שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמזים לבשורות טובות
10-Jun-2015, 20:35
הודעה: #21
RE: רמזים לבשורות טובות
(10-Jun-2015 19:53)דוד חטב כתב:  משה אם בא לך כהרגלך להעביר את זה לפסים אישיים אז אפשר ...
אבל אני בחוץ ...אתה מוזמן להביע דיעה...
אני רואה הבדל גדול במפרק שהוא סמכות ניטרלית שבאה ועובדת הלי דיעות קדומות בלי שמות לומדת את העסק מפעילה אותו בתקווה לייעל אותו...
תראה את ההבדל בין הפועל פ״ת שלא הלכה לפירוק לבין הפועל כפ״ס שהתפרקה והתייעלה זה לא מבטיח שיבוא אוליגרך גם כשתהיה מערכת בריאה ושולחן נקי אבל אני מעריך שיהיה קל יותר...
ברוג שזה בגדר ספקולציות וקשה לדעת בדיוק מה יוליד יום אבל צריך לייעל את המערכת זה ברור לכולם

דוד חשבת מה יקרה אם נתפרק ולא יבוא אף קונה ...? וכל ה״אייל סגלים״ שתומכים היום מבחוץ לא יעשו את זה תחת מפרק , ןהמןעדון לא יוכל אפילו לקיים את עצמו ? חשבת על זה שהמפרק יכול להמליץ לסגור את הבאסטה ? אתה מבין שברגע שפנית לבית משפט אתה לא עצמאי יותר להחליט ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jun-2015, 21:20
הודעה: #22
חטב,לשיטתך פרוק.
מה קורה יום אחרי,מעבר למינוי מפרק שידאג לתחת של עצמו כמשימה עיקרית,הורדת 9 נקודות וירידת ליגה בעונה הבאה,מכירת הנכסים לכל המרבה במחיר,מחלקת נוער לאיזיקוביץ,מתחם אימונים כניראה לאיזיקוביץ ועוד ועוד ועוד.
מי יקנה מהמפרק את השם ואולי חלק מהנכסים? מי יממן את בנית המועדון שיעלה לליגת העל,מי יממן מועדון בליגת העל לבדו?
[/php]
10-Jun-2015, 21:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 21:30 פיליפצ'וק.)
הודעה: #23
(10-Jun-2015 21:20)אייל ס כתב:  חטב,לשיטתך פרוק.
מה קורה יום אחרי,מעבר למינוי מפרק שידאג לתחת של עצמו כמשימה עיקרית,הורדת 9 נקודות וירידת ליגה בעונה הבאה,מכירת הנכסים לכל המרבה במחיר,מחלקת נוער לאיזיקוביץ,מתחם אימונים כניראה לאיזיקוביץ ועוד ועוד ועוד.
מי יקנה מהמפרק את השם ואולי חלק מהנכסים? מי יממן את בנית המועדון שיעלה לליגת העל,מי יממן מועדון בליגת העל לבדו?
[/php]

זה לא רלוונטי מבחינתו ולא מעניין אותו, מה שחשוב הוא שאנשים ( 1-2 יותר נכון) שהוא "חפץ ביקרם" לא יהיו במערכת ולעזאזל מה יהיה אח"כ את מי זה מעניין.
מה שכן חשוב שהמנכ"ל הבא אחרי הפירוק יגיע לאירועים משפחתיים של אוהדים ולא יעז להבריז.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (1010-0606-2015201520152015)
10-Jun-2015, 22:21
הודעה: #24
[/php]

אתה מתאר פה מצב קיצון ונוגע בנקודות מאד רגישות כמו מח׳ הנוער והמתחם אימונים ...
אבל מה אם יבוא קונה ויקבל שולחן נקי ייעל את המערכת ויבנו פה מועדון יותר בריא אז הרווחנו...
אני רואה את כסיטואציה טובה יותר יש גם אלטרנטיבה אחרת של אדם שיבוא עם תוכנית ייעול טובה יחזיר את החובות בהלוואה ארוכת טווח ויידע בעיקר לנהל נכון את העסק בצורה רזה וחכמה ולהשתדרג קצת כל עונה אבל לא שמעתי שמישהו הגיע עם תוכנית ייעול נכונה, יהפוך את העסק לשקוף גם לאוהדים ואז גם אני תומך...
הדרך המוצעת היום בעיני היא כמו אקמול לחולה סופני , סורי שאני מנפץ את האופוריה לא מאמין בקיצורי דרך
10-Jun-2015, 22:28
הודעה: #25
רמזים לבשורות טובות
אתה מודע לאיזשהו קונה פוטנציאלי שמחכה בתור ? כלומר מה שאתה מציע זה בוא ניקח סיכון או שנלך לאבדון או שאולי אולי אולי מישהו יגיע ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Jun-2015, 22:59
הודעה: #26
גם החברת ניהול שמדברים עליה זה אנשים ראויים ואני בטוח שתהיה דרישה גם מאחרים
10-Jun-2015, 23:13
הודעה: #27
גם אוהדי הפועל פ"ת מאז הברחתו של מאיר שמיר בטוחים "שיגיע מישהו".
11-Jun-2015, 10:39
הודעה: #28
(10-Jun-2015 22:21)דוד חטב כתב:  
[/php]

אתה מתאר פה מצב קיצון ונוגע בנקודות מאד רגישות כמו מח׳ הנוער והמתחם אימונים ...
אבל מה אם יבוא קונה ויקבל שולחן נקי ייעל את המערכת ויבנו פה מועדון יותר בריא אז הרווחנו...
אני רואה את כסיטואציה טובה יותר יש גם אלטרנטיבה אחרת של אדם שיבוא עם תוכנית ייעול טובה יחזיר את החובות בהלוואה ארוכת טווח ויידע בעיקר לנהל נכון את העסק בצורה רזה וחכמה ולהשתדרג קצת כל עונה אבל לא שמעתי שמישהו הגיע עם תוכנית ייעול נכונה, יהפוך את העסק לשקוף גם לאוהדים ואז גם אני תומך...
הדרך המוצעת היום בעיני היא כמו אקמול לחולה סופני , סורי שאני מנפץ את האופוריה לא מאמין בקיצורי דרך
חטב שמגיע מפרק אתה יכול לדעת רק שהוא מגיע מה יקרה אף אחד לא יודע ואפילו רק המחשבה שלסוחר הילדים יש סיכוי קטן לחטוף את המותג מכבי נתניה גורם לי רעד בגוף ולא מוכן לקחת את הסיכון
11-Jun-2015, 14:06
הודעה: #29
(10-Jun-2015 19:06)אייל ס כתב:  חטב,לא אתה ולא אני יודעים מה הולך לקרות.
.ואני שאלתי ואתה כרגיל ממשיך במנטרות שלך,חוזר שוב על שאלתי,בהנחה שאתה צודק,מהיא האלטרנטיבה האחרת לתוכנית ההצלה הזו?

אין חלופה אחרת ואין אלטרנטיבות, לכן אני אשתף פעולה עם תוכנית שנראית לא נכונה וחסרת סיכוי...

מפגר אבל אופטימי
11-Jun-2015, 15:16
הודעה: #30
(11-Jun-2015 14:06)אריאל כתב:  
(10-Jun-2015 19:06)אייל ס כתב:  חטב,לא אתה ולא אני יודעים מה הולך לקרות.
.ואני שאלתי ואתה כרגיל ממשיך במנטרות שלך,חוזר שוב על שאלתי,בהנחה שאתה צודק,מהיא האלטרנטיבה האחרת לתוכנית ההצלה הזו?

אין חלופה אחרת ואין אלטרנטיבות, לכן אני אשתף פעולה עם תוכנית שנראית לא נכונה וחסרת סיכוי...

רואים שיש לך ניסיון פוליטי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים