שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה בוקר של כיף
26-May-2015, 14:29
הודעה: #11
איזה בוקר של כיף
המפרק מפעיל את מכבי נתניה. אני מניח שהוא מוכר כל מה שבעל ערך - 2-3 שחקנים , אולי מוציא את מחלקת הנוער למכירה , במקביל מחתים מאמן כלשהו ובונה סגל מורכב מקבוצת הנוער ועוד כמה פליטים. נתניה תרד ליגה תבלה שם אולי שנ או יותר ואולי מעז יצא מתוק. תגיד לי שזה חרא ? אני אסכים איתך. תגיד לי שגם אם יבוא מישהו יקח לו מיליונים לשקם ? אני גם אסכים איתך. אתה רואה מוצא אחר ? כי כנראה שאין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-May-2015, 14:34
הודעה: #12
איזה בוקר של כיף
(26-May-2015 14:29)טל.מ כתב:  המפרק מפעיל את מכבי נתניה. אני מניח שהוא מוכר כל מה שבעל ערך - 2-3 שחקנים , אולי מוציא את מחלקת הנוער למכירה , במקביל מחתים מאמן כלשהו ובונה סגל מורכב מקבוצת הנוער ועוד כמה פליטים. נתניה תרד ליגה תבלה שם אולי שנ או יותר ואולי מעז יצא מתוק. תגיד לי שזה חרא ? אני אסכים איתך. תגיד לי שגם אם יבוא מישהו יקח לו מיליונים לשקם ? אני גם אסכים איתך. אתה רואה מוצא אחר ? כי כנראה שאין.

נו, ואם אחרי פירוק אתה בטוח שתרד ליגה אז למה לא לחכות עוד קצת כדי לנסות ולמצות את כל האפשרויות.
מה ייתן לך ללכת לפירוק עכשיו ולא בעוד חודש/חודשיים?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
26-May-2015, 14:35
הודעה: #13
RE: איזה בוקר של כיף
(26-May-2015 14:29)טל.מ כתב:  המפרק מפעיל את מכבי נתניה. אני מניח שהוא מוכר כל מה שבעל ערך - 2-3 שחקנים , אולי מוציא את מחלקת הנוער למכירה , במקביל מחתים מאמן כלשהו ובונה סגל מורכב מקבוצת הנוער ועוד כמה פליטים. נתניה תרד ליגה תבלה שם אולי שנ או יותר ואולי מעז יצא מתוק. תגיד לי שזה חרא ? אני אסכים איתך. תגיד לי שגם אם יבוא מישהו יקח לו מיליונים לשקם ? אני גם אסכים איתך. אתה רואה מוצא אחר ? כי כנראה שאין.

אין כמו תאום ציפיות.
המפרק יפעיל מועדון מתקציב מינימום גג,שגם אליו יהיה לו קשה להגיע.
26-May-2015, 14:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-May-2015 על ידי 14:47 טל.מ.)
הודעה: #14
איזה בוקר של כיף
בסדר. נכון. לומר לך שזו פסגת שאיפותי ? יש ל רעיון אחר ? כי כנראה שכולם אובדי עצות. חוץ מאפי .. הוא יודע שמירים במו״מ עם שני אוליגרכים ברוסיה

(26-May-2015 14:34)אלון כתב:  

נו, ואם אחרי פירוק אתה בטוח שתרד ליגה אז למה לא לחכות עוד קצת כדי לנסות ולמצות את כל האפשרויות.
מה ייתן לך ללכת לפירוק עכשיו ולא בעוד חודש/חודשיים?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לדעתי חייבים לזוז ולהיות מוכנים ולא לשגות באשליות. מי שלא בא במשך חמש שנים מאז יאמר פתאום יבוא עכשיו ? אני חושב שלזמן יש מרכיב במוכנות לקראת הגשת תקציבים לבקרה אלא אם כן אתה מעדיף לרדת בגלל שלא הגשת תקציב ..?

26-May-2015, 14:49
הודעה: #15
(26-May-2015 14:39)טל.מ כתב:  בסדר. נכון. לומר לך שזו פסגת שאיפותי ? יש ל רעיון אחר ? כי כנראה שכולם אובדי עצות. חוץ מאפי .. הוא יודע שמירים במו״מ עם שני אוליגרכים ברוסיה

כל עוד לכולם ברור שבמקרה הטוב נרד ליגה בסוף עונת 15/16
ומחלקת הנוער תשחק דק,אז אני רגוע(גם שלא).

ולכל אלו שעושים חישובים,המשימה להחזיק הקבוצה בחיים תלויה בתקציב מינימום וההכנסה הבטוחה היחידה שתאפשר למפרק תקציב מינימום היא הקצבת ההתאחדות(לפחות 4 מיליון ש"ח)וחלק מתקציב העיריה(חלק כבר שולם),פחות ממיליון וחצי ש"ח,כל השאר מותנה הישגים.
.לא רואה ספונסרים ותורמים שעומדים בתור אצל המפרק ולא רואה יציעים מלאים,כך שאין בטחון מלא בהצלחת המפרק להעמיד קבוצה בתקציב מינימום.

להזכירך,תפקיד המפרק לדאוג להכנסה עבורו ולשלם חובות לרשויות לשחקנים ולספקים ולכן לא רואה אותו מתרגש מחוסר יכולת להעמדת תקציב מינימום.
26-May-2015, 14:53
הודעה: #16
איזה בוקר של כיף
אז איך הפועל פת הצליחה להתנהל? ואיך הפועל כפס ?

26-May-2015, 15:02
הודעה: #17
(26-May-2015 14:53)טל.מ כתב:  אז איך הפועל פת הצליחה להתנהל? ואיך הפועל כפס ?

הפועל כ"ס לא בליגת העל ואז מדובר בסכומים אחרים לחלוטין,סדר גודל של 4 מיליון.
לגבי פ"ת,האוהדים נטלו חלק לא מבוטל,הפעם האוהדים שנוטלים חלק מרכזי באיזון התקציבי הם חלק מהנושים ולא ניראה לי שירקדו על 2 העולמות.
26-May-2015, 15:06
הודעה: #18
איזה בוקר של כיף
האוהדים שפורסם שנותנים כל שנה , בעצם מלווים כל שנה ? או שהשנה גם הלוו וגם נתנו ?
ביננו שים לב שבכל תשובה שלך אתה בעצם מודה שאין שום פיתרון אחר אלא אם כן אתה מאמין בניסים.

26-May-2015, 15:16
הודעה: #19
(26-May-2015 15:06)טל.מ כתב:  האוהדים שפורסם שנותנים כל שנה , בעצם מלווים כל שנה ? או שהשנה גם הלוו וגם נתנו ?
ביננו שים לב שבכל תשובה שלך אתה בעצם מודה שאין שום פיתרון אחר אלא אם כן אתה מאמין בניסים.

גם וגם וגם ובעיקר גם,עד לחוסר אחריות אישי,שכדי לאפשר את הסיכוי הקטן להישרדות,אפשרו לסיים את העונה.
.ולכן,אני לא רואה איש מהם ממשיך במלאכת הקודש,אחרי שהמפרק יתיישב בשפירא.
26-May-2015, 17:53
הודעה: #20
נורא כואב לקרוא ועצוב לי בעיקר על אלו ששמו מכספם אם בצורת הלוואה או בצורת תרומה העיקג שהעסק ימשיך לעבוד...
כמה דברים אם הולכים לפירוק לא ממש רוצה פה את יוסי מאור בעיקר כל הדברים שחגי אמר די לבינוניות ...
אבל הכאב האמיתי מגיע מכיוון מחלקת הנוער זה לא שמשהו חדש לי אבל לראות את הכל מתפרק והחלאה חוגג לנו על הדם ...
זה עצוב ההתדרדרות התחילה כשגיל פישל חצה את הקוים אחד שעשרות פעמים אמר מכבי נתניה זה יותר מבית בשבילי וכו...
זה נותן לגיטימציה למאמנים אחרים....
הדבר היחידי שאני רואה חיובי במפרק זה שיעצור את החגיגה וייפסק ת״ש משכורות מכסף שלא קיים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים