שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד
19-Jun-2015, 2:16
הודעה: #11
RE: הנסיעה של מרים פיירברג לא רצינית מעדיף את דבל'ה לנד
לא צריך להתייאש מדובר על להגיע כרגיל לדקה האחרונה עד שאותו מישהו יחפש להיות המושיע , גרעון של 10 מליון שקל זה לא בשמיים לפני 3 שנים היינו בגרעון של 4-5 מליון שקל בעונת הירידה האחרונה כשטענו שאי אפשר להיות בגרעון מתברר שהמון קבוצות סחבו אחריהן גרעונות רק מה בנתניה תמיד ידעו לסדר את הבעיות הניהוליות והכספיות למכירת שחקנים

אריאל עקרונית אתה צודק אם כתבתי שאם לא בני לם אז רק שלומי דורה , אבל נגיד שבני לא יקבל הצעה או שיסרב לה וששלומי דורה ישאר בעכו אבל סכנין תשחרר את אלי כהן אז סך הכל טענתי שגם הוא מתאים לנתניה
אבל כרגיל אתה נאג'ס ומחפש אצלי כל דבר קטן אז מה נסגר איתך ? שיהיה לך לבריאות , זה שאתה קורא מה שאני כותב שווה לי הכל .

השאלה השנייה היא למה שמישהו אחר ישלם חובות והתחייבויות של מישהו אחר ?

זה לא בדיוק נכון גם בלדב ולב השאירו "ירושות " של שליו מנשה אורי שטרית ותזכירו לי מי זה מלכה ? שלא לומר שכמה וכמה השאירו " ירושה " כמו החוזה של רובן עטר בזמנו שנאלץ לשלם מכיסו דניאל יאמר , ואת החוזה של ברקו-ביץ' לאח שלו ולמרקו בלבול , וכמעט הכניס עוד שחקן עבר לחינגה את עופר מזרחי .

מכבי נתניה צריכה ניהול חדש ניהול אמיתי מתוך ראייה לטווח קצר וארוך מי שתמיד היה דואג לנתניה זה יצחק לנד ז"ל , אם דב לנד הבן שלו יכנס עם אנשים טובים ויקרים כמו עופר רזמוביץ' , בגיבוי של יצחק תשובה כתורם רציני יותר ועיקרי , ואם יכנסו גם אייל סגל שאין לי מושג אם הוא יכול מבחינה פיננסית להוציא כל עונה מהכיס מליון שקל , ויוסי מאור שיש לו יכולות פיננסיות אם כי לא בלתי מוגבלות ( הוא לא דניאל יאמר ) אז כן אנחנו נצא לדרך טובה יותר עם כל הקשיים .

ניהול נכון לא תלוי בכסף , הכסף הוא נדבך נוסף אבל ניהול נכון הוא תמיד תכנון טוב והוצאה לפועל הכי טובה שיכולה להיות על פי התוכנית ...
אם ישכילו להוציא ילדים ונערים ונוער אלופים ובנתיים יחזיקו את הבוגרים בליגת העל אפילו בפליאוף תחתון כשהטווח הקצר הוא דווקא הילדים נערים ונוער ואילו הטווח הארוך הוא הבוגרים או אז נוכל לחזור לימי הזוהר

דורי יכול להיות שוער ראשון הוא לא פחות טוב מהרבה שוערים בליגה , איתו שוער נבחרת הנוער זה דור מבטיח .
מגן שמאלי אם אפשר להשאיר את אורי שטרית טוב אי אפשר לחפש צעיר רעב
מגן ימני יש לנו 2 פרץ וכחלון
בלמים אין לנו בעיה עידו לוי וחסן זה בהחלט מספיק לליגה שלנו
פירס חייב להישאר , גרשומוב , צלישר ואולי עוד שחקן מהנוער קשרים אחוריים
דיע סבע צריך להישאר הוא יצטרך להיות בפעם הראשונה בחייו הבעל הבית של הקבוצה במרכז המגרש
לצערי במסגרת התקציב אני לא רואה את ערן לוי נשאר הלוואי והיה נשאר אבל כשאין ברירה אז צריך לדעת לשחרר גם שחקן מצויין ונשמה כמוהו . במקומו צריך להגיע קשר חדש אולי דיין מהפועל פתח תקווה או אבו זייד מאותה הפועל .
בהתקפה נצטרך לפחות כלי רציני אחד חוץ מאור ברוך ומזרחי אם אפשרי מציאה כמו קאיודה מצויין גם להרוויח שחקן טוב וגם לראות ממכירתו כסף טוב אם לא אז גם שחקן כמו שחר הירש מצויין או אחד החלוצים הנפלטים ממכבי ת"א או חיפה ...

קבוצה כזאת תהיה קבוצת תקציב מינימום ואם חלילה נסתבך תמיד ההנהלה שתיבנה את הקבוצה מתקציב 0 תוכל להכניס יד לכיס בינואר ולהביא שחקן חיזוק או 2 .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Jun-2015, 10:56
הודעה: #12
בטח קורא... הבידור הכי טוב בעיר

לתת לניאנרנטל מקלדת - קרקס

מפגר אבל אופטימי
21-Jun-2015, 1:59
הודעה: #13
ניארדנטל התכוונת יא אדם קדמון עם מקלדת
21-Jun-2015, 10:57
הודעה: #14
(21-Jun-2015 1:59)זאב רווח כתב:  ניארדנטל התכוונת יא אדם קדמון עם מקלדת

אם כבר מתקנים טעות הקלדה... אז כבר מתקנים נכון...
"ניאנדרטל"

מפגר אבל אופטימי
23-Jun-2015, 8:29
הודעה: #15
טוב שאתה מגגל בויקיפדיה בשביל לדעת לנסח את עצמך נכון אריאל
בכל מקרה טוב לי שמה שאני כותב מבדר אותך זאת אחת המטרות שיש בפורום לבדר אנשים כמוך שכל החיים שלהם אכולי שנאה עצבות וגזענות ....
23-Jun-2015, 12:28
הודעה: #16
אתם עסוקים בגוגל וויקיפדיה...
תכלס.. הפוסט התייחס לחוסר הרצינות לכאורה של מרים...
האמת היא שכנראה הסיכוי היחידי שלנו הוא מעורבות אמיתית של מרים
24-Jun-2015, 1:12
הודעה: #17
נכון וזאת מטרת הפוסט חחח
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)