שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה בוקר של כיף
26-May-2015, 18:13
הודעה: #21
RE: איזה בוקר של כיף
גיל פישל חצה קווים?
שוחרר מקבוצת הנוער ולא ביוזמתו,המשיך עונה נוספת במספר תפקידים ולא מצא את מקומו,עבר לאשדוד ולשמחתו לא היה שותף בעונה השניה של קילנגר,עבר להפועל חדרה שנגמר לה הכסף באמצע העונה וכאבא ובעל שעסוק בפרנסת משפחתו,קיבל הצעה מטוברוק ונהנה לה,לגיטימי לחלוטין בכל פרמטר.

השינאה מעוורת עיני חכמים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-May-2015, 18:28
הודעה: #22
צודק לגיטימי לשכוח את המקוםנ שנתן לך במה לימד אותך דרך משהו כמו 12 שנה קיבל פה מה שלא היה מקבל בשום מקום...
אותי נורא מצחיק שאנשים מסוגך כשיורקים עליהם הם אומרים גשם נכון שבעבר היו הרבה כאלה שעברו את הכביש אבל זה ממש לא מקרה דומה וכל מה שאני מתכוון זה שאם גיל שכל משפחתו גדלה וסבבה סביב המועדון אז מה יש לצפות ממאמנים אחרים...
יש לי הערכה רבה לנתי עזריה זה רק בגלל שסרב לאיזיקוביץ יותר מפעם אחת וכן לא היה קורה כלום אם חצי שנה פישל היה יושב בבית אז אולי היה לו פחות 50 אלף בחשבון הבנק אבל הרבה יותר כבוד...
26-May-2015, 18:38
הודעה: #23
ומה היה עוזר לגיל פישל הכבוד ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-May-2015, 18:40
הודעה: #24
(26-May-2015 18:28)דוד חטב כתב:  צודק לגיטימי לשכוח את המקוםנ שנתן לך במה לימד אותך דרך משהו כמו 12 שנה קיבל פה מה שלא היה מקבל בשום מקום...
אותי נורא מצחיק שאנשים מסוגך כשיורקים עליהם הם אומרים גשם נכון שבעבר היו הרבה כאלה שעברו את הכביש אבל זה ממש לא מקרה דומה וכל מה שאני מתכוון זה שאם גיל שכל משפחתו גדלה וסבבה סביב המועדון אז מה יש לצפות ממאמנים אחרים...
יש לי הערכה רבה לנתי עזריה זה רק בגלל שסרב לאיזיקוביץ יותר מפעם אחת וכן לא היה קורה כלום אם חצי שנה פישל היה יושב בבית אז אולי היה לו פחות 50 אלף בחשבון הבנק אבל הרבה יותר כבוד...

נתי לא עבר לטוברוק בגלל ההסכם,נתי ביקש שיאושר לו ונאמר מפורשות(מאמן תמורת מאמן) נתי בתמורה לאישור של איזיקוביץ לברומר,שם התחיל הבלאגן לפני שנתיים..
26-May-2015, 18:53
הודעה: #25
איזה בוקר של כיף
(26-May-2015 17:53)דוד חטב כתב:  נורא כואב לקרוא ועצוב לי בעיקר על אלו ששמו מכספם אם בצורת הלוואה או בצורת תרומה העיקג שהעסק ימשיך לעבוד...
כמה דברים אם הולכים לפירוק לא ממש רוצה פה את יוסי מאור בעיקר כל הדברים שחגי אמר די לבינוניות ...
אבל הכאב האמיתי מגיע מכיוון מחלקת הנוער זה לא שמשהו חדש לי אבל לראות את הכל מתפרק והחלאה חוגג לנו על הדם ...
זה עצוב ההתדרדרות התחילה כשגיל פישל חצה את הקוים אחד שעשרות פעמים אמר מכבי נתניה זה יותר מבית בשבילי וכו...
זה נותן לגיטימציה למאמנים אחרים....
הדבר היחידי שאני רואה חיובי במפרק זה שיעצור את החגיגה וייפסק ת״ש משכורות מכסף שלא קיים...

לא רוצה את מאור בגלל הבינוניות אבל כועס על פישל שחצה את הקווים....
נו שויין....
אין מה לומר, הפורומים שוברים שיאים חדשים כל יום (ואף פחות) מחדש....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
26-May-2015, 19:15
הודעה: #26
חטב אדם של כבוד ועקרונות !

26-May-2015, 20:07
הודעה: #27
נראה לי שאנשים פה קשה להבין מה דברים מסמלים ומה ההבדל בין מי שהיה שחקן ובאופן יחסית טבעי הופך להיות מאמן כמו בני , גריאני או חסן (אייל אגב לא מכיר את מה שאתה מספר על נתי כנראה תקופות שונות) ולבין אחד כמע פישל שאני מכבד את הישגיו כמאמן אבל זה בזכות מכבי נתניה והבמה שקיבל...
26-May-2015, 20:17
הודעה: #28
(26-May-2015 20:07)דוד חטב כתב:  נראה לי שאנשים פה קשה להבין מה דברים מסמלים ומה ההבדל בין מי שהיה שחקן ובאופן יחסית טבעי הופך להיות מאמן כמו בני , גריאני או חסן (אייל אגב לא מכיר את מה שאתה מספר על נתי כנראה תקופות שונות) ולבין אחד כמע פישל שאני מכבד את הישגיו כמאמן אבל זה בזכות מכבי נתניה והבמה שקיבל...

גם בכר קיבל במה בקרית שמונה(שלא היה מקבל בשום מקום אחר),אז אסור לו לעבור.
וגוארדיולה קיבל במה בברצלונה(שלא היה מקבל בשום מקום אחר בגיל כזה),אז אסור לו לעבור?
26-May-2015, 20:17
הודעה: #29
איזה בוקר של כיף
(26-May-2015 20:07)דוד חטב כתב:  נראה לי שאנשים פה קשה להבין מה דברים מסמלים ומה ההבדל בין מי שהיה שחקן ובאופן יחסית טבעי הופך להיות מאמן כמו בני , גריאני או חסן (אייל אגב לא מכיר את מה שאתה מספר על נתי כנראה תקופות שונות) ולבין אחד כמע פישל שאני מכבד את הישגיו כמאמן אבל זה בזכות מכבי נתניה והבמה שקיבל...

לא הבנתי אם אתה בעד או נגד גיל פישל? ובנוסף לא הבנתי מהיכן הוא צץ פתאום? איזה הישגים היו לו ואת מי הוא מעניין בכלל?
טוב לו בטוברוק-טוב לי...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
26-May-2015, 20:24
הודעה: #30
איזה בוקר של כיף
אני בטוח שהאוליגרך שבדרך יתקן את זה

Sent from my iPhone using Tapatalk