שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש דיירת נוספת לאיצטדיון?
24-May-2015, 19:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2015 על ידי 19:29 פיליפצ'וק.)
הודעה: #31
RE: יש דיירת נוספת לאיצטדיון?
(24-May-2015 15:46)אייל ס כתב:  את מכבי נתניה השאיר רוני לוי,נקודה.
ללא רוני,כל העלק מחויבות +העלק מקצועיניות של הצוות המקצועי היו משאירים קבוצה אחרת+מפרקים אותנו.

רוני לוי נתן למכבי נתניה עוד עונה בליגה העל או במילים אחרות עשה בה "הנשמה" לעוד עוד אחת בליגה הראשונה.
מכבי נתניה נתנה לרוני לוי את הבמה לחזור לעניינים ואלמלא ההצלחה שלו, הוא לא היה חוזר למקום שהוא באמת רוצה להיות בו.
בשורה תחתונה, שני הצדדים נתנו האחד לשני, הוא לא "עשה לנו טובה".

ומר עידן444 אני אומר מאחורי מה שאמרתי שרוני לוי ומכבי חיפה לא היה מובן מאליו הרי שאם כך זה היה קורה כבר אחרי פיטורי סטונויביץ.
במכבי חיפה קרו כמה דברים שגרמו ליעקב שחר לסלול את דרכו של רוני לוי בחזרה למועדון: 1. סיום דרכו של המנהל אדורם קייסי במועדון שפונה לעסקים פרטיים 2. סולחה שנערכה מאחורי הקלעים בין רוני לוי לאיתמר צ'זיק שליבנו את מחלוקות העבר 3. ההצלחה הגדולה של רוני לוי בנתניה 4. חוסר באופציה טובה יותר.

(24-May-2015 18:46)אופיר34 כתב:  מסכים עם עידן.
משה, לא יודע מה נפל עליך (משער שהסיטואציה הנוכחית אחראית לזה) אבל נראה לי שאתה קצת מפריז ומגזים ברמת התיאורים שאתה זורק פה לאחרונה. כולנו מודעים למצב וכולנו מכירים את הסחורה שיש לנו ביד. לא גרעון של מליון ולא גרעון של 13 מליון ישנו את המותג (סליחה על הביטוי...) הזה שנקרא מכבי נתניה.
אתה מזלזל בהיסטוריה, אתה מזלזל בשחקנים שהקבוצה הזאת ייצרה, אתה מזלזל במתקנים שיש פה, אתה מזלזל במחלקת הנוער, אתה מזלזל בעשרות אלפים שאוהבים את הקבוצה (גם אם רובם לא מוכיחים את זה בשטח), בקיצור הפכת אותנו לבית"ר כפר יונה וזה עוד אם אני תופס אותך ביום שאתה רגוע....
אז ידידי שתה מים, תרגע ותהיה הגיוני. כל מה שאתה מזלזל בו כל כך ברב קבוצות ליגת העל לא קיים בכלל.
כן, המצב קשה ,המצב פקטט וכרגע לא רואים את האור, זה עדיין לא אומר שבתרחיש הקשה אנחנו נמחקים מהמפה. אנחנו פה חיים ובועטים ולא משנה באיזה ליגה זה יהיה. בסופו של דבר גם את העגלה הזאת יוציאו מהבוץ (בשאיפה שעוד נזכה לראות את זה מתקיים עוד בימנו....)
האמן לי ,אם זה קרה בב"ש אין סיבה שלא יקרה פה....

תיקון קל ידידי, אני מחבק את ההיסטוריה, זה הדבר היחיד שעוד מחבר אותי למועדון.
כל השאר לצערי חובבני, שכונתי, לא מקצועי בלשון המעטה, פשוט עצוב.
והקבוצה לא תימחק אל דאגה אני בטוח בכך ,אבל היא תמשיך להיות מוצר פגום שלא מגיע לכלום.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-May-2015, 21:02
הודעה: #32
אתה מתחיל להשמע כמו ידידנו המשותף
ולמה אתה חושב שלנצח נשאר פגומים??

Sent from my LG-D855
24-May-2015, 21:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2015 על ידי 21:34 עידן444.)
הודעה: #33
יש דיירת נוספת לאיצטדיון?
הוא חי בסרט שכולם חוץ ממכבי נתניה הם מכבי ת״א. הוא לא מבין שיש מכבי ת״א, יש חצי שכונה מכבי חיפה, וכל השאר שכונה... יש כאלה עם קצת יותר כסף שהן שכונות יוקרה, ויש כאלה בלי כסף שהן שכונות עוני. בן אדם רציני בלי יותר מידי כסף מקפיץ את נתניה בקלות להיות שלישית... יש מתקנים, יש מחלקת נוער מוכחת, יש מסורת, יש אוהדים... חסר ניהול מקצועני.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2424-0505-2015201520152015)
24-May-2015, 21:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2015 על ידי 22:09 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
(24-May-2015 21:02)אופיר34 כתב:  אתה מתחיל להשמע כמו ידידנו המשותף

Sent from my LG-D855

כי אם תואר אחרון היה בשנת 1982/3 ומאז רק חול וחולרע אז כנראה שהמודרנה לא עשה טוב עם המועדון הזה שנתקע כנראה איפשהוא בשנות ה- 80.

(24-May-2015 21:29)עידן444 כתב:  הוא חי בסרט שכולם חוץ ממכבי נתניה הם מכבי ת״א. הוא לא מבין שיש מכבי ת״א, יש חצי שכונה מכבי חיפה, וכל השאר שכונה... יש כאלה עם קצת יותר כסף שהן שכונות יוקרה, ויש כאלה בלי כסף שהן שכונות עוני. בן אדם רציני בלי יותר מידי כסף מקפיץ את נתניה בקלות להיות שלישית... יש מתקנים, יש מחלקת נוער מוכחת, יש מסורת, יש אוהדים... חסר ניהול מקצועני.

מבחינתי בישראל כיום יש מועדון אחד שהוא "אירופה" מבחינתי וזה לא בגלל הכסף הגדול ממש לא, אלא בגלל שמיץ' גולדהאר עשה מהלך גאוני מבחינתי בכך שהעיף מכל שדרת הניהול והאימון, את כל הישראלים החאפרים, החתרנים, המחפפים, הקומבינטורים ומעגלי הפינות.
מכבי חיפה זה המועדון שהוא בחצי הדרך אבל לצער החיפאים יעקב שחר לא מחקה את מכבי ת"א וזה בעורכיו.
ישראלים וספורט מקצועי זה לצערי לא הולך ביחד.
בנתניה לצערי "הישראליות" והשכונתיות חוגגים, מלא קומבינות, תככים, עיגולי פינות, חוסר מקצועיות ומקצוענות ממש "עושה חשק" לרכוש מנוי וממש יוצר חשק וציפייה. תבלו.....
24-May-2015, 23:09
הודעה: #35
(24-May-2015 21:58)פיליפצוק כתב:  
(24-May-2015 21:02)אופיר34 כתב:  אתה מתחיל להשמע כמו ידידנו המשותף

Sent from my LG-D855

כי אם תואר אחרון היה בשנת 1982/3 ומאז רק חול וחולרע אז כנראה שהמודרנה לא עשה טוב עם המועדון הזה שנתקע כנראה איפשהוא בשנות ה- 80.

(24-May-2015 21:29)עידן444 כתב:  הוא חי בסרט שכולם חוץ ממכבי נתניה הם מכבי ת״א. הוא לא מבין שיש מכבי ת״א, יש חצי שכונה מכבי חיפה, וכל השאר שכונה... יש כאלה עם קצת יותר כסף שהן שכונות יוקרה, ויש כאלה בלי כסף שהן שכונות עוני. בן אדם רציני בלי יותר מידי כסף מקפיץ את נתניה בקלות להיות שלישית... יש מתקנים, יש מחלקת נוער מוכחת, יש מסורת, יש אוהדים... חסר ניהול מקצועני.

מבחינתי בישראל כיום יש מועדון אחד שהוא "אירופה" מבחינתי וזה לא בגלל הכסף הגדול ממש לא, אלא בגלל שמיץ' גולדהאר עשה מהלך גאוני מבחינתי בכך שהעיף מכל שדרת הניהול והאימון, את כל הישראלים החאפרים, החתרנים, המחפפים, הקומבינטורים ומעגלי הפינות.
מכבי חיפה זה המועדון שהוא בחצי הדרך אבל לצער החיפאים יעקב שחר לא מחקה את מכבי ת"א וזה בעורכיו.
ישראלים וספורט מקצועי זה לצערי לא הולך ביחד.
בנתניה לצערי "הישראליות" והשכונתיות חוגגים, מלא קומבינות, תככים, עיגולי פינות, חוסר מקצועיות ומקצוענות ממש "עושה חשק" לרכוש מנוי וממש יוצר חשק וציפייה. תבלו.....
צודק בכל מילה.
אבל אני רוצה להאמין שזה יכול להשתנות.
אם זה השתנה במועדון זוועתי ושכונתי כמו מכבי ת"א(ולמרות שזו מכבי ת"א הגדולה היתה שם במשך שנים האמאמא של השכונה) זה יכול לקרות גם במקומות אחרים. צריך את האנשים הנכונים, וכמו שאמרת, זה לא רק הכסף.
24-May-2015, 23:19
הודעה: #36
(24-May-2015 6:24)אייל ס כתב:  עידן אני מקפיד לא לפגוע ב"ילדי נתניה"
ואם במחויבויות עסקינן,יש מספיק דוגמאות מהשמות שהזכרת,שמחויבות זו לא דרך הארץ שלהם ולעומת דוגמאות שונות מ"שכירי חרב".
לצערנו,לא כולם דודי תירם.

אפרופו דודי הבחור לא מפסיק להתאמן בחדר כושר גם בפגרה

אני רואה אותו כל שישי שבת בחדר כושר אצלנו בפרדסיה
24-May-2015, 23:40
הודעה: #37
מי חוזרים מהשאלה? מישהו יודע?
מדובר רק בדודי תירם, לירן שריקי ואיתי מנצור? איתי מנצור נתן עונה חלשה מאוד בהרצליה. איפה היה לירן שריקי העונה?
25-May-2015, 22:40
הודעה: #38
רמת השרון...
לדברי מנצור הוא לא ממש הסתדר עם פרדי מה שמאד פגע בו...והעובדה שהוא מושאל גם לא ממש תרמה...
הייתי מנסה את הבן של יוסי קרלוס...
26-May-2015, 9:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-May-2015 על ידי 9:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
(25-May-2015 22:40)דוד חטב כתב:  רמת השרון...
לדברי מנצור הוא לא ממש הסתדר עם פרדי מה שמאד פגע בו...והעובדה שהוא מושאל גם לא ממש תרמה...
הייתי מנסה את הבן של יוסי קרלוס...

לא הסתדרתי, לא התאקלמתי, לא האמינו בי, לא קיבלתי צ'אנס.
תירוצים יש לבלופים, בוגרי מחלקת הנוער, מפה ועד אוסטרליה.
כדורגל קדחת!!!
שמעתי שמחפשים שחקנים בכפר יונה ובהפועל חדרה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים