין אנחנו לא בחוף מבטחים. מוקדם לדבר על תקציב מאמן וסגל שחקנים .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Jun-2015, 12:31
הודעה: #35
סבלנות חביבי עוד כמה ימים הכל יתבהר.
לא ימשכו את זה too much
20-Jun-2015, 16:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jun-2015 על ידי 16:32 דוד חטב.)
הודעה: #36
נשמע כמו שיטת עוקץ חדשה ...יוצרים גרעון שאלוהים יודע לאן הכסף זרם מנצלים את טוב ליבם של אוהדים ראש העיר ואנשי ציבור , מגייסים מפה ומשם והופ שוב יש קבוצה שתחזיק שנתיים שלוש שוב אין דרך אין שיטה ואין תוכנית סתם סלט אנושי מנופח...
והכל מכספי ציבור ואנשים טובים מכבי נתניה כדורגל 2016
20-Jun-2015, 16:49
הודעה: #37
הפירוק החל?
ואם ילכו לפירוק, כרצונך, מה מבטיח לך ששוב לא יהיה תרגיל עוקץ כהגדרתך?
עוד לא הצלחתי להבין מה ואת מי אתה רוצה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
20-Jun-2015, 18:03
הודעה: #38
חטב,אתה בדיוק כמו קוטלרנושו"ת,גם שמסכימים לחלק מדעותך,אתה דואג לגרום גם לאלו שחושבים כמוך לסלוד מהאובססיה ומהדרך.
האחדהוהיחיד שגרם לגרעון מוכר וידוע לכולנו ואיש לא יכול להבין מדוע עשה זאת,עובדתית כרגע אנחנו בגרעון של כ10 מיליון ש"ח.
ואכן,סגירת הגרעון הזה היא אבן הנגף שעשויה/עלולה/סיכויים רבים שתביא למינוי מפרק.
.ואחריו,ירידת ליגה.
ואחרי,אלוהים גדול.
20-Jun-2015, 18:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jun-2015 על ידי 18:34 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
אז הנה פשכה לשם שינוי מוציא משהו נכון.
האמריקאים שמרים הצליחה לגייס זה גלבוט וקאהן.
גם לפי ההכתבה וגם לפי מה שאני שמעתי, לא ניתן להבין עדיין מהי מהות העזרה, כתרומה אז בכמה מדובר? כבעלים באיזה אופן?
בכל מקרה זה מוריד את עניין הפירוק ככל הנראה מסדר היום ויאפשר לפתוח את העונה.
20-Jun-2015, 18:31
הודעה: #40
חטב דווקא מזכיר לי יותר את מירי רגב. זורק משפטי מחץ רק בשביל להשאר בתןדעה של האנשים.
מי עוקץ את מי עוד הבנתי ?
האחריות לגרעון שנוצר פה בשנתיים האחרונות מוטלת על איש אחד וכולנו יודעים מיהו. לא מקבל את הדיעה של אפי , חטב ושות' שכביכול ניצלו את האיש ואת תמימותו. אם האיש הוא כזה איש עסקים גדול ומנוסה שעבר דבר או שניים בחייו אין מצב שהיה נותן למישהו לגנוב את כספו בכזאת קלות ובכזאת פשטות.
הגרעון הזה נוצר רק בגלל רשלנות פושעת של שגב שהתחייב על סכומים שלעולם לא יכל לעמוד בהם.
וכן, במצב הנתון בשביל למנוע פירוק מגייסים מהיקב ומהגורן כדי לסגור את הגרעון הזה וכדי להרים קבוצה נורמלית שתוכל להתמודד בכבוד בליגת בעל.
ולא יעזור כלום, כל עוד לא יהיה לנו בעל בית רציני ואמיד שימנה את האנשים שלו לנהל את המועדון, כנראה שמידי פעם נאלץ להתמודד עם גרעון מסוים כי כשאין מספיק ממון נאלצים להתפשר כנראה לא רק על שחקנים אלא גם על תפקידים מנהלתיים במערכת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים