שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אייל האם דיברת עם רז אמיר מone
08-Jun-2015, 10:21
הודעה: #21
RE: אייל האם דיברת עם רז אמיר מone
מורדי אני לא שבתאי צבי ולא חלק מקבוצה כזו או אחרת.
כאוהד הצעתי עזרתי,התרגום לקבוצה ולרכישה לא מוכר לי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Jun-2015, 10:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jun-2015 על ידי 10:28 טל.מ.)
הודעה: #22
כאחד שדוגל בתיאום ציפיות .. מישהו צריך לעשות תיאום ציפיות לאוהדים . צמד המילים קבוצת רכישה מופיע בכל אתרי האינטרנט ובתוכניות הרדיו . אם זה לא נכון ויש מתווה אחר - כדאי שמכבי נתניה תוציא הודעה כלשהי .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Jun-2015, 10:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jun-2015 על ידי 10:38 אלון.)
הודעה: #23
(08-Jun-2015 10:28)טל.מ כתב:  כאחד שדוגל בתיאום ציפיות .. מישהו צריך לעשות תיאום ציפיות לאוהדים . צמד המילים קבוצת רכישה מופיע בכל אתרי האינטרנט ובתוכניות הרדיו . אם זה לא נכון ויש מתווה אחר - כדאי שמכבי נתניה תוציא הודעה כלשהי .

כשיהיה מה להודיע יודיעו. מה אתה מצפה, שפיירברג תרוץ לתקשורת עם כל אחד שהיא נפגשת? אח"כ תגידו למה כל דבר מודלף לתקשורת. תמתינו בסבלנות בסוף העיניינים יחתכו לכאן או לכאן וכולם ידעו מה מצב המועדון. עד אז אין מה לתאם ואין מה לספר...
08-Jun-2015, 10:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jun-2015 על ידי 10:54 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
(08-Jun-2015 9:54)אייל ס כתב:  משה,התכוונת לחבריו לדעה..
כי חבריו ביציע אלו האוהדים בה' הידיעה,הפוכים מימנו בהכל כולל הכל,זה נכון שלא עבדו כשכירים במועדון,אך מאז ומעולם היו ה"נמלים החרוצות",שעשו את העבודה מאחורי הקלעים,בארגוני האוהדים והיום בניסיון להוציא מוץ מהתבן.

חבריו לדעה כמובן שמציפים את "התורה העקומה שלהם", שנגועה באינטרסים אישיים בכל מקום אפשרי.

(08-Jun-2015 10:18)mordii2 כתב:  
(08-Jun-2015 9:09)פיליפצוק כתב:  זה האג'נדה של חטב והחבר'ה שלו הפופוליסטים:
בואו נתפרק ו"ננקה את כל הבוחשים" (קובי) ויהיה טוב אח"כ, יהיה מי שיבוא ויקח את המועדון, אנשים עומדים בתור.
בואו נרד לליגה השניה ונהיה כמו קטמון, קבוצת אוהדים חביבה.
בואו נתפרק קודם ונתאדה מבמת הכדורגל הישראלי, יהיה טוב אח"כ.
לוקחים לי את הפועל כפ"ס כדוגמא למרות שעד כה כפ"ס "שיחקו בקקי" בליגות נמוכות, אני רוצה לראות את סתיו שחם שמזכיר לי את שגב בהצהרותיו דאז, מתפקד בליגה הראשונה.
בקיצור בואו קודם נתפרק הם אומרים ואח"כ אללה ירחמו...

עד לפני יומיים חלמנו על קבוצת רכישה עכשיו זה לא טוב לך נו באמת די כבר
הלואי ואייל יצליח להקים קבוצה שתתן לנו אויר לשנה הקרובה ותוך כדאי תנועה יבוא גם התאבון ואולי גם תהיה לנו קבוצה לפליאוף העליון .
וחוץ מחיפה קרית שמונה ות"א כול הקבצות באותו מצב תקציב מינמום

לא טוב לי?
חביבי, אתה לא בכיוון, תקרא שוב ותראה למי אני מכוון.
08-Jun-2015, 11:06
הודעה: #25
(08-Jun-2015 10:38)אלון כתב:  
(08-Jun-2015 10:28)טל.מ כתב:  כאחד שדוגל בתיאום ציפיות .. מישהו צריך לעשות תיאום ציפיות לאוהדים . צמד המילים קבוצת רכישה מופיע בכל אתרי האינטרנט ובתוכניות הרדיו . אם זה לא נכון ויש מתווה אחר - כדאי שמכבי נתניה תוציא הודעה כלשהי .

כשיהיה מה להודיע יודיעו. מה אתה מצפה, שפיירברג תרוץ לתקשורת עם כל אחד שהיא נפגשת? אח"כ תגידו למה כל דבר מודלף לתקשורת. תמתינו בסבלנות בסוף העיניינים יחתכו לכאן או לכאן וכולם ידעו מה מצב המועדון. עד אז אין מה לתאם ואין מה לספר...

ולא מפריע לך שאותו קהל שמכבי נתניה מקווה להשען עליו , מקבל דיסאינפורמציה השכם וערב ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Jun-2015, 11:54
הודעה: #26
אין שליטה ולא תהיה על הדיסאינפורמציה הזאת.
זה האוכל של התקשורת ועל זה הם חיים. ובדיוק בגלל זה אני כבר שנים מתחנן בפניך (ללא הצלחה...) לקחת בערבון מוגבל את הידיעות האלה ולא לבנות בניינים שעלולים לקרוס בהמשך מהר מאד....
08-Jun-2015, 12:10
הודעה: #27
(08-Jun-2015 0:30)טל.מ כתב:  מה שאפי אומר הוא בעיקר כלום. הם עשו הם לקחו הם אינטרסנטים הם שערוריה הם פירקו ואני יכול להמשיך עם ההם הזה עד מחר. כשמישהו יוצא בכאלה האשמות רצוי שיצמיד שמות. שמות הוא מצמיד רק לשגב ולאיזיקוביץ כי הם בסדר. הם - נתנו. ולא סתם הוא לא מזכיר שמות. ככה אף אחד לא יתבע אותו. ובחסות עילום השם הוא יכול להגיד הכל. ואני לא מתפלא שיש אוהדים שלא מסננים וחושבים שהוא הגורו שלהם. לגבי המועדון כבר אמרתי - זה לא הזמן לשתוק. חבל שבנתניה מתעלמים מהנזק שהוא עושה.

מאז שזאב רווח עזב את הפורום הסיפורים של אפי לא משהו קשורים למציאות המקורות שלו עכשיו איזיקוביץ ושגב וזה התוצאה
08-Jun-2015, 12:29
הודעה: #28
(08-Jun-2015 11:06)טל.מ כתב:  
(08-Jun-2015 10:38)אלון כתב:  

ולא מפריע לך שאותו קהל שמכבי נתניה מקווה להשען עליו , מקבל דיסאינפורמציה השכם וערב ?

המועדון הוציא לא פעם הודעות שאומרות לא להתייחס לאמצעי התקשורת, מי שבוחר לאכול את הלוקשים שהאתרים הכושלים מספקים, שיבושם לו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
פיליפצ'וק (0808-0606-2015201520152015)
08-Jun-2015, 13:02
הודעה: #29
יש כאן אנשים שהחירטוטים של אתרי האינטרנט השונים הם "לחם חוקם".
08-Jun-2015, 13:25
הודעה: #30
(08-Jun-2015 9:54)אייל ס כתב:  משה,התכוונת לחבריו לדעה..
כי חבריו ביציע אלו האוהדים בה' הידיעה,הפוכים מימנו בהכל כולל הכל,זה נכון שלא עבדו כשכירים במועדון,אך מאז ומעולם היו ה"נמלים החרוצות",שעשו את העבודה מאחורי הקלעים,בארגוני האוהדים והיום בניסיון להוציא מוץ מהתבן.

חברים היינו ונשאר גם אם אנחנו לא חושבים אותו דבר החברה האלה מוערכים על אף העובדה שלדעתי מבחוץ היו תורמים הרבה יותר מבפנים...זו דעתי לגבי השאר כל מה שאני טוען הוא יחסית פשוט את הדרך הזו ניסינו כבר מלא שנים אולי ננסה משהו אחר כן גם במחיר של פירוק ובנייה מחדש ...הניהול הארגוני לקוי וזה צועק אבל אם נח לכם אז סבבה נמשיך...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים