שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עידן444 אני מקווה שראית את מכבי פ"ת היום
01-Jun-2015, 23:59
הודעה: #1
ככה נראית קבוצה בלי משאבים כספיים, אבל עם מחלקת נוער סופר מוכשרת שמנפקת איכות (ולא בלופים) לקבוצה הבוגרת.
תענוג.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Jun-2015, 1:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jun-2015 על ידי 1:21 עידן444.)
הודעה: #2
כך נראית קבוצה ששחקני הנוער שלה מקבלים את הצאנס שלהם. וזה ממש לא שהם כיכבו בליגה לנוער וזללו תארים שם...

רק חייב להיות כנה- לא ראיתי את המשחק ואת התוצאה ראיתי רק אחרי ההודעה שלך. שמח שנהנית.
02-Jun-2015, 6:22
הודעה: #3
RE: עידן444 אני מקווה שראית את מכבי פ"ת היום
תפקיד מחלקת נוער לא לזכות בתארים,התארים מסייעים לגרום להכרה ולגיוס שחקנים.
תפקיד מחלקת נוער לייצר שחקנים לקבוצת הבוגרים ונכון לשנים האחרונות ,מחלקת הנוער במכבי פ"ת עומדת היטב במשימה.
02-Jun-2015, 7:30
הודעה: #4
(02-Jun-2015 6:22)אייל ס כתב:  תפקיד מחלקת נוער לא לזכות בתארים,התארים מסייעים לגרום להכרה ולגיוס שחקנים.
תפקיד מחלקת נוער לייצר שחקנים לקבוצת הבוגרים ונכון לשנים האחרונות ,מחלקת הנוער במכבי פ"ת עומדת היטב במשימה.

ואני חשבתי שתפקיד מחלקת הנוער הוא קודם כל שילדים יהנו מהחיים...

מפגר אבל אופטימי
02-Jun-2015, 8:27
הודעה: #5
(02-Jun-2015 1:15)עידן444 כתב:  כך נראית קבוצה ששחקני הנוער שלה מקבלים את הצאנס שלהם. וזה ממש לא שהם כיכבו בליגה לנוער וזללו תארים שם...

רק חייב להיות כנה- לא ראיתי את המשחק ואת התוצאה ראיתי רק אחרי ההודעה שלך. שמח שנהנית.

אצלם אין "אכלו לי שתו לי לקחו לי".
אין בכי, אין נהי, אין פינוק.
קבוצה של שחקני בית, לא כוכבים ענקיים, אבל מוכשרים ולגיטימיים לליגת העל אחד אחד בכל מיני עמדות במגרש.
02-Jun-2015, 9:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jun-2015 על ידי 9:18 עידן444.)
הודעה: #6
(02-Jun-2015 8:27)פיליפצוק כתב:  
(02-Jun-2015 1:15)עידן444 כתב:  כך נראית קבוצה ששחקני הנוער שלה מקבלים את הצאנס שלהם. וזה ממש לא שהם כיכבו בליגה לנוער וזללו תארים שם...

אצלם אין "אכלו לי שתו לי לקחו לי".
אין בכי, אין נהי, אין פינוק.
קבוצה של שחקני בית, לא כוכבים ענקיים, אבל מוכשרים ולגיטימיים לליגת העל אחד אחד בכל מיני עמדות במגרש.
הדשא של השכן ירוק יותר. לפני 4 שנים הם ירדו ליגה. עונה שעברה נשארו כי אשדוד פתחו להם רגליים. אם דני פרדה היה שחקן של נתניה היית פורץ בדרמטיות ומכריז על עוד בלוף תוצרת המחלקה.

(02-Jun-2015 6:22)אייל ס כתב:  תפקיד מחלקת נוער לא לזכות בתארים,התארים מסייעים לגרום להכרה ולגיוס שחקנים.

גם של נתניה וגם של מכבי חיפה וגם של הפועל ת״א ואפילו של הפועל ב״ש. השאלה מה עושים עם זה. בב״ש מעדיפים לרכוש כל מה שזז, במכבי חיפה מעדיפים לרכוש ואת שלהם להשאיל, ובנתניה למרות שאין ברירה אחרת עדיין אפילו לא נותנים לשחקנים את ההזדמנות להיכשל. צלישר הוא השחקן היחיד שקיבל הזדמנות אמיתית מלבד שחקני הגנה וגם הוא קשר הגנתי. לירן שריקי הוא היחיד מלבד שחקני הגנה אפורים שקיבל צאנס עוד בתקופת טל בנין והיה בכלל לא רע.
אמרת בעצמך שעומרי בן הרוש הוא דוגמה לשחקן שלא בלט ופרח בקבוצת הנוער אבל קיבל את הצאנס, היה בינוני לחלוטין אבל ראה מי שהיה צריך לראות אותו והיום הוא במכבי ת״א ובנבחרת ישראל.
אני באופן אישי הייתי אוסף היום את כל השחקנים, גם מושאלים חוזרים, וגם בוגרים של המחלקה ואומר להם- עזבו את הכל בצד, אתם מקבלים כעת את הזדמנות חייכם. תקרעו את התחת ותראו לנו שאתם מתאימים. זה לקחת את ההזדמנות כעת או לגמור את הקריירה כמו רבים בליגה א׳.
א. בואו אחת ולתמיד נראה באמת מי שווה מה.
ב. אין לנו ברירה אחרת כי אפילו שחקנים שעיקמנו עליהם פרצוף בקיץ הקודם לא יבואו.
02-Jun-2015, 10:31
הודעה: #7
איזה שחקנים????
כאלה שלא מצליחים בליגות חובבים אפילו???
בדיחה!!!
02-Jun-2015, 10:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jun-2015 על ידי 10:54 עידן444.)
הודעה: #8
(02-Jun-2015 10:31)פיליפצוק כתב:  איזה שחקנים????
כאלה שלא מצליחים בליגות חובבים אפילו???
בדיחה!!!

גם במכבי חיפה חשבו ששלומי אזולאי לא מתאים והבחור הגיע לליגת העל רק בגיל 24...
02-Jun-2015, 10:42
הודעה: #9
אני מסכים להצעה. ובכך אולי נוריד מהשולחן סופית את הבלופים של מחלקת הנוער. מצטער, לא כל אחד מסי אבל שאיתי מנצור ייכנס קצת לחדר כושר.
02-Jun-2015, 12:01
הודעה: #10
מה עשה איתי מנצור השנה מישהו יודע?
רמז: קדחת!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)