שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמזים לבשורות טובות
10-Jun-2015, 18:37
הודעה: #11
RE: רמזים לבשורות טובות
(10-Jun-2015 18:33)דוד חטב כתב:  תסלחו לי לא מבין על מה ההתלהבות יבואו 4-5 בעלי הון שלכל אחד דיעה משלו ואגו מפה עד חיפה ...וכל שכבת השומן תישאר בעינה לא תודה מעדיף פירוק גם במחיר ירידת ליגה אבל ניקיון כללי של המערכת ובנייה של מערכת בריאה עם בעלים אחד כי אם הולכים כדברי אייל לתקציב נמוך אז עדיף מועדון בריא ויעיל שמנוהל נכון ושרוב הכסף יילך לטובת שכר שחקנים ולא הנהלה /רכבים ...
שתבינו אין כסף ואין תקציב להחזיק כל כך הרבה עובדים וזה ביצה ותרנגולת כי אי אפשר לפטר אותם כי אז צריך לשלם להם פיצויים ולא בטוח שיש מאיפה ...

נניח שתה צודק,מה האלטרנטיבה?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jun-2015, 18:43
הודעה: #12
הוא אומר פירוק...
לא יודע מה מנחה אותו שאחרי פירוק יבואו לכאן המנהלים של באירן מינכן לנהל את העסק, אבל נו שיהיה...
10-Jun-2015, 18:57
הודעה: #13
לדעתי ניהול קבוצת כדורגל זה רק בשיטת הדיקטטורה מקבל החלטות אחד!!!
צוות מצומצם ויעיל שמונע הדלפות ורכילות...
אגב ההצלחה של עטר במכבי נתניה נבעה מהעובדה שהוא ניטרל את כל המסביב לקבוצה שמר על שטח סטרילי אף אחד לא נמצא באימונים אין הדלפות אין רכילות מן עולם נפרד בתוך המועדון...
המצב היום מאד בעייתי כשאין אף אחד שמקבל החלטות אני שמעתי את רועי דניאל לפני חודשיים שלושה אומר באיזה ראיון רדיו שבכל מקרה תהיה התייעלות וזה לצערי לא קרה...
10-Jun-2015, 19:06
הודעה: #14
חטב,לא אתה ולא אני יודעים מה הולך לקרות.
.ואני שאלתי ואתה כרגיל ממשיך במנטרות שלך,חוזר שוב על שאלתי,בהנחה שאתה צודק,מהיא האלטרנטיבה האחרת לתוכנית ההצלה הזו?
10-Jun-2015, 19:15
הודעה: #15
רמזים לבשורות טובות
(10-Jun-2015 18:16)אייל ס כתב:  
(10-Jun-2015 17:11)אלון כתב:  אם אני קורא נכון בין השורות אז איל הוא לא חלק מהרביעיה אלא יעזור מהצד כמו שעזר כשהיה אחראי על מחלקת הנוער. מי שאולי כן חלק מקבוצת הרכישה הוא יצחק תשובה ובנוסף תוקם מעין עמותת אוהדים שתהיה חלק מניהול המועדון. החוב לדעתי יכוסה ע״י העירייה ואותם אנשי עסקים בסוג של הלוואת בעלים שתקוצץ מהתקציב ומתמיכת העירייה. זהו לדעתי הפתרון המתהווה במידה והאוליגרך הרוסי לא יפתיע לטובה...
כל האמור לעיל זוהי דעתי האישית בלבד...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אלון,העיריה לא יכולה לתת הלוואה או לערוב.
מצד שני יש "רחש בחש" חיובי בתקופה האחרונה....
מצד שלישי,התוצאה(במידה ותיהיה הצלחה,כולל של אותם אוהדים),תאפשר לחשוב בקטן וצנוע.

אז כל השאר נכון, פרט לעזרת העירייה בסגירת החוב...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
10-Jun-2015, 19:16
הודעה: #16
אין מנוס מפירוק לצערי לא רואה כרגע אופציה יעילה יותר מתוך הנחה שלא מגיע איזה אוליגרך ומוכן להכניס את היד עמוק לכיס קרי הזרמה של בערך 25 מיליון 12-13 חובות , 5-6 הזרמה לעונה הבאה ועוד סכומים שאני לא מכיר אבל מעריך אותם בלא מעט כסף כמה מיליונים לייעול המערכת תשלומי פיצויים , יעול המועדון ע״י הבאת צוות מייעץ לתקופת הבנייה לא הייתי מקשיב לאף אחד במערכת ...
אבל כן בונה מחדש את כל המערכת.
10-Jun-2015, 19:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 19:37 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
(10-Jun-2015 19:16)דוד חטב כתב:  אין מנוס מפירוק לצערי לא רואה כרגע אופציה יעילה יותר מתוך הנחה שלא מגיע איזה אוליגרך ומוכן להכניס את היד עמוק לכיס קרי הזרמה של בערך 25 מיליון 12-13 חובות , 5-6 הזרמה לעונה הבאה ועוד סכומים שאני לא מכיר אבל מעריך אותם בלא מעט כסף כמה מיליונים לייעול המערכת תשלומי פיצויים , יעול המועדון ע״י הבאת צוות מייעץ לתקופת הבנייה לא הייתי מקשיב לאף אחד במערכת ...
אבל כן בונה מחדש את כל המערכת.

ומי מבטיח לך שיהיה "ניקוי" לשיטתך אחרי הפירוק?
אז אותם אנשים יישארו, מינוס 9 יהיה גם יהיה וקרוב לוודאי גם ירידת ליגה בתום העונה.
העיקר אתה "התפרקת"!!!
10-Jun-2015, 19:53
הודעה: #18
משה אם בא לך כהרגלך להעביר את זה לפסים אישיים אז אפשר ...
אבל אני בחוץ ...אתה מוזמן להביע דיעה...
אני רואה הבדל גדול במפרק שהוא סמכות ניטרלית שבאה ועובדת הלי דיעות קדומות בלי שמות לומדת את העסק מפעילה אותו בתקווה לייעל אותו...
תראה את ההבדל בין הפועל פ״ת שלא הלכה לפירוק לבין הפועל כפ״ס שהתפרקה והתייעלה זה לא מבטיח שיבוא אוליגרך גם כשתהיה מערכת בריאה ושולחן נקי אבל אני מעריך שיהיה קל יותר...
ברוג שזה בגדר ספקולציות וקשה לדעת בדיוק מה יוליד יום אבל צריך לייעל את המערכת זה ברור לכולם
10-Jun-2015, 20:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 20:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #19
חטב ידידי, פסים אישיים זה נחלתך הבלעדית, כל הכתיבה שלך נגועה אינטרס אישי, כל הכמיהה שלך לפירוק מונעת בגלל אינטרס אישי.
לפחות תרשום את שמות האנשים (שם האיש יותר נכון) באופן מפורש ואל תלך מסביב ותרשום "ניקוי" וכו'.
את מי אתה רוצה לנקות את מרסלו, עדי גופדה, איציק גניש?
10-Jun-2015, 20:20
הודעה: #20
רמזים לבשורות טובות
מכבי נתניה זה לא הפועל פת ולא כפר סבא אני מאמין ברועי דניאל ויש הרגשה שאולי מרים באמת נכנסה לעסק ומשהו זז חטב המטרה השנה לשקם את הקבוצה גם בתקציב נמוך וזה מה שצריך לעשות פירוק לא יעזור חוץ מזה תשעים אחוז מהקבוצות השנה יהיו תקציב מינמום פלוס מינוס

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים