שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפירוק החל?
18-Jun-2015, 17:57
הודעה: #11
RE: הפירוק החל?
זוהי בדיוק שעתו של הדובר. שיצא לתקשורת עם הודעה מסוג זה. אתה קורא על שאר הקבוצות שכולם בעיצומו של תהליך בניה, התחדשות והכנות לקראת העונה הבאה ואצלנו כלום ושום דבר. לא מבקש דוח סטטוס יומי אבל כמה מילים מפי הדובר בהחלט משהו שיספק. וכשאין דובר אז נכנסים כל מני עיתונאים לנישה הזו ויוצרים מירמור אצל האוהדים ובעיקר אצל הפסימיסטים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Jun-2015, 18:09
הודעה: #12
(18-Jun-2015 17:55)טל.מ כתב:  
(18-Jun-2015 17:42)אייל ס כתב:  
(18-Jun-2015 17:30)טל.מ כתב:  
(18-Jun-2015 17:05)אייל ס כתב:  טל,לא שאני יודע את הסיבה ולא שאני אופטימי לגבי העתיד ובטח לא חושב שמישהו עומד בפתח,אך אין מושג כזה להתכונן לפרוק,זה לא היכון לירי ולא חזור להיכון לירי ובטח לא חדל אש.
אני יכול להעריך שבמידה והפרסומים נכונים,משוחררים שחקנים בעלי אופציה יקרה באופן יחסי לתוצרת/תפוקה ורועי מאמין שאם הוא יאלץ להתנהל בעונה הקרובה בתקציב שחקנים נמוך,מימוש האופציה יטרוף קלפים טובים יותר.

אייל לא נולדנו אתמול לא שלשום וגם לא לפני שנה .. אין שום אופציה כרגע להשארת הקבוצה בחיים ללא הליכה לפירוק אלא אם כן מישהו עוד מצפה שמירים תנחת עם צ'ק.
אתה שמעת מימני שהולכים/לא הולכים,שיודע מה הולך/לא הולך,ציינתי שצעדי השחרור לא קשורים לפרוק,קשורים לאי חידוש הסכמים הזויים מבית מדרש שגב ושות.

לא. אני אמרתי את דעתי בלבד. אם היה איזשהו כיוון כבר היינו שומעים עליו. חלף מספיק זמן . כן קבוצת רכישה/עזרה או לא, כן הלוואה לא הלוואה, כן תשובה או לא, מירים , גילברט ,קווקזים ועכשיו איזה דוד עשיר מארהב .. מי שרוצה רשאי להמשיך לדמיין.
מי שקרא את הכותר נכנס ללחץ אבל כבר בשישי רועי אמר שלויטה יש הצעה לשלוש שנים כשעור שני בחיפה ונתניה לא תעמוד בדרכו אז סתם כותרת של פשכה בתוך הכתבה יש משהו מענין שנתניה רוצה את ברק לוי לדעתי שוער העתיד ושמח שיבוא "נתניה עידכנו את השוער וסוכנו שהוא רשאי לחפש קבוצה ופנו במקביל לסוכנו של ברק לוי, שלא אמור להמשיך במכבי תל אביב ומעוניין להיות שוער ראשון בליגת העל." אז כול עוד שלא שרפו תגופה עדין יש תקווה
ולא ממרים אלה מרועי
18-Jun-2015, 18:12
הודעה: #13
(18-Jun-2015 17:57)משה.ד כתב:  זוהי בדיוק שעתו של הדובר. שיצא לתקשורת עם הודעה מסוג זה. אתה קורא על שאר הקבוצות שכולם בעיצומו של תהליך בניה, התחדשות והכנות לקראת העונה הבאה ואצלנו כלום ושום דבר. לא מבקש דוח סטטוס יומי אבל כמה מילים מפי הדובר בהחלט משהו שיספק. וכשאין דובר אז נכנסים כל מני עיתונאים לנישה הזו ויוצרים מירמור אצל האוהדים ובעיקר אצל הפסימיסטים.

בני יהודה מוקפאים
הפועל עכו מוקפאים
בני סכנין מוקפאים
אז נכון שאצלנו המצב הכי קשה אבל ת'כלס בינינו, הליגה הזו כל כך חלשה שמספיק גם פחות מחדש בשביל להתארגן אליה ולשרוד.
18-Jun-2015, 18:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jun-2015 על ידי 18:34 עידן444.)
הודעה: #14
מכבי חיפה התחילה להתארגן לעונה שהסתיימה לא מזמן עוד בעונה לפניה והתרסקה.
אשדוד קבוצה די מסודרת החלה להתארגן מוקדם וירדה ליגה.
הפועל חיפה נבנתה לפי הספר עם המון תקוות עם עטר כמאמן והתרסקה.
בית"ר י-ם ממש לא מיהרה וזכתה להמון ביקורת בקיץ שעבר ודווקא עשתה עונה נהדרת.
הכדורגל כאן באמת כל כך חלש שמי שמצליח להיות קצת מעבר לחובבן מסתדר.
בינתיים הזמן עובר וחוץ מערן לוי, דיא סבע, רומאריו, אבו עביד, עומר פרץ ואריאל הרוש(שחיכה בערך 3 דקות אחרי שהסתיימה העונה וכבר ברח) אפילו בפרסומים אני לא רואה שמשתינים על השחקנים שלנו כי בואו נודה על האמת- מעט מאוד מהם עשו עונה טובה.
זה או לחכות ולקוות שיהיה בסדר בנתניה או ללכת ללאומית. לא רואה אף אחד רץ לליגה השניה, וגם אם יבואו הצעות משם הן בטח תהיינה נמוכות בהרבה מהחוזים ההזויים שיש להם היום...
ערן לוי היחיד שלא ממהר לעזוב ונתן להפועל חיפה דרישות חסרות פרופורציה. אם יסכימו לתנאים שלו- מפרגן לו, מגיע לו, שילך... זה בערך פי 2 ממה שהוא מרוויח היום בנתניה וגם בנתניה החוזה שלו די גבוה. באמת שלא אכעס עליו לרגע.
18-Jun-2015, 19:06
הודעה: #15
בנתיים הודיעו לערן שגם הוא משוחרר אז נשארנו בערך עם כלום ושום דבר מעניין מי המאמן המתאבד שיסכים לבא לפה אם וכאשר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jun-2015, 22:17
הודעה: #16
לדעתי רועי בעצמו לא יודע מה לעשות , מצד אחד אהבתו לקבוצה , ומצד שני אין לא שום פתרון.
אני גם לא יודע אם יש לו סמכות לבצע איזה מהלך!
המהלך המתבקש להניח לראש העיר את המפתחות ולומר לה שתקבל החלטה , הצלת המועדון במיידית או סגירת המועדון!!!
די לבזיון !!!
The following 1 user Likes Shaul's post:
Hagiqq (1919-0606-2015201520152015)
19-Jun-2015, 0:35
הודעה: #17
שמועות שהולכות ומתגברות על אור ירוק מאמריקה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עידן444 (1919-0606-2015201520152015)
19-Jun-2015, 2:28
הודעה: #18
(18-Jun-2015 17:42)אייל ס כתב:  
(18-Jun-2015 17:30)טל.מ כתב:  
(18-Jun-2015 17:05)אייל ס כתב:  טל,לא שאני יודע את הסיבה ולא שאני אופטימי לגבי העתיד ובטח לא חושב שמישהו עומד בפתח,אך אין מושג כזה להתכונן לפרוק,זה לא היכון לירי ולא חזור להיכון לירי ובטח לא חדל אש.
אני יכול להעריך שבמידה והפרסומים נכונים,משוחררים שחקנים בעלי אופציה יקרה באופן יחסי לתוצרת/תפוקה ורועי מאמין שאם הוא יאלץ להתנהל בעונה הקרובה בתקציב שחקנים נמוך,מימוש האופציה יטרוף קלפים טובים יותר.

אייל לא נולדנו אתמול לא שלשום וגם לא לפני שנה .. אין שום אופציה כרגע להשארת הקבוצה בחיים ללא הליכה לפירוק אלא אם כן מישהו עוד מצפה שמירים תנחת עם צ'ק.

אתה שמעת מימני שהולכים/לא הולכים,שיודע מה הולך/לא הולך,ציינתי שצעדי השחרור לא קשורים לפרוק,קשורים לאי חידוש הסכמים הזויים מבית מדרש שגב ושות.

עאלק לא יודע כל פעם שמישהו הולך לשירותים אתה יודע תפסיק לשחק אותה...אתה יודע הכל !!!
ואגב אתה לא חייב להסביר או לתרץ זכותך גם לא להגיד דברים שאתה יודע....
19-Jun-2015, 13:04
הודעה: #19
Re: RE: הפירוק החל?
(19-Jun-2015 0:35)פיליפצוק כתב:  שמועות שהולכות ומתגברות על אור ירוק מאמריקה.

רצות שמועות ששמועות רצות.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
19-Jun-2015, 13:37
הודעה: #20
הפירוק החל?
יש שמעות שיש משקיע באמריקה

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה