שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמזים לבשורות טובות
10-Jun-2015, 16:00
הודעה: #1
רמזים לבשורות טובות
יאללה כולם מחכים לעשן לבן. בשורות טובות וכולם בתור לרכישת מנויים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jun-2015, 16:15
הודעה: #2
RE: רמזים לבשורות טובות
קבוצת הרכישה מעוניינת לראות את אלישע לוי כמאמן הקבוצה הבא בעוד מנהלי נתניה הקיימים תומכים בלנסות לבצע מהלך להבאתו של שלומי דורה מהפועל עכו.
בכל אופן, עד אשר לא תתקבל החלטה סופית של הארבעה: דבל'ה לנד, יוסי מאור, אייל סגל וירון ישראל, לא יתקדמו במועדון בגזרת המאמן. המתווה הוא שכל אחד מהם ייקח הלוואה של 2.5 מיליון שקל ויפרוס אותה כדי לכסות את הגרעון הקיים.
עוד ספין או עשן לבןןןן הלואי וזה נכון ששיש קבוצת רכישה ושתהיה קבוצה הלואייייי
10-Jun-2015, 16:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 16:48 ORENARIEL.)
הודעה: #3
איך אנשים מסוגלים לכסות חוב של מישהו אחר , כל עוד אפשר למצות את הדין עם בעל החוב מבחינה חוקית.
או שעדיף ללכת לפירוק ושישקיעו את הכסף הזה במועדון ולא בחובות של אדם שגרם לכל זה והוא ובני משפחתו בישראל חופשיים ומאושרים..

אוהדי הפועל פ"ת יכולים להפגין מול ביתו של הבעלים שלהם ,ואיימו על הבעלים כי במידה שלא יעזוב את פתח תקוה, יגיעו האוהדים לביתו ו"יתנחלו" עד שיעזוב. והם עשו את זה יופי ,וזה הצליח להם
אותו דבר צריכים לעשות לשגב ומשפחתו עד שישלם , לא ייתכן שאצל שגב ומשפחתו הכל דבש
10-Jun-2015, 16:59
הודעה: #4
מה מקור הידיעה?
אני לא מכיר חברות שלי "בקבוצת רכישה",לא התבקשתי להלוות 2.5 מיליון ולכן לא הסכמתי או סרבתי,את דעתי על החתמת אלישע אתם יודעים(ולא רק אתם).
ולכן לא הייתי בונה יותר מדי על מקור האינפורמציה,למרות שבמקרה חלק מהפרטים בסופו של הליך יהיו מדוייקים ברמת דיוק כזו או אחרת.
10-Jun-2015, 17:11
הודעה: #5
רמזים לבשורות טובות
אם אני קורא נכון בין השורות אז איל הוא לא חלק מהרביעיה אלא יעזור מהצד כמו שעזר כשהיה אחראי על מחלקת הנוער. מי שאולי כן חלק מקבוצת הרכישה הוא יצחק תשובה ובנוסף תוקם מעין עמותת אוהדים שתהיה חלק מניהול המועדון. החוב לדעתי יכוסה ע״י העירייה ואותם אנשי עסקים בסוג של הלוואת בעלים שתקוצץ מהתקציב ומתמיכת העירייה. זהו לדעתי הפתרון המתהווה במידה והאוליגרך הרוסי לא יפתיע לטובה...
כל האמור לעיל זוהי דעתי האישית בלבד...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
10-Jun-2015, 17:15
הודעה: #6
(10-Jun-2015 16:59)אייל ס כתב:  מה מקור הידיעה?
אני לא מכיר חברות שלי "בקבוצת רכישה",לא התבקשתי להלוות 2.5 מיליון ולכן לא הסכמתי או סרבתי,את דעתי על החתמת אלישע אתם יודעים(ולא רק אתם).
ולכן לא הייתי בונה יותר מדי על מקור האינפורמציה,למרות שבמקרה חלק מהפרטים בסופו של הליך יהיו מדוייקים ברמת דיוק כזו או אחרת.
אייל סוף סוף משהו אופטימי ממך השורה התחתונה של דבריך נותנת לנו תקווה שיש פתרון אתך או בלעדיך העיקר שיש פתרון Smile
10-Jun-2015, 17:36
הודעה: #7
(10-Jun-2015 16:46)ORENARIEL כתב:  איך אנשים מסוגלים לכסות חוב של מישהו אחר , כל עוד אפשר למצות את הדין עם בעל החוב מבחינה חוקית.
או שעדיף ללכת לפירוק ושישקיעו את הכסף הזה במועדון ולא בחובות של אדם שגרם לכל זה והוא ובני משפחתו בישראל חופשיים ומאושרים..

אוהדי הפועל פ"ת יכולים להפגין מול ביתו של הבעלים שלהם ,ואיימו על הבעלים כי במידה שלא יעזוב את פתח תקוה, יגיעו האוהדים לביתו ו"יתנחלו" עד שיעזוב. והם עשו את זה יופי ,וזה הצליח להם

וואו הפועל פ"ת איזה דוגמא נפלאה הבאת....
בקרוב מאוד הקבוצה הזו היא ז"ל והרבה בגלל "האוהדים המופלאים" האלו שציינת.
10-Jun-2015, 17:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 17:43 ORENARIEL.)
הודעה: #8
(10-Jun-2015 17:36)פיליפצוק כתב:  
(10-Jun-2015 16:46)ORENARIEL כתב:  איך אנשים מסוגלים לכסות חוב של מישהו אחר , כל עוד אפשר למצות את הדין עם בעל החוב מבחינה חוקית.

וואו הפועל פ"ת איזה דוגמא נפלאה הבאת....
בקרוב מאוד הקבוצה הזו היא ז"ל והרבה בגלל "האוהדים המופלאים" האלו שציינת.

מה הקשר לקבוצה? הבאתי דוגמא לכך שאוהדים יודעים להפגין ולעשות "חיים קשים" למי שצריך!
כוונתי היתה למה מכבי נתניה מתפרקת והמשפחה של האשם חיה בשלווה? במקום לעשות להם "חיים קשים"?
אם שגב היה יודע שהמשפחה שלו מקבלת הפגנות (אך ורק חוקיות) כל יום וכל היום בבית ובעבודה שלהם , שגב היה משלם את כל החוב אפילו בתשלומים העיקר שיעזבו אותו בשקט

ואוהדי הפועל פ"ת שאתה מזלזל בהם לפחות הצליחו להעיף את הבעלים כפי שהם רצו בפעולה שלהם
אתה רק יכול לתאר לעצמך מה אוהדי בית"ר היו עושים למשפחתו של מי שפירק להם את הקבוצה...
10-Jun-2015, 18:16
הודעה: #9
(10-Jun-2015 17:11)אלון כתב:  אם אני קורא נכון בין השורות אז איל הוא לא חלק מהרביעיה אלא יעזור מהצד כמו שעזר כשהיה אחראי על מחלקת הנוער. מי שאולי כן חלק מקבוצת הרכישה הוא יצחק תשובה ובנוסף תוקם מעין עמותת אוהדים שתהיה חלק מניהול המועדון. החוב לדעתי יכוסה ע״י העירייה ואותם אנשי עסקים בסוג של הלוואת בעלים שתקוצץ מהתקציב ומתמיכת העירייה. זהו לדעתי הפתרון המתהווה במידה והאוליגרך הרוסי לא יפתיע לטובה...
כל האמור לעיל זוהי דעתי האישית בלבד...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אלון,העיריה לא יכולה לתת הלוואה או לערוב.
מצד שני יש "רחש בחש" חיובי בתקופה האחרונה....
מצד שלישי,התוצאה(במידה ותיהיה הצלחה,כולל של אותם אוהדים),תאפשר לחשוב בקטן וצנוע.
10-Jun-2015, 18:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jun-2015 על ידי 18:34 דוד חטב.)
הודעה: #10
תסלחו לי לא מבין על מה ההתלהבות יבואו 4-5 בעלי הון שלכל אחד דיעה משלו ואגו מפה עד חיפה ...וכל שכבת השומן תישאר בעינה לא תודה מעדיף פירוק גם במחיר ירידת ליגה אבל ניקיון כללי של המערכת ובנייה של מערכת בריאה עם בעלים אחד כי אם הולכים כדברי אייל לתקציב נמוך אז עדיף מועדון בריא ויעיל שמנוהל נכון ושרוב הכסף יילך לטובת שכר שחקנים ולא הנהלה /רכבים ...
שתבינו אין כסף ואין תקציב להחזיק כל כך הרבה עובדים וזה ביצה ותרנגולת כי אי אפשר לפטר אותם כי אז צריך לשלם להם פיצויים ולא בטוח שיש מאיפה ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים