שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אפילו עכו מסתדרים.
10-Jun-2015, 22:02
הודעה: #1
אפילו עכו מסתדרים.
מיקי קופל. ינהל את הפועל עכו

גורם המעורב במו''מ עם איש העסקים אמר לספורט1: ''יש התקדמות גדולה במגעים שנוהלו ע''י מתווך. קופל הגיש לפני כחצי שנה הצעה מסודרת לרכישת זכויות הניהול של הקבוצה לחמש שנים עם אופציה לחמש נוספות, אך המו''מ לא היה רציני ורק בימים האחרונים ראש עירית עכו החל לדחוף למהלך והמתווך חזר לקופל עם תשובות יותר חיוביות בנושא.

זה קרוב מאוד לחתימה, נותרו פרטים טכנים ומשפטים אחרונים, אם התנאים ימולאו במלואם יש עסקה''.

לספורט 1 נודע כי סלעי המחלוקת האחרונים שהם תמיכת העיריה והשימוש במגרשי האימונים קרובים לפתרון ואם ימומשו כדרישת קופל אין מניעה שהעסקה תצא לפועל.

קופל בן ה-42 הבעלים של חברת סטארט שרותי דרך, איי קופל וקופל פרינדס הוא אחד מאנשי העסקים המשפיעים בצפון. הוא מתגורר בקרית אתא ומשקיע ותורם לספורט מכל מרצו. קופל משמש כספונסר בשנים האחרונות של מכבי ת"א כדורגל, הפועל חיפה בכדורסל, עירוני קרית אתא בכדורגל ועוד

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jun-2015, 22:04
הודעה: #2
אפילו עכו מסתדרים.
זה קצת להשוות תפוחים לענבים... כמה גרעון יש לעכו ? כמה העירייה מקציבה לקבוצה ? הקופל הזה לפי אותו פרסום ישקיע מיליון וחצי בשנה. לא משהו שאין לנו כבר היום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Jun-2015, 22:14
הודעה: #3
RE: אפילו עכו מסתדרים.
(10-Jun-2015 22:04)טל.מ כתב:  זה קצת להשוות תפוחים לענבים... כמה גרעון יש לעכו ? כמה העירייה מקציבה לקבוצה ? הקופל הזה לפי אותו פרסום ישקיע מיליון וחצי בשנה. לא משהו שאין לנו כבר היום.

מי יש לך היום ?

10-Jun-2015, 22:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 22:17 טל.מ.)
הודעה: #4
אפילו עכו מסתדרים.
אין. אבל לקופל קל לקחת את עכו. אין לה גרעון של יותר מ10 מ שקל.
לגבי המיליון וחצי - אני יודע בודאות שbbb לנד סגל ומאור מכניסים הרבה יותר ממיליון וחצי בשנה. הבעיה שלנו היא הגרעון העצום, בור שאנחנו לא מצליחים לסגור.

10-Jun-2015, 22:21
הודעה: #5
(10-Jun-2015 22:15)טל.מ כתב:  אין. אבל לקופל קל לקחת את עכו. אין לה גרעון של יותר מ10 מ שקל.
לגבי המיליון וחצי - אני יודע בודאות שbbb לנד סגל ומאור מכניסים הרבה יותר ממיליון וחצי בשנה. הבעיה שלנו היא הגרעון העצום, בור שאנחנו לא מצליחים לסגור.

אז אתה יודע לא נכון.

10-Jun-2015, 22:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 22:22 טל.מ.)
הודעה: #6
אפילו עכו מסתדרים.
אוקי .. האר את עיני ?

10-Jun-2015, 22:29
הודעה: #7
רשת מסעדות ההמבורגרים BBB בורגוס ומועדון הכדורגל מכבי נתניה חתמו הסכם ל-3 עונות הקרובות בהן, רשת BBB תהייה נותנת החסות הראשית של המועדון. הסכם החסות נאמד ב 650,000 ₪ לעונה. החוזה מיועד ל 3 העונות הקרובות, המסתכם בכ- 2 מיליון ₪ זה מה שנותנים לפני התוספות של המימונים השונים וזה עוד קצת דבלה לנד הרבה פחות ואם אייל רוצה הוא יאמר לך בכמה הוא עזר בכל מקרה זה לא סכום שהיה בתקציב הרשמי השנה אלה רק עזרה לסגור את העונה.

10-Jun-2015, 23:03
הודעה: #8
אני חושב שאתה מערבב 2 דברים שונים bbb נותנת חסות .
ירון ישראל מוזכר כמה פעמים בעזרה כזו או אחרת שתבורך ...אבל לא נראה לי שזה קשור ל-bbb ולשותפים האחרים...
10-Jun-2015, 23:11
הודעה: #9
רשמתי זה לפני התוספות והמימונים השונים בכל מקרה אף בנאדם פרטי לא נותן למעלה ממיליון ש"ח למכבי נתניה.

10-Jun-2015, 23:17
הודעה: #10
אמיר אתה מפתיע אותי.
בוא נתחיל מזה שלא ברור לי איך מיליון וחצי שקלים עוזרים לעכו להגיע לתקציב מינימום בזמן שהעיריה שם רוצה להקטין את המימון שלה מאזור ה- 6 מיליון ש"ח לבקושי 1.5 מיליון. אבל זו בעיה שלהם.

בכל מקרה מה שמתאים לעכו לא מתאים לנתניה. טל טוען ובצדק שהבעיה העיקרית כאן היא הבור שהשאיר כאן הקדוש המעונה והמסכן בעיני עצמו שכולם דפקו אותו אבל האמת היא שהוא דפק את כולם וברח ומתכחש לכך בעזות מצח.
אם לא הבור הזה אני ואתה מעמידים יותר מתקציב מינימום בעונה הבאה בלי מרים ובלי תשובה ובלי אייל ובלי אף אחד.
הבעיה כאן היא החוב. נקודה. סוף. בעכו אין את הבעיה הזו. ההכנסות שלך מקהל הם פי כמה משלהם- מספיק הנתון הזה כדי לבטל את המיליון וחצי שהם צריכים מאדם פרטי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים