שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיכום שלי
13-Jun-2015, 1:00
הודעה: #1
סיכום שלי
גישת הכדורגל של גוטמן מדכאת. פרצוף של בולדג, משעמם, לא מלהיב, פרווה. כמו שהוא מתנהג כך נראית הנבחרת. הוא היה צריך לדאוג שהטירוף ידבר בשחקנים. לא מספיק שמאמן כדורגל מבין כדורגל. הוא צריך גישה. אנחנו פרובינציאליים ולצערי נישאר כאלה. פאקו, פרננדס, גרסיה ופאולו סוזה היו העולים עם הנבחרת הבינונית הזאת ליורו. לגוטמן אין ולא היה סיכוי.
רב, לא הולך לי
-אז תשנה מסהר לשהר
-הרב, עדיין לא הולך לי
-אז שמעכשיו יבטאו את זה shahar
-הרב, עדיין לא הולך לי
-אז תתחיל לכוון למסגרת יא פח

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Jun-2015, 1:22
הודעה: #2
RE: סיכום שלי
זה לא רק גוטמן כי טובים ואחרים לפניו ניסו ולא הצליחו.
זה הבסיס שדפוק, זה החינוך ,זה המנטליות זה כל שאר המנטרות שכבר 30 שנה חוזרים עליהם ושום דבר לא משתנה.
זה מתחיל במאמנים שמחנכים שחקנים למשוך זמן ולעשות הצגות (לכל תומכי שלומי דורה צפו שוב במשחק האחרון אצלנו ותראו איך הוא מגלגל שחקן פצוע שלו לתוך המגרש), זה ממשיך עם כושר גופני עלוב של רב שחקני הליגה, חוסר יכולת ללחוץ יריב בשטח שלו , חוסר בשעות אימון וכו' וכו'
אין לנו מה למכור ואני לא רואה את זה משתנה בקרוב. מבחינתי הדבר היחדי שיכול לשנות את המצב זה מודל העבודה שקיים במכבי ת"א בשנים האחרונות. צוות אימון זר כולל הכל שלא רואה אף אחד ממטר. לא תקשורת, לא קהל ולא פרשנים בשקל וחצי. והיות שרק מכבי כנראה יכולה להחזיק צוות כזה כנראה שאת המונדיאלים הבאים נמשיך מהכורסא בבית. ואתם יודעים מה - טוב שכך !
The following 1 user Likes אופיר34's post:
חזום חזום (1313-0606-2015201520152015)
13-Jun-2015, 10:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jun-2015 על ידי 10:31 אלון.)
הודעה: #3
אמנם לא ראיתי את המשחק אבל אני די בטוח איך הוא היה.לא מבין ממה אנשים מאוכזבים, איך אמרו כאן כמה פעמים, "תיאום ציפיות". ברגע שיבינו שאנחנו לא מתעסקים בכדורגל אלה בכל מה שמסביב וברגע שיבינו שכל הכדורגל פה הוא דרעק אחד גדול אולי יצפו פחות ויבינו שאנחנו לא שווים יותר מהמקום הרביעי, וכל מקום מעליו הוא הצלחה מסחררת. יש כאן נטייה להעצים ולהאדיר כל דבר פי מיליון ולכן חושבים שאנחנו שווים יותר ממה שאנחנו באמת. תראו מה עושים ממכבי ת"א, לא יותר מקבוצה בינונית בליגה בינונית באירופה, אין לה מקום בשום צמרת של ליגה טובה אחרת באירופה.
עד שלא יהפכו כאן הכל ויתחילו לחשוב אחרת אין מה לצפות מהכדורגל הישראלי....
13-Jun-2015, 11:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jun-2015 על ידי 11:31 פיליפצ'וק.)
הודעה: #4
כרגיל הולכים לי ישר על המאמן, כאילו לפניו הצליחו יותר.
איך אומר קופמן, די עם השקר, די עם הרמאות, די עם גניבת הדעת כאילו יש פה כדורגל ברמה גבוהה, מאכילים אותנו שקר כבר שנים.
נעלה עם השחקן הזה או עם שחקן אחר, עם מערך כזה או עם מערך אחר, זה לא מה שישנה את התוצאה.
תרבות הכדורגל פה לוקה מהבסיס, חאפרים מלמדים פה ילדים את רזי הכדורגל ובגיל 22 מצפים שהם יתמודדו עם אירופאים מקצוענים.
כל אחד ששם פה גול בילדים ג' מסתובב לי כאילו הוא חצי מסי, הגאווה הישראלית שלנו דופקת אותנו פעם אחר פעם, אנחנו לא מסוגלים להשלים עם הנחיתות שלנו מול הגויים.
רוצים להצליח ברמה הגבוהה או לפחות להתמודד איתה, צריך כסף, צריך משאבים, צריך להתחיל להביא מאמנים מקצוענים זרים למחלקות נוער וילדים, אקדמיות עם מאמנים מחו"ל, להתאמן נכון, לאכול נכון, ללמוד להיות מקצוענים מגיל 6.
אם כל זה יבוצע, אולי עוד כמה שנים נהיה כמו איסלנד או בוסניה.
13-Jun-2015, 11:40
הודעה: #5
ההבדל בין ילד ישראלי במחלקת הנוער לילד אירופאי הוא בעיקר בגישה מאמן בארץ ובאירופה מבקש לעשות פסים ותוך כדי הולך להביא ציוד או לסדר את התחנה הבאה בארץ הילדים יתחילו צחוקים דיבורים וכו...באירופה ימשיכו לעבוד כרגיל...
חבר שאל אותי לפני שבוע למה רועי קהת העדיף קבוצה מדרג בינוני באירופה על מכבי ת״א זה נורא ברור מאוסטריה אפשר לדלג באופן יחסית קל פערי המנטליות הקושי הפיזי אמנם לא כמו הליגה הגרמנית אבל קרובים והמעבר בין הליגות טבעי הרבה יותר ממכבי ת״א יותר קשה...
אבל הכי מצחיק פיליפצוק שלא אוהב שכונה אבל מעדיף את בני לם על דרפיץ׳ הלוואי והייתי מבין...
13-Jun-2015, 11:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jun-2015 על ידי 11:51 פיליפצ'וק.)
הודעה: #6
(13-Jun-2015 11:40)דוד חטב כתב:  ההבדל בין ילד ישראלי במחלקת הנוער לילד אירופאי הוא בעיקר בגישה מאמן בארץ ובאירופה מבקש לעשות פסים ותוך כדי הולך להביא ציוד או לסדר את התחנה הבאה בארץ הילדים יתחילו צחוקים דיבורים וכו...באירופה ימשיכו לעבוד כרגיל...
חבר שאל אותי לפני שבוע למה רועי קהת העדיף קבוצה מדרג בינוני באירופה על מכבי ת״א זה נורא ברור מאוסטריה אפשר לדלג באופן יחסית קל פערי המנטליות הקושי הפיזי אמנם לא כמו הליגה הגרמנית אבל קרובים והמעבר בין הליגות טבעי הרבה יותר ממכבי ת״א יותר קשה...
אבל הכי מצחיק פיליפצוק שלא אוהב שכונה אבל מעדיף את בני לם על דרפיץ׳ הלוואי והייתי מבין...

חטב בוא תבין דבר אחד.
אני בניגוד אלייך, חושב שמכבי נתניה כמו כל הכדורגל הישראלי הוא פח אחד גדול.
אבל אני אוהב את "השכונה" הזו כי היא שלנו, אנחנו שכונה כמעט בכל ענפי הספורט, אנחנו טובים במדע, רפואה, טכנולוגיה, כלי נשק ומערכות לחימה, לא בספורט ובחינוך גופני, אין לנו לא גובה, לא פיזיות ולא מנטליות.
ברור שהייתי מעדיף מערכת אירופאית מקצוענית משומנת כמו במכבי ת"א אבל זה לא ריאלי ולכן עדיף את בני לם המקומי שבזכות "השכונה" שהוא עושה הקבוצה תישאר בליגה מאשר איזה שכיר חרב פח.
הלוואי והייתי מבין מה גורם לך לראות בסלובו "מקצועי" מאמן סמרטוט שמוכן לקחת כל קבוצה ובכל תקציב העיקר שיהיה לו עבודה, זה "מקצועי" מבחינתך?!
אתה בדיוק כמו פרימו, הללי, שליימה וכל שאר השרלטנים בתקשורת, גונב דעת, אתה מוכר לנו בפורום שיש למועדון מחלקת נוער מצויינת, שאנחנו מפספסים כישרונות, לא נותנים צ'אנס, חרטבונא אחת גדולה.
13-Jun-2015, 11:49
הודעה: #7
(13-Jun-2015 11:23)פיליפצוק כתב:  כרגיל הולכים לי ישר על המאמן, כאילו לפניו הצליחו יותר.
איך אומר קופמן, די עם השקר, די עם הרמאות, די עם גניבת הדעת כאילו יש פה כדורגל ברמה גבוהה, מאכילים אותנו שקר כבר שנים.
נעלה עם השחקן הזה או עם שחקן אחר, עם מערך כזה או עם מערך אחר, זה לא מה שישנה את התוצאה.
תרבות הכדורגל פה לוקה מהבסיס, חאפרים מלמדים פה ילדים את רזי הכדורגל ובגיל 22 מצפים שהם יתמודדו עם אירופאים מקצוענים.
כל אחד ששם פה גול בילדים ג' מסתובב לי כאילו הוא חצי מסי, הגאווה הישראלית שלנו דופקת אותנו פעם אחר פעם, אנחנו לא מסוגלים להשלים עם הנחיתות שלנו מול הגויים.
רוצים להצליח ברמה הגבוהה או לפחות להתמודד איתה, צריך כסף, צריך משאבים, צריך להתחיל להביא מאמנים מקצוענים זרים למחלקות נוער וילדים, אקדמיות עם מאמנים מחו"ל, להתאמן נכון, לאכול נכון, ללמוד להיות מקצוענים מגיל 6.
מסכים עם דבריך על ההתנהלות והרצאה שנתת אכן נכונה אבל לא קשורה , מה בסה"כ רצינו להוציא תוצאה טובה מול בוסניה שלהזכירך היא מדינה נחותה מישראל כמעט בכל פרמטר. להראות כמו נבחרת שבאמת רוצה נבחרת מאומנת ולא כמו מה שראינו אתמול וזה סלח לי קודם כל עבודה של מאמן ולא של הקומבינטור מאחז הדעת שנמצא שם עכשיו

13-Jun-2015, 11:56
הודעה: #8
(13-Jun-2015 11:49)amir כתב:  
(13-Jun-2015 11:23)פיליפצוק כתב:  כרגיל הולכים לי ישר על המאמן, כאילו לפניו הצליחו יותר.
מסכים עם דבריך על ההתנהלות והרצאה שנתת אכן נכונה אבל לא קשורה , מה בסה"כ רצינו להוציא תוצאה טובה מול בוסניה שלהזכירך היא מדינה נחותה מישראל כמעט בכל פרמטר. להראות כמו נבחרת שבאמת רוצה נבחרת מאומנת ולא כמו מה שראינו אתמול וזה סלח לי קודם כל עבודה של מאמן ולא של הקומבינטור מאחז הדעת שנמצא שם עכשיו

"מדינה נחותה מישראל כמעט בכל פרמטר"
נחותה במה?
מנטלית?
פיזית?
מקצועית?
לנו יש כוכבים בסיטי, לאציו, רומא?
לנו יש שחקני הרכב בבונדסליגה?
לנו יש קהל שדוחף ככה את המדינה שלו?
כמו שאמרתי, הגאווה שלך/שלנו היא מה שהורסת לנו, אתה מתקשה להשלים עם העובדה שמדינתך היא סמרטוט ספורטיבי, נחותה, חלשה, לא טובה מספיק.
ברגע שנפנים זאת אפשר להתחיל ללכת קדימה.
13-Jun-2015, 12:00
הודעה: #9
(13-Jun-2015 11:56)פיליפצוק כתב:  
(13-Jun-2015 11:49)amir כתב:  

"מדינה נחותה מישראל כמעט בכל פרמטר"
נחותה במה?
מנטלית?
פיזית?
מקצועית?
לנו יש כוכבים בסיטי, לאציו, רומא?
לנו יש שחקני הרכב בבונדסליגה?
לנו יש קהל שדוחף ככה את המדינה שלו?
כמו שאמרתי, הגאווה שלך/שלנו היא מה שהורסת לנו, אתה מתקשה להשלים עם העובדה שמדינתך היא סמרטוט ספורטיבי, נחותה, חלשה, לא טובה מספיק.
ברגע שנפנים זאת אפשר להתחיל ללכת קדימה.
הכוונה לא היתה מבחינה ספורטיבית אלה מדינית כלכלית ולא תצליח לשכנע אותי שהיא אפשר היה אתמול להראות יותר טוב להזכירך האימפריה מקפריסין ניצחה בבוסניה.

13-Jun-2015, 12:04
הודעה: #10
גם אנחנו ניצחנו בצרפת ועשינו תיקו בפורטוגל אז מה?
עקיצות היו ויהיו תמיד, זה לא מדד לכלום.
מידנית, כלכלית לא רלוונטי, אנחנו עוסקים בספורט.
הילדים בבוסניה שהולכים לשחק כדורגל יונקים מקצוענות מאנשים מקצוע, ילדים אצלנו יונקים חובבנות מחאפרים זה הכל ופה קבור הכלב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים