שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
01-Jun-2015, 12:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 12:28 פיליפצ'וק.)
הודעה: #31
RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
נתי עזריה, טל בנין, סולבודן דראפיץ'.
המועדון העקום הזה לא לומדים מטעויות, ממשיכים להמר על מאמנים בינוניים מינוס בעונת "תקציב עוני".
זה יגמר בסוף במחזור 7 עם טלפון לראובן עטר שיבוא שוב לנסות להציל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Jun-2015, 12:42
הודעה: #32
גם לדעתי ( והבעתי אותה לא פעם הן פומבית והן מול מקבלי ההחלטות) בני לם הינו
האופציה המועדפת בנסיבות והוא תוצרת בית ( אם היו שואלים לדעתי, ייתכן שהיה שווה לעשות מאמץ להביא אחד כמו שלומי דורה אשר מעמדו בעכו אינו ברור ויש לו ניסיון בקרבות התחתית ).
יחד עם זאת ככל שתתקבל החלטה אחרת בין אם דראפיץ' ובין אם מאמן אחר, אנו כאוהדים צריכים
לתת גב ולתמוך.
לצערי לא עומדים כוכבים גדולים בתור... בכל מקרה.
01-Jun-2015, 12:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 12:48 אלון.)
הודעה: #33
(01-Jun-2015 12:42)nitzan כתב:  גם לדעתי ( והבעתי אותה לא פעם הן פומבית והן מול מקבלי ההחלטות) בני לם הינו
האופציה המועדפת בנסיבות והוא תוצרת בית ( אם היו שואלים לדעתי, ייתכן שהיה שווה לעשות מאמץ להביא אחד כמו שלומי דורה אשר מעמדו בעכו אינו ברור ויש לו ניסיון בקרבות התחתית ).
יחד עם זאת ככל שתתקבל החלטה אחרת בין אם דראפיץ' ובין אם מאמן אחר, אנו כאוהדים צריכים
לתת גב ולתמוך.
לצערי לא עומדים כוכבים גדולים בתור... בכל מקרה.

האמת שגם אני הייתי רוצה לראות כאן את שלומי דורה בעונה הבאה, אך כנראה שעכו מסוגלים לשלם לו יותר ממה שנוכל לשלם שנה הבאה למאמן.
לגבי בני לם מול סולובודן, לא מבין את הסגידה של משה לבני לם. בני אכן הוכיח עצמו בנוער אך אם כ"כ בוער לו לאמן קבוצת בוגרים איך הוא לא עשה זאת עד עכשיו (כמו סלובודן). יכול להיות שלבני לם "מגיע" אבל אני באמת לא יודע עד כמה הוא יותר טוב מסלובו, אם בכלל...
01-Jun-2015, 12:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 12:53 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
אני ממש לא סוגד לבני לם ממש לא, הפיבורייט שלי ומי שצריך להיות כאן זה רק ראובן עטר חד וחלק!
מי זה סלובו?? מה הוא עשה??? אימן קבוצה בליגת העל??? מה הסגידה שלך אליו אלון??? זה שהוא חבר של רוני לוי ורוני לוי סידר לו את הג'וב עושה לך את זה???
ואם כבר מר רועי דניאל (עוד הזוי) מחליט להמר לפחות שזה יהיה על מאמן שנתן עונה מוצלחת כמו הוכנבוים לדוגמא ולא על מאמן שכמעט ירד לליגה א'.
01-Jun-2015, 12:52
הודעה: #35
האם אתם חושבים שבמידה ויהיה להם , בני או סלובו, את אותו הסגל בדיוק הקבוצה תשיג תוצאות שונות לגמרי?
01-Jun-2015, 12:53
הודעה: #36
(01-Jun-2015 12:49)פיליפצוק כתב:  אם מחליטים להמר לפחות שזה יהיה על מאמן שנתן עונה מוצלחת כמו הוכנבוים לדוגמא ולא על מאמן שכמעט ירד לליגה א'.

המאמן שכמעט ירד ליגה, מאמן קבוצה עם התקציב הכי נמוך בליגה הלאומית שכל מטרתה היתה להישאר בליגה והוא עשה את זה יפה מאוד. פרט לכך הקבוצה שלו שיחקה מולך את המשחקים הכי יפים (עד כמה שמשחק בליגה הלאומית יכול להיות יפה) והכי קשים שהיו לך כששיחקת שם.
01-Jun-2015, 12:56
הודעה: #37
(01-Jun-2015 12:53)אלון כתב:  
(01-Jun-2015 12:49)פיליפצוק כתב:  אם מחליטים להמר לפחות שזה יהיה על מאמן שנתן עונה מוצלחת כמו הוכנבוים לדוגמא ולא על מאמן שכמעט ירד לליגה א'.

המאמן שכמעט ירד ליגה, מאמן קבוצה עם התקציב הכי נמוך בליגה הלאומית שכל מטרתה היתה להישאר בליגה והוא עשה את זה יפה מאוד. פרט לכך הקבוצה שלו שיחקה מולך את המשחקים הכי יפים (עד כמה שמשחק בליגה הלאומית יכול להיות יפה) והכי קשים שהיו לך כששיחקת שם.

וואו מרשים, אני כולי צמרמורת.
מאמן פח!!!
01-Jun-2015, 13:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 13:08 טל.מ.)
הודעה: #38
מעניין מי אלה הגורמים בהנהלה ... יש בכלל הנהלה ?

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%...%94/136572

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jun-2015, 13:10
הודעה: #39
לי אישית יש בעיה עם אנשים של איזיקוביץ ושליימה.
סלובאן איש שלהם והוא בעייתי לי.
01-Jun-2015, 13:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 13:23 פיליפצ'וק.)
הודעה: #40
העובדה שיש כאן אוהדים שחושבים שמאמן שאימן קבוצה כמו בית"ר ת"א בליגה לאומית וסיים איתה מקום 14 ראוי לקבל את מכבי נתניה גם במצבה הנוכחי, עלובה מבחינתי.

"תפס תחת" רועי דניאל.
אם חמו לא מתכוון להשקיע במועדון הוא יכול מבחינתי לחזור למשרד עורכי הדין שלו אחרי שיגיע הכסף מקאיודה ויבוצע גמר חשבון עם השחקנים והעובדים לגבי העונה שעברה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים