שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפעמים חלומות מתגשמים.
03-Jun-2015, 23:59
הודעה: #21
RE: לפעמים חלומות מתגשמים.
עדיף גולדהאר ,עדיף שחר, עדיפה ברקת.....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jun-2015, 0:26
הודעה: #22
לפעמים חלומות מתגשמים.
(03-Jun-2015 23:59)אופיר34 כתב:  עדיף גולדהאר ,עדיף שחר, עדיפה ברקת.....

בדיוק.
נחנקו כבר מכל הבינוניים והכושלים, הגיע הזמן לכוון גבוה יותר ולעשות את מירב המאמצים כדי שיגיע לכאן משהו אחר, משהו יותר רציני ויותר מקצוען. הגיע הזמן לחשוב לטווח הארוך ולא איך מסיימים עוד עונה במינמום גרעון ועם כמה שיותר מכירות שחקנים.
אם אין אחד/ קבוצת אנשים כזו, אז כנראה שלא מגיעה לנו קבוצה בליגת העל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
04-Jun-2015, 6:41
הודעה: #23
אני בעיקר מתחיל להסכים איתך אלון
זה ניפלא להיות אוהד כדורגל,אתה הכי קרוב לגיל 2/3, או שהצעצוע שלך או שאתה בוכה למוות.
או שיש לך מיליארדר,או שעדיף להיות קבוצה בליגה השניה או השלישית.
או שדואגים לשחקנים שאתה רוצה במחיר כרטיס/מנוי שאתה רוצה,או שחבל"ז.
04-Jun-2015, 8:33
הודעה: #24
עם ההנהלה הנוכחית גם אברמוביץ היה בורח אחרי שנתיים...
04-Jun-2015, 8:39
הודעה: #25
לפעמים חלומות מתגשמים.
כשאברמוביץ יבוא שימנה הנהלה אחרת ויביא את גרנט

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Jun-2015, 9:13
הודעה: #26
לא מסכים למצב הזה של שחור או לבן.
אני מאד אשמח אם כל שנה נתמודד על האליפות אבל אם זה לא קורה האופציה של ליגה שנייה או שלישית היא לא האלטרנטיבה מבחינתי. בוא נרגיע קצת ונחשוב מה זה אומר ליגה שנייה או שלישית לפני שאנחנו מפליגים למקומות האלה.
זה אומר אפס חשיפה, זה אומר לארח כמו קבוצות כמו נס ציונה, עפולה, מרמורק ושיכון המזרח, זה אומר 500 צופים בממוצע למשחק, זה אומר שדור חדש של אוהדים לא יצמח פה , בקיצור זה באמת יכול לגרום לתחילת הסוף של המועדון הזה.
גם בתקציבים לא גבוהים ניתן לעשות דברים יפים בליגת העל ולהשאר בתודעה של האנשים. עם כל הכבוד ,מלבד 4-5 קבוצות שעל הנייר הם לא בליגה שלנו לא רואה פה לא את מנצ'סטר ולא את ריאל מדריד. אפשר להתמודד בכבוד מול כל קבוצה ואפילו להפתיע מידי פעם מול אחת מהגדולות כביכול. מעבר לזה, לא רואה שום משקיע רציני בא ולוקח קבוצה מליגה שנייה או שלישית.
אז באמת, עם כל הבעסה של כולם בוא לא נשפוך את התינוק עם המים. היינו שם בעבר ושרדנו. אין סיבה שלא נעבור את זה גם הפעם.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (0404-0606-2015201520152015)
04-Jun-2015, 9:43
הודעה: #27
לפעמים חלומות מתגשמים.
יש היום רק אלטרנטיבה אחת וזה השקעה במחלקת נוער. גם אם אני בעלים אני ממש לא הולך להתמודד עם מיץ׳ גולדהאר על על ליגיונר או שחקן של מכבי פ״ת שנתן 2 פסים. שאלונה תשפוך כמה שהיא רוצה עד שימאס לה... היא לא בליגה של גולדהאר שגם עשיר יותר וגם עושה את הדברים נכון יותר. נתניה צריכה איש כמו איזי שקודם כל ינהל נכון.
השוק הישראלי מת. מכבי חיפה, הפועל ב״ש ומכבי ת״א מחזיקות בכל השחקנים הבכירים. גם אם יצוץ בגולדהאר שלנו אין לו כמעט את מי להביא כדי להתחזק לצורך מאבקי צמרת. הוא צריך לעשות את הדבר הנכון ולבנות מלמטה. להשקיע כסף קטן יחסית כדי להביא כל כשרון אפשרי לנוער ולהכין את הקרקע לדור הזהב הבא של מכבי נתניה.
04-Jun-2015, 10:04
הודעה: #28
ואני מסכים עם חטב מצד אחד ומשה מצד שני,מחלקת הנוער דורשת חשיבה מחדש,אחרי לא מעט שנים שהמחלקה לא הצמיחה קאדר ראוי לבוגרים,יש צורך בבדיקה האם זו השיטה שצריך להתאימה למאה ה21.
04-Jun-2015, 10:32
הודעה: #29
(04-Jun-2015 6:41)אייל ס כתב:  אני בעיקר מתחיל להסכים איתך אלון
זה ניפלא להיות אוהד כדורגל,אתה הכי קרוב לגיל 2/3, או שהצעצוע שלך או שאתה בוכה למוות.

איל, אני מבין את הביקורת שלך אך לא מקבל. מבין בעיקר מכיון שכנראה שלך יש קצת יותר אמצעים מהאוהד הפשוט (כמוני) ובכוחותיך (היכול להיות דלים) מנסה לעשות דברים שאני לא יכול. מה לעשות שיותר מלקנות מנוי או שניים הרבה מעבר אני ושכמותי לא מסוגלים לעשות?
לדעתי, תפקידו של האוהד הוא לקנות מנוי לתמוך בקבוצה ובין השאר לקשקש קצת בפורומים, להעביר ביקורות (בונות) ולנסות להציע הצעות/רעיונות הקשורים למועדון. את תפקידי כאוהד אני מנסה לעשות על הצד הטוב ביותר ואשמח לעזור ככל יכולתי.
לא ציינתי שאני רוצה מיליארדר ולא ציינתי שאני רוצה לקבוע את מחיר המנוי/כרטיס!
כל שאמרתי הוא, שהגיע הזמן למשהו אחר למשהו עם חשיבה לארוך טווח, משהו בסגנון הניהול של ק"ש אשר לדעתי התקציבים שלה לא היו גבוהים משלנו בשנים האחרונות.
מצטער שתקוותיי למשהו אחר וקצת יותר מקצועני הצליחו להרגיזך...
04-Jun-2015, 12:09
הודעה: #30
(04-Jun-2015 10:32)אלון כתב:  
(04-Jun-2015 6:41)אייל ס כתב:  אני בעיקר מתחיל להסכים איתך אלון

איל, אני מבין את הביקורת שלך אך לא מקבל. מבין בעיקר מכיון שכנראה שלך יש קצת יותר אמצעים מהאוהד הפשוט (כמוני) ובכוחותיך (היכול להיות דלים) מנסה לעשות דברים שאני לא יכול. מה לעשות שיותר מלקנות מנוי או שניים הרבה מעבר אני ושכמותי לא מסוגלים לעשות?
לדעתי, תפקידו של האוהד הוא לקנות מנוי לתמוך בקבוצה ובין השאר לקשקש קצת בפורומים, להעביר ביקורות (בונות) ולנסות להציע הצעות/רעיונות הקשורים למועדון. את תפקידי כאוהד אני מנסה לעשות על הצד הטוב ביותר ואשמח לעזור ככל יכולתי.
לא ציינתי שאני רוצה מיליארדר ולא ציינתי שאני רוצה לקבוע את מחיר המנוי/כרטיס!
כל שאמרתי הוא, שהגיע הזמן למשהו אחר למשהו עם חשיבה לארוך טווח, משהו בסגנון הניהול של ק"ש אשר לדעתי התקציבים שלה לא היו גבוהים משלנו בשנים האחרונות.
מצטער שתקוותיי למשהו אחר וקצת יותר מקצועני הצליחו להרגיזך...

קרא את שכתבת ותפרש את תוכנם של דבריםצלא שונה מימני.
.גם אני רוצה לחיות בארץ ישראל השלמה ולבקר במקומות הניפלאים שנזכרים בתנך ולנסוע בשביל הגדה המערבית/יהודה ושומרון/השטחים הכבושים(תלוי בכותב),אך המציאות שונה ושנת 67 כבר לא תחזור לעולם.
כנ"ל בנתניה,במקרה הטוב נלקט מהגורן ומהיקב ונגיע לתקציב צנוע של 16 עד 18 מיליון ש"ח שחלקו יוקדש לסגירת חורבנו של שגב וברקע נמשיך לקוות שאולי בעתיד יצטרף לשורות איש עסקים חובק עולם שישקיע בנו ממיטב כספו.

ובשלך יש או או,אני לא שם ומקווה שמרבית האוהדים חושבים כמוני .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים