שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תהיה קבוצת ניהול במכבי נתניה תשובה יתרום
11-Jun-2015, 17:11
הודעה: #11
RE: תהיה קבוצת ניהול במכבי נתניה תשובה יתרום
(11-Jun-2015 16:34)זאב רווח כתב:  עד היום דיברתי רק אמת ואני תמיד מדבר אמת
תשכחו מהשמות אלישע לוי וגיא לוי הם לא טובים למכבי נתניה למרות שאני אוהב את אלישע בין השלושה אני מעדיף את שלומי דורה אנרגטי חכם ובעל ניסיון , גם מנחם קורצקי , יובל נעים . הכי טוב בני לם לוקח גם את אלישע לוי בכיס הקטן אבל בנתניה כמו בנתניה לעולם לא יתנו הזדמנות ליוצא נתניה ותיזהרו לומר רוני לוי כי את ההזדמנות שחר הגביר נתן ....מה שלא טוב למכבי נתניה ( דראפיץ' ) טוב לבית"ר ירושלים ....

אבל ניחא גם אחד מהשלושה מתאים לי

לכל אלו שמפקפקים בידיעות שאני מביא רק המציאות תוכיח וזה יהיה בקרוב מאוד , צריך לתת הודאה גדולה ליצחק תשובה לראש העיר לדב לנד הלוואי וגם אייל סגל יהיה חלק מההנהלה לי זה מתאים למרות השינאה שלו כלפיי , לי מה שחשוב זה מכבי נתניה שתהיה לנו קבוצה טובה שתרוץ לתארים כמו פעם , אם לאייל סגל תהיה איזושהי אפשרות לקבוע את זהות המאמן אני מקווה שימליץ בחום על בני לם , תנו לו פעם הזדמנות כמו שנתנו בזמנו לפרלמן ז"ל מי כמוך יודע זאת אייל

לגבי העבר אמרתי לכם שמכבי נתניה שימשה כמכבסה בזמן אמת אם היו נכנסים לעובי הקורה כמה דמויות מוכרות מאוד היו נכנסים לחקירת 512 חחחחח

ערן לוי ? הלוואי ויישאר הוא היה מצויין העונה שנגמרה גם אייל סגל לא יכול לטעון כלפיו

שימו לב ליצחק תשובה : הוא חוזר . לא כבעלים אלא כסמל כגב , הוא יעלה את מכבי נתניה עם דבל'ה ואריק והלוואי גם אייל לדרך המלך

מי זה אריק?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jun-2015, 17:26
הודעה: #12
RE: תהיה קבוצת ניהול במכבי נתניה תשובה יתרום
כנראה שגם לאמת יש גרסאות שונות ומשונות... זאב זאב, אתה מוציא שם רע לשקר

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]