שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תהיה קבוצת ניהול במכבי נתניה תשובה יתרום
10-Jun-2015, 23:33
הודעה: #1
בשעה טובה האסימון ירד לחלק מאותם האנשים שרוצים להמשיך להוליך את מכבי נתניה הלאה בליגת העל .
דב לנד חוזר ובגדול וזה כבר בשורה טובה אני אוהב אותו אדם מבריק ואוהב את מכבי נתניה האהבה הגדולה של אבא שלו יצחק לנד זצ"ל .
לא ישתגעו בנתניה העונה אבל תהיה קבוצה טובה עם עתיד טוב .
התקציב בין 18-22 מליון שקל .
האיש של תשובה מי אם לא עופר רזמוביץ' .
בין אלישע לוי , דורה , גיא לוי , אני מעדיף את דורה , אלישע שבע מהצלחות , גיא לוי רק תירוצים , יוסי דורה נשמה .

דורי יהיה שוער ?
שמעון הרוש ? לוי וחסן נשארים , אבו עביד ישאר ? פרץ נשאר . כחלון נשאר .
פירס נשאר , גרשומוב ? צלישר ?
סבע נשאר , ערן לוי ? אייל סגל לא סובל אותו האם זה ישפיע ? רול נשאר .
נבו מזרחי נשאר , אור ברוך נשאר

רק זר אחד נורמלי יש לנו , האם יסכימו הפעם להביא זרים אמתיים ?
אני אופטימי אבל באמת שהקבוצה צריכה חיזוק רציני , לדעתי שוער יש לנו את שניר דורי , בלמים יש לנו והעונה הם יהיו הטובים בליגה , מגנים אנחנו בבעיה במיוחד בצד השמאלי אורי שטרית מתאים לי יותר משמעון ברוש ...

קשרים נסוגים חייבים אחד 50-50 , ועוד אחד לסגל הרחב .
ערן לוי אם לא ישאר חייבים למצוא קשר עושה משחק טוב . ועוד אחד לסגל .

חלוצים אנחנו בבעיה קריטית בלי קיודה אין לנו חלוצים נבו מזרחי ואור ברוך לא מספיק חייבים כאן 2 זרים ברמה גבוהה

האם יהיה מספיק כסף ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jun-2015, 23:39
הודעה: #2
ומאיפה אתה יודע את מה שאתה יודע ואנחנו לא ? על צלישר לפחות לפי מה שקראתי לא מממשים את האופציה אז כנראה שיעזוב. ערן לוי בעלות שכר של 170 אלף דולר בעונה .. אין מצב שישאר. דורה להערכתי ישאר בעכו, כי עד שבנתניה יתעשתו הוא כבר יברח . לגבי שאר הסגל - אכן בעיה לא פשוטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jun-2015, 9:26
הודעה: #3
RE: תהיה קבוצת ניהול במכבי נתניה תשובה יתרום
בתקציב נמוך, ההשארה של ערן לוי זה מאסט, הוא יעשה את ההבדל בין הקבוצות ברמתנו על הישארות בליגה לירידה.
שניר דורי לא ברמה של שוער ראשון בליגה העל למרות כל ההאוטינג שמנסים לעשות לו.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Shaul (1111-0606-2015201520152015)
11-Jun-2015, 10:09
הודעה: #4
(10-Jun-2015 23:33)זאב רווח כתב:  בשעה טובה האסימון ירד לחלק מאותם האנשים שרוצים להמשיך להוליך את מכבי נתניה הלאה בליגת העל .
דב לנד חוזר ובגדול וזה כבר בשורה טובה אני אוהב אותו אדם מבריק ואוהב את מכבי נתניה האהבה הגדולה של אבא שלו יצחק לנד זצ"ל .
לא ישתגעו בנתניה העונה אבל תהיה קבוצה טובה עם עתיד טוב .
התקציב בין 18-22 מליון שקל .
האיש של תשובה מי אם לא עופר רזמוביץ' .
בין אלישע לוי , דורה , גיא לוי , אני מעדיף את דורה , אלישע שבע מהצלחות , גיא לוי רק תירוצים , יוסי דורה נשמה .

דורי יהיה שוער ?
שמעון הרוש ? לוי וחסן נשארים , אבו עביד ישאר ? פרץ נשאר . כחלון נשאר .
פירס נשאר , גרשומוב ? צלישר ?
סבע נשאר , ערן לוי ? אייל סגל לא סובל אותו האם זה ישפיע ? רול נשאר .
נבו מזרחי נשאר , אור ברוך נשאר

רק זר אחד נורמלי יש לנו , האם יסכימו הפעם להביא זרים אמתיים ?
אני אופטימי אבל באמת שהקבוצה צריכה חיזוק רציני , לדעתי שוער יש לנו את שניר דורי , בלמים יש לנו והעונה הם יהיו הטובים בליגה , מגנים אנחנו בבעיה במיוחד בצד השמאלי אורי שטרית מתאים לי יותר משמעון ברוש ...

קשרים נסוגים חייבים אחד 50-50 , ועוד אחד לסגל הרחב .
ערן לוי אם לא ישאר חייבים למצוא קשר עושה משחק טוב . ועוד אחד לסגל .

חלוצים אנחנו בבעיה קריטית בלי קיודה אין לנו חלוצים נבו מזרחי ואור ברוך לא מספיק חייבים כאן 2 זרים ברמה גבוהה

האם יהיה מספיק כסף ?

בשם מי ועבור מי אתה כותב הפעם?

מפגר אבל אופטימי
11-Jun-2015, 10:32
הודעה: #5
עכשיו אנחנו יודעים שיש משהו באויר זאב חזררררר
11-Jun-2015, 11:32
הודעה: #6
[quote='mordii2' pid='37665' dateline='1434004354']
עכשיו אנחנו יודעים שיש משהו באויר זאב חזררר

ועם שפע הערכות וידיעות בדוקות מאי פעם.
11-Jun-2015, 16:34
הודעה: #7
עד היום דיברתי רק אמת ואני תמיד מדבר אמת
תשכחו מהשמות אלישע לוי וגיא לוי הם לא טובים למכבי נתניה למרות שאני אוהב את אלישע בין השלושה אני מעדיף את שלומי דורה אנרגטי חכם ובעל ניסיון , גם מנחם קורצקי , יובל נעים . הכי טוב בני לם לוקח גם את אלישע לוי בכיס הקטן אבל בנתניה כמו בנתניה לעולם לא יתנו הזדמנות ליוצא נתניה ותיזהרו לומר רוני לוי כי את ההזדמנות שחר הגביר נתן ....מה שלא טוב למכבי נתניה ( דראפיץ' ) טוב לבית"ר ירושלים ....

אבל ניחא גם אחד מהשלושה מתאים לי

לכל אלו שמפקפקים בידיעות שאני מביא רק המציאות תוכיח וזה יהיה בקרוב מאוד , צריך לתת הודאה גדולה ליצחק תשובה לראש העיר לדב לנד הלוואי וגם אייל סגל יהיה חלק מההנהלה לי זה מתאים למרות השינאה שלו כלפיי , לי מה שחשוב זה מכבי נתניה שתהיה לנו קבוצה טובה שתרוץ לתארים כמו פעם , אם לאייל סגל תהיה איזושהי אפשרות לקבוע את זהות המאמן אני מקווה שימליץ בחום על בני לם , תנו לו פעם הזדמנות כמו שנתנו בזמנו לפרלמן ז"ל מי כמוך יודע זאת אייל

לגבי העבר אמרתי לכם שמכבי נתניה שימשה כמכבסה בזמן אמת אם היו נכנסים לעובי הקורה כמה דמויות מוכרות מאוד היו נכנסים לחקירת 512 חחחחח

ערן לוי ? הלוואי ויישאר הוא היה מצויין העונה שנגמרה גם אייל סגל לא יכול לטעון כלפיו

שימו לב ליצחק תשובה : הוא חוזר . לא כבעלים אלא כסמל כגב , הוא יעלה את מכבי נתניה עם דבל'ה ואריק והלוואי גם אייל לדרך המלך
11-Jun-2015, 16:41
הודעה: #8
(11-Jun-2015 16:34)זאב רווח כתב:  עד היום דיברתי רק אמת ואני תמיד מדבר אמת
תשכחו מהשמות אלישע לוי וגיא לוי הם לא טובים למכבי נתניה למרות שאני אוהב את אלישע בין השלושה אני מעדיף את שלומי דורה אנרגטי חכם ובעל ניסיון , גם מנחם קורצקי , יובל נעים . הכי טוב בני לם לוקח גם את אלישע לוי בכיס הקטן אבל בנתניה כמו בנתניה לעולם לא יתנו הזדמנות ליוצא נתניה ותיזהרו לומר רוני לוי כי את ההזדמנות שחר הגביר נתן ....מה שלא טוב למכבי נתניה ( דראפיץ' ) טוב לבית"ר ירושלים ....

אבל ניחא גם אחד מהשלושה מתאים לי

לכל אלו שמפקפקים בידיעות שאני מביא רק המציאות תוכיח וזה יהיה בקרוב מאוד , צריך לתת הודאה גדולה ליצחק תשובה לראש העיר לדב לנד הלוואי וגם אייל סגל יהיה חלק מההנהלה לי זה מתאים למרות השינאה שלו כלפיי , לי מה שחשוב זה מכבי נתניה שתהיה לנו קבוצה טובה שתרוץ לתארים כמו פעם , אם לאייל סגל תהיה איזושהי אפשרות לקבוע את זהות המאמן אני מקווה שימליץ בחום על בני לם , תנו לו פעם הזדמנות כמו שנתנו בזמנו לפרלמן ז"ל מי כמוך יודע זאת אייל

לגבי העבר אמרתי לכם שמכבי נתניה שימשה כמכבסה בזמן אמת אם היו נכנסים לעובי הקורה כמה דמויות מוכרות מאוד היו נכנסים לחקירת 512 חחחחח

ערן לוי ? הלוואי ויישאר הוא היה מצויין העונה שנגמרה גם אייל סגל לא יכול לטעון כלפיו

שימו לב ליצחק תשובה : הוא חוזר . לא כבעלים אלא כסמל כגב , הוא יעלה את מכבי נתניה עם דבל'ה ואריק והלוואי גם אייל לדרך המלך

שאתה אומר אמת למה אתה מתכוון?
לאמירות שלך באתרי האינטרנט בשנים האחרונות?
?לנבואות שלך על עתיד עונת 14/15.
.באמירותך על איתנותו הפיננסית של שגב?
בכתיבתך על שחקני חיזוק?
?באלפי הפוסטים שפתחת ?
?בפוסט הנוכחי?
11-Jun-2015, 16:48
הודעה: #9
בכל פוסט שכתבתי ושאני כותב אייל אמרתי אמת ממה שידעתי בזמנו , לגבי שגב אני שוב אומר לך האיש מעולם ולעולם לא היה ולא יהיה תפרן רק המילה מכבסה צריכה להספיק לך להבין ....הוא באמת יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל אבל להגעה שלו למכבי נתניה היתה כנראה מטרה שונה ...

לא יודע מה לגביך אני מאחל לך כל טוב והלוואי ותהיה חלק מההנהלה רק הכיף לבקש ממך שחקנים טובים למכבי נתניה עושה לי את זה לאו דווקא זרים גם ישראלים טובים מתאים לי חחח

אם תרצה להרוויח בענק תעזור שבני לם יקבל את המושכות תנו לו גב לבנות קבוצה תוססת שתפתיע את כל הליגה
11-Jun-2015, 17:04
הודעה: #10
לא שתי קבוצות,2 ליגות
וכבונוס גם את חשבון הבנק של אחותו.
כאחד שאכל את הלוקשים האלו(ולא מתובלנים),כמה חודשים ואפילו השתמש במילתו ב1 הבנקים המובילים על מנת לאפשר לו מסגרת,המקסימום שהבחור יכול זה להשמש בכסף שמקורו באפריקה באפריקה,בשאר העולם לא אוהבים את הכסף הזה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים