שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיכום שלי
13-Jun-2015, 12:04
הודעה: #11
RE: סיכום שלי
שחקנים של 1.90 שקל לא חותמים על פחות מ 100k $ שותים מים מהעננים. אז על מה נלין? אין אף שחקן ישראלי היום ששוה 100 אלף שח. לא זהבי לא נאתכו ולא אך אחד. פחי אשפה כולם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Jun-2015, 12:05
הודעה: #12
אלו לפי דעתי היו הבעיות אתמול ולא משנה עכשיו כל התאוריות מסביב
. להגיע כדי לשחק על תיקו, שכמעט באופן וודאי יבטיח את המקום השלישי, ולהפסיד.

להגיע בלי תוכנית משחק התקפית ולקוות לאילתורים.

לשחק בלי סגנון שאתה מאמין בו, טוב בו או מאומן בו.
. להחזיק בכדור יותר מדי ולאבד אותו אותו קרוב לשער שלך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Jun-2015, 12:06
הודעה: #13
(13-Jun-2015 12:04)משה.ד כתב:  שחקנים של 1.90 שקל לא חותמים על פחות מ 100k $ שותים מים מהעננים. אז על מה נלין? אין אף שחקן ישראלי היום ששוה 100 אלף שח. לא זהבי לא נאתכו ולא אך אחד. פחי אשפה כולם.

זאת בעיה נוספת, נותנים לבינוניים האלה משכורות שלא מגיעות להם ואח"כ מתפלאים שהם מסתובבים כמו טווסים וחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת.
13-Jun-2015, 12:10
הודעה: #14
נאתכו מקבל בצסקא 2.5 מיליון יורו ומשחק בליגת האלופות למה הוא נראה ככה שהוא מגיע לנבחרת?

13-Jun-2015, 12:24
הודעה: #15
אמיר, עזוב אותך. זה לא גוטמן ולא אף אחד אחר שהיה פה לפניו.
זה אנחנו !
זה אנחנו היהודים שחושבים שאנחנו הכי טובים בהכל.
אנחנו הכי חכמים, אנחנו הכי יצירתיים, אנחנו נלמד את כולם, אנחנו נחנך את כולם, אנחנו העם הנבחר , אנחנו ואנחנו ואנחנו....
תאמין לי עם קצת יותר צניעות, פחות דיבורים ויותר מעשים אולי היינו נראים אחרת, אבל מה לעשות ששלמה שרף, אלי אוחנה ואייל ברקוביץ הם מובילי הדרך בכדורגל שלנו כנראה שזה הטופ שאפשר להגיע אליו.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (1313-0606-2015201520152015)
13-Jun-2015, 12:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jun-2015 על ידי 12:42 amir.)
הודעה: #16
(13-Jun-2015 12:24)אופיר34 כתב:  אמיר, עזוב אותך. זה לא גוטמן ולא אף אחד אחר שהיה פה לפניו.
זה אנחנו !
אנחנו הכי חכמים, אנחנו הכי יצירתיים, אנחנו נלמד את כולם, אנחנו נחנך את כולם, אנחנו העם הנבחר , אנחנו ואנחנו ואנחנו....
תאמין לי עם קצת יותר צניעות, פחות דיבורים ויותר מעשים אולי היינו נראים אחרת, אבל מה לעשות ששלמה שרף, אלי אוחנה ואייל ברקוביץ הם מובילי הדרך בכדורגל שלנו כנראה שזה הטופ שאפשר להגיע אליו.
תרשה לי לא להסכים ואני נשאר בתחום המקצועי ותתתיחס בבקשה אם תרצה ל4 הנקודות שרשמתי למעלה על הבעיות אתמול.

יקורת רבה במערכת המקצועית לאחר ההפסד לבוסניה: "אין בהתאחדות שום גורם שדורש הסברים מגוטמן". שחקנים על נאתכו: "עושה טובה שמגיע"
אשר גולדברג 13/06/15 10:26

אותו גורם הוסיף "בכל מדינת כדורגל רצינית היה מתקיים דיון מקצועי דיון עומק שהיה אמור להיות כבר לאחר שני ההפסדים לנבחרות ווילס ובלגיה. אין בהתאחדות לכדורגל שום מערכת מקצועית בה יציגו המאמן והשחקנים עמדתם וידרשו לתשובות והסברים של תיקון הדרך וחשיבה אחרת".

בהתאחדות לכדורגל ממלאים כל בקשה של אלי גוטמן כדי לא להיות הצד המבקר והבולם. מחנה האימונים באוסטריה היה טעות גדולה ואיש לא צייץ נגדו. אימונים מהסוג הזה עושים לפני תחילת העונה ולא לפי אמונות תפלות של אלי גוטמן, כי לאחר על מחנה אימונים של הפועל ת"א באוסטריה הם הצליחו באירופה. היה עדיף משחק ידידות בישראל. אפשר שבהתאחדות לכדורגל יחליטו להקים גוף מפקח על הנבחרת הלאומית, מהלך דומה ששואפים להקים בנבחרות הצעירות תהליך שאיחר במשימת יורו 2016 את הרכבת.

בנושא המקצועי קיימת אצבע מאשימה כלפי המאמן אלי גוטמן והצוות שלצידו. כבר לפני המשחק בשיחות בין חלק מהשחקנים ואמירות אל מול מקורביהם בארץ הייתה האמירה "המאמן ועוזריו ממציאים שיטת משחק חדשה. הפחד מהאמירה 'בונקר' הולידה את ההמצאה של ערן זהבי בתפקיד החלוץ המדומה. לא היה בנבחרת שום גורם שיעצור את המהלך שנגד את שיטות המשחק והמערכים בהם תורגלנו עד כה".

הביקורות על המאמן והשחקנים מטבע הדברים הם לאחר האכזבה מההפסד לבוסניה שבעצמה נבהלה לאחר המשחק מהיתרון בו החזיקה. גורם בנבחרת ישראל: "טעינו בגדול בהתנהלות שלנו לא היה במשלחת שום גורם שיעצור את המתרחש מחוץ למגרש. נתנו לאווירה מבחוץ להיות החלק החשוב במסע. האם לא היה ברור לאלי גוטמן שבמדינות כמו בוסניה, סרביה ומדינות בלקן אחרות כך מתנהגים האוהדים לפני המשחק גם נגד נבחרות אחרות? שאיש לא יספר סיפורים, האווירה באצטדיון בזניצ'ה הייתה כמו באצטדיון בנתניה, האוהדים לא השפיעו כלל על ישראל, לא היה גיהינום בזניצ'ה, כולנו ראינו".

בן שהר אמר בסיום: "נבחרת בוסניה טובה יותר בנושא האווירה זה לא היה נעים. יש לנו הזדמנות לתקן בהמשך המשחקים וכך נעשה".

אוראל דגני ועומרי בן הרוש יפנו את מקומם בעמדת המגנים לטובת אלי דסה (ימין) ורמי גרשון (שמאל). למרכז ההגנה ישוב איתן טיבי לצידו של טל בן חיים. שרן ייני, הבאנקר הלא ברור של גוטמן ומהשחקנים החלשים בשלושת המשחקים האחרונים, יעבור לספסל. גוטמן גם יקבל חזרה את ליאור רפאלוב ואת גילי ורמוט.

המאמן שכשל בענק עם ערן זהבי יהיה חייב לשחק עם חלוץ מרכזי אמיתי ולא עם חיקוי כושל של פאקו אייסטראן. אין ספק שזהבי היה אתמול הדמות הטרגית במשחק והשחקן החלש ביותר על כר הדשא. ביקורת נשמעה גם על הבאנקר של אלי גוטמן ביבראס נאתכו שעל פי שחקנים בנבחרת "עושה טובה שהוא משחק". נאתכו שוב היה חלש ונראה כבוי בלי התלהבות. הדעה בסיום המשחק של מספר שחקנים הייתה שהשחקן הראשון שהיה צריך להתחלף היה נאתכו שעיקר כוחו בקבוצות שמחוץ לנבחרת ישראל.

13-Jun-2015, 13:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jun-2015 על ידי 13:07 nitzan.)
הודעה: #17
(13-Jun-2015 12:24)אופיר34 כתב:  אמיר, עזוב אותך. זה לא גוטמן ולא אף אחד אחר שהיה פה לפניו.
זה אנחנו !

המעניין והנחמד בסיפור, שלמה שרף שחטף את ה:0:5 נגד דנמרק( נדמה לי)
והנבחרת שלו נראתה כמו שכונה, הוא הפרשן הדגול והמבקר..
אולי אם ארביטמן וטיבי ועוד כמה מכוכבי טוברוק היו משחקים היה לו משהו אחר להגיד.
אה.. שכחתי הוא גם הסוכן החדש של דיא סבע..
נו? אז אנחנו משחקים כדורגל.? או רק מדברים וחיים מכדורגל ?( בלי לשחק את המשחק עצמו)...
כתבתי בפוסט אחר אחרי המשחק עם ויילס, אחרי 45 שנה נשארנו עם שפיגלר השדרו ומרדכי הפרשן במקום שחקן עם שם דומה...
13-Jun-2015, 14:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jun-2015 על ידי 15:05 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
(13-Jun-2015 12:05)amir כתב:  אלו לפי דעתי היו הבעיות אתמול ולא משנה עכשיו כל התאוריות מסביב
. להגיע כדי לשחק על תיקו, שכמעט באופן וודאי יבטיח את המקום השלישי, ולהפסיד.

להגיע בלי תוכנית משחק התקפית ולקוות לאילתורים.

לשחק בלי סגנון שאתה מאמין בו, טוב בו או מאומן בו.
. להחזיק בכדור יותר מדי ולאבד אותו אותו קרוב לשער שלך.

נקודה ראשון - אופי, מנטליות, ווינריות
נקודה שניה - מקצועיות
נקודת שלישית + רביעית - רזי הכדורגל, דברים שצריך ללמד בגיל ינוקא ולא בגיל 23.
את כל הדברים האלה אין לשחקן הישראלי וגם לא למאמן הישראלי והרי לך התוצאה.
כשאני מלגלג על ירין חסן, דגני ושות' שהם לא יודעים בגיל 23 לעצור כדור כמו שצריך, לתת פס מדויק או לשחק עם הרגל ולא עם הידיים, אז אני יודע על מה אני מדבר.

זה אנחנו !

ואיך שכחת איך הגדול מכולם, האוהד השרוף, מר "פרימו הגדול", בדיוק כמו הפרצוף שלו נראה הכדורגל שלנו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים