שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דודי תירם
13-Jun-2015, 21:40
הודעה: #11
דודי תירם
זכותך המלאה פשוט חבל להפסיד שחקן שלשם שינוי אוהב את המועדון ויכול להיות שיש לו מקום ראוי בקבוצה. ככה הפסדנו את עדי נמני למשל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Jun-2015, 10:15
הודעה: #12
RE: דודי תירם
(13-Jun-2015 21:10)טל.מ כתב:  
(13-Jun-2015 20:56)אייל ס כתב:  במסגרת ההבנה של שגב בכדורגל בהמלצת יוסף יוסי מזרחי הכרטיס שייך לדודי למרות שרשום שהוא מושאל(בגלל פרוצדורה).
נקווה שיהיה מי שיציע לו לחזור,נקווה שירצה לחזור למרות הקש שאכל בשנתיים האחרונות,

אני יודע שאתה מאמין בו. זרוק מילה במקום הנכון Smile

הזרוק מילה הזה שכל כך נהוג בארץ אצל חלק מהמאמנים הופך לדווקא...
אגו אגו אגו
מאמנים לא אוהבים שיגידו פלוני הביא לי שחקן הם אוהבים להגיד הבאתי....
לא כולם אבל די הרבה מאמנים...
14-Jun-2015, 10:18
הודעה: #13
דודי תירם
בכנות ? בעל המאה הוא בעל הדעה. לפעמים גם במקרים כאלה. וזרוק מילה יכול להיות משהו הרבה יותר רציני כמו למשל מסבירים למאמן החדש שלדעת המועדון נעשו טעויות מקצועיות ע״י אחד הצוותים הקודמים והגיע הזמן לתקן. בוא בטוב ולא באגו, תקבל טוב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Jun-2015, 10:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jun-2015 על ידי 13:14 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
אפרופו סקאוטינג, שניים מהזרים היותר טובים ששיחקו במועדון היו, פיטר קרגיל ז"ל ופול (טיגה) דייויס, שניהם מג'מאייקה.
מסיבה שלי לפחות לא ברורה, נסגר השוק משם לפני מספר שנים ולא מגיעים יותר זרים משם לישראל.
אתמול ראיתי את הנבחרת הלאומית שלהם מול אורווגואיי, לא רעים בכלל, בהחלט הטובים יכולים להשתלב בכייף בליגת העל והם גם לא יקרים מידי אני מניח.
14-Jun-2015, 13:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jun-2015 על ידי 13:14 דוד חטב.)
הודעה: #15
רוסלן ברסקי שבית״ר לוקחים למבחנים הוא הרועי קהת הבא...יוצא מכבי ת״א היה קפטן בנבחרות

(14-Jun-2015 10:18)טל.מ כתב:  בכנות ? בעל המאה הוא בעל הדעה. לפעמים גם במקרים כאלה. וזרוק מילה יכול להיות משהו הרבה יותר רציני כמו למשל מסבירים למאמן החדש שלדעת המועדון נעשו טעויות מקצועיות ע״י אחד הצוותים הקודמים והגיע הזמן לתקן. בוא בטוב ולא באגו, תקבל טוב.

אולי שירצקי יכול להגיד לחסרמה אבל תאר לך שכל אחד מה-4/5 משקיעים יש לו דיעה ויש לו היכרות ....והמאמן הוא טיפה עם שם קרי לא בובה...ועוד לא דיברתי על מוטל׳ה שתמיד יש לו דיעה ואולי רועי דניאל...
דווקא בלדב למיטב ידיעתי מניסיונו לא מהמתערבים לכן גם אהבו בעבר שהוא ישב על הספסל...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים