שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפעמים חלומות מתגשמים.
04-Jun-2015, 12:20
הודעה: #31
RE: לפעמים חלומות מתגשמים.
(04-Jun-2015 12:09)אייל ס כתב:  
(04-Jun-2015 10:32)אלון כתב:  
(04-Jun-2015 6:41)אייל ס כתב:  אני בעיקר מתחיל להסכים איתך אלון
זה ניפלא להיות אוהד כדורגל,אתה הכי קרוב לגיל 2/3, או שהצעצוע שלך או שאתה בוכה למוות.
או שיש לך מיליארדר,או שעדיף להיות קבוצה בליגה השניה או השלישית.
או שדואגים לשחקנים שאתה רוצה במחיר כרטיס/מנוי שאתה רוצה,או שחבל"ז.

איל, אני מבין את הביקורת שלך אך לא מקבל. מבין בעיקר מכיון שכנראה שלך יש קצת יותר אמצעים מהאוהד הפשוט (כמוני) ובכוחותיך (היכול להיות דלים) מנסה לעשות דברים שאני לא יכול. מה לעשות שיותר מלקנות מנוי או שניים הרבה מעבר אני ושכמותי לא מסוגלים לעשות?
לדעתי, תפקידו של האוהד הוא לקנות מנוי לתמוך בקבוצה ובין השאר לקשקש קצת בפורומים, להעביר ביקורות (בונות) ולנסות להציע הצעות/רעיונות הקשורים למועדון. את תפקידי כאוהד אני מנסה לעשות על הצד הטוב ביותר ואשמח לעזור ככל יכולתי.
לא ציינתי שאני רוצה מיליארדר ולא ציינתי שאני רוצה לקבוע את מחיר המנוי/כרטיס!
כל שאמרתי הוא, שהגיע הזמן למשהו אחר למשהו עם חשיבה לארוך טווח, משהו בסגנון הניהול של ק"ש אשר לדעתי התקציבים שלה לא היו גבוהים משלנו בשנים האחרונות.
מצטער שתקוותיי למשהו אחר וקצת יותר מקצועני הצליחו להרגיזך...

קרא את שכתבת ותפרש את תוכנם של דבריםצלא שונה מימני.
.גם אני רוצה לחיות בארץ ישראל השלמה ולבקר במקומות הניפלאים שנזכרים בתנך ולנסוע בשביל הגדה המערבית/יהודה ושומרון/השטחים הכבושים(תלוי בכותב),אך המציאות שונה ושנת 67 כבר לא תחזור לעולם.
כנ"ל בנתניה,במקרה הטוב נלקט מהגורן ומהיקב ונגיע לתקציב צנוע של 16 עד 18 מיליון ש"ח שחלקו יוקדש לסגירת חורבנו של שגב וברקע נמשיך לקוות שאולי בעתיד יצטרף לשורות איש עסקים חובק עולם שישקיע בנו ממיטב כספו.

ובשלך יש או או,אני לא שם ומקווה שמרבית האוהדים חושבים כמוני .
בשלי אין או, או. תגובתי הייתה לאלה שרוצים ומתפללים לאחד כמו יואב כץ. הגבתי ואמרתי/התכונתי שנמאס מהניהול הבינוני והחובבני והגיע הזמן למשהו אחר. אם אין משהו אחר ונצטרך להמשיך להסתמך על ניהול חובבני סטייל הניהול שהורגלנו אליו עד עתה, אז כנראה שלא מגיעה לנו קבוצה בליגת העל, מכיון שסופן של קבוצות עם ניהול חובבני וללא מחשבה הוא בסופו של דבר בליגה השנייה. לא המצאתי את הגלגל וכך זה עובד...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jun-2015, 12:26
הודעה: #32
נכון להיום,אני מעדיף יואב כץ 1,על כל מה שקורה במכבי נתניה מאז הסתלקותו של יאמר.
ליואב כץ יש צדדים שהתקשורת לא אוהבת,אך יואב כץ הוא אי של יציבות שכל שחסר לו זה אנשים טובים כמו שיש בקרבת מכבי נתניה,לו היה לו כאלו,התנהלותו היתה שונה והיו יתרונות רבים ביציבותו בחסכנותו ובעיקר בכספו.
04-Jun-2015, 12:33
הודעה: #33
(04-Jun-2015 12:26)אייל ס כתב:  נכון להיום,אני מעדיף יואב כץ 1,על כל מה שקורה במכבי נתניה מאז הסתלקותו של יאמר.
ליואב כץ יש צדדים שהתקשורת לא אוהבת,אך יואב כץ הוא אי של יציבות שכל שחסר לו זה אנשים טובים כמו שיש בקרבת מכבי נתניה,לו היה לו כאלו,התנהלותו היתה שונה והיו יתרונות רבים ביציבותו בחסכנותו ובעיקר בכספו.

בוא נסכים שלמכבי נתניה חסר היום האיש שישים את הכסף שיואב כץ שם בהפועל חיפה...Tongue
04-Jun-2015, 14:02
הודעה: #34
שישמור את הכסף שלו לעצמו. מה שהוא הורס לאט אבל בטוח שגב פשוט עשה בזבנג וגמרנו. יואב כץ לא ישאיר חובות ביום שילך, בזה אפשר להיות בטוחים, אבל הוא ישאיר מועדון שצריך שיקום גדול יותר ממה שצריך בנתניה.
למה?
כי בנתניה נכון להיות חסר כסף ומנהל שפוי.
לבנות את הפועל חיפה אחרי יואב כץ יהיה צריך הרבה יותר מזה, אם בכלל אפשרי כי יתכן שהרכבת באזור חיפה כבר נסעה... והרכבת באזור חיפה בצבע ירוק והיא נוסעת מהר...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים