שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
31-May-2015, 14:39
הודעה: #21
RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
(31-May-2015 14:30)אייל ס כתב:  את דעתי על התנהגותו(על הקווים),בני יודע....ואני מקווה שהוא הפנים וידע לשפר.
למכבי נתניה אסור לבעמיד על הקווים את פרדי דוד או שווה ערך.

לא כי אנצלוטי פנוי או אולי קלופ רגיל לצהוב שחור אז מתלבטים? איזה מאמן עם שם יסכים להגיע לפה ואיזה אופציות יש לך שהם מעל פרדי דויד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-May-2015, 14:42
הודעה: #22
יש הרבה אופציות. זו לא הבעיה. השוק רווי במאמנים שמתים לעבוד במכבי נתניה אפילו אם היא מפורקת.
בקלות אני שולף עכשיו 5-6 שמות שאני אישית מעדיף אותם על פני פרדי דוד.
31-May-2015, 14:53
הודעה: #23
זה שאתה מעדיף לא אומר שמאמן יסכן את השם שלו ויבא להתאבד בקבוצה בלי שחקנים ובלי תקציב ולא יזכה להדליק פה נר ראשון של חנוכה אם יהיה שינוי גם לי יש רשימה בנתיים אשמח לקרא את שלך מי יהיה מוכן לבא לפה והוא כ"כ יותר טוב מדרפיץ או דוד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-May-2015, 15:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2015 על ידי 15:04 עידן444.)
הודעה: #24
(31-May-2015 14:53)amir כתב:  זה שאתה מעדיף לא אומר שמאמן יסכן את השם שלו ויבא להתאבד בקבוצה בלי שחקנים ובלי תקציב ולא יזכה להדליק פה נר ראשון של חנוכה אם יהיה שינוי גם לי יש רשימה בנתיים אשמח לקרא את שלך מי יהיה מוכן לבא לפה והוא כ"כ יותר טוב מדרפיץ או דוד.
אני בעד סלובו ובני. אין ברשימה הזו מישהו שאני מעדיף עליהם. גם הייתי שמח שרונן גבאי ישאר במערכת בציוות עם בני(כי משום מה כשמדברים על סלובו זה נשמע כאילו זו עסקת חבילה עם העוזר שלו).
מאמנים שיש בשוק שיסכימו לבוא בעיני אלה גם גילי לנדאו, גם שייע, אולי אורי מלמיליאן, אייל לחמן, ירון הוכנבוים, ניסן יחזקאל, שלומי דורה אם יהיה בנתניה פחות בלאגן באשר בעכו, חיים לוי, ועוד ועוד מאמנים שישמחו להגיע לכאן גם בתקציב מינימום.
אני לא אומר בהכרח שכולם מתאימים. רק מביא דוגמאות כדי להדגיש שהשוק רווי במאמנים שחלקם כבר זמן רב לא עובדים או עובדים בליגות הנמוכות ואין לי ספק שישמחו להגיע לכאן.
31-May-2015, 15:06
הודעה: #25
אם לא יקרה שינוי דראסטי מה זה משנה מי יאמן פה בעונה הבאה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jun-2015, 0:14
הודעה: #26
ומה עם לואיס מרין? לא בא בחשבון?
להילחם על להשאיר את ערן לוי איאד דיע ופירס כל השאר יכולים להיות צעירים זרים עם פוטנציאל
לואיס מרין ביחד למאמן כודר זר תותח שיהיה לשחקנים כושר ל130 דקות
חוץ מזה אני חושה שהבאתו תמכור יותר מנויים ותיהיה הצהרת כוונות של אנחנו כאן אין פירוק ולא לא מסתפקים בלהישאר בליגה .
01-Jun-2015, 0:25
הודעה: #27
לפי אחד האתרים (לא זוכר מי) לואיס הבין שאין למה לבוא ודחה את ההצעה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jun-2015, 9:04
הודעה: #28
אין סיכוי שגבאי ובני לם יסכימו לעבוד יחד ...אולי גבאי וסלובו...לכל מאמן יש פאן שבו הוא טוב יותר...לדעתי מקצועית סלובו טוב השאלה אם יוכל להחזיק את חדר ההלבשה בריא פה המבחן שלו, בשביל להחזיק חדר הלבשה צריך פיגורה עם ניסיון לאף אחד אין את זה ...ואף אחד מהשלושה לא ימשוך שחקנים טובים שיבואו בגלל המאמן...
בקיצור כל השלושה הם פשרה שלא מספיק טובה אישית אני נורא רוצה שיתנו צ׳אנס לבני לם כי סוף סוף נבין אם הוא סתם מוטיבטור או מאמן כדורגל....
01-Jun-2015, 9:25
הודעה: #29
אם מביאים אחד כמו סלובו או פרדי דוד לבוגרים ובני לם ממשיך לעבוד במערכת, הוא רישמית וחד משמעית הופך מבחינתי לסמרטוט, חסר עמוד שידרה וכבוד מקצועי ועצמי, שיהיה גבר וייקח את עצמו ויחצה את הכביש לטוברוק או למועדון אחר, שירדפו ויחפשו אותו אח"כ בסיבוב.
01-Jun-2015, 9:47
הודעה: #30
(01-Jun-2015 9:25)פיליפצוק כתב:  אם מביאים אחד כמו סלובו או פרדי דוד לבוגרים ובני לם ממשיך לעבוד במערכת, הוא רישמית וחד משמעית הופך מבחינתי לסמרטוט, חסר עמוד שידרה וכבוד מקצועי ועצמי, שיהיה גבר וייקח את עצמו ויחצה את הכביש לטוברוק או למועדון אחר, שירדפו ויחפשו אותו אח"כ בסיבוב.

לדעתי זה מה שיקרה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים