שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24/5/1978
25-May-2015, 13:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2015 על ידי 13:24 עידן444.)
הודעה: #11
RE: 24/5/1978
אף אחד לא אומר לסגור אופיר אבל אני מסכים עם שני הכותבים מעלי. לא שמישהו יכול לתת תחזית כזו, אבל אם מישהו יבוא ויגיד לי- נתניה הולכת עכשיו לשחק 30 שנה ברציפות בליגת העל ולעשות עונות כמו רעננה או מכבי פ"ת העונה- אני פורש מכדורגל ישראלי.
מה שמחזיק אותי זו האהבה למועדון אבל גם התקווה שיבוא הקיסר יאמר השני, או אפילו אחד מכותבי הפורום יהפוך למולטי מיליונר ויתן למועדון הזה חיים ויבנה משהו שלפחות מזכיר את מה שאיזי עושה בק"ש. לא חייב גולדהאר.

לכן אני תמיד אומר, עדיף מצב גסיסה עם תקווה מאשר אדם כמו יואב כץ שגזר על הפועל חיפה להיות מועדון בינוני מינוס לשנים ארוכות. אז יופי שהמצב שם יציב... המועדון הזה מת... מעדיף פשיטת רגל על בעלים כמו יואב כץ, או כמו שהיה אלי ז'ינו, או אפילו אשר אלון.
אלי שגב גרם למועדון הזה נזק בלתי הפיך, אבל אהבתי את הדרייב שלו. אהבתי את זה שהוא החזיר את המועדון הזה לחיים. אמנם לא היה לו שום כיסוי והוא ריסק אותנו- אבל עקרונית, זה סוג הבעלים שאני רוצה. רק שהפעם גם יהיה לו כסף...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-May-2015, 13:51
הודעה: #12
RE: 24/5/1978
(25-May-2015 13:17)אלון כתב:  
(25-May-2015 13:10)פיליפצוק כתב:  לצערי אני מסכים עם חגי.
מכבי נתניה לא יכולה להיות רעננה/הרצליה או עכו, היא לא שם כמועדון.
אי אפשר גם לשווק אותה ככזו, זה לא ימכור.
אז לסגור את הבסטה לא אבל אולי שווה להרדים את "החולה" לכמה שנים וכאשר יבשיל הזמן ויגיע "המשיח" יהיה אפשר להעיר את הענק מהתרדמת.

הענק רדום ומחכה למשיח כבר הרבה זמן...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ואין משיח כזה, אז תן לו להמשיך לישון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים