שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני הולך!!!
25-May-2015, 9:27
הודעה: #11
RE: אני הולך!!!
רק שאלה לא שווה להפעיל חקירת יכולת??
כולנו ניזונים משמועות או השערות יש אנשים שהמקצוע שלהם לבדוק....
אולי כן יש נכסים ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-May-2015, 9:40
הודעה: #12
(25-May-2015 0:09)ORENARIEL כתב:  לדעתי פשוט צריך להגיד תודה לאלי שגב על כל המיליונים שהשקיע בנתניה והעלה אותנו ליגה
צריך לקבוע שכל האוהדים השרופים של נתניה יגידו תודה אישית למורן שגב הבן של אלי ויסעו לעסק שלו שהוא מנהל של מסעדת מוזס בקריית חיים ,יאכלו שם ויגידו לו תודה מכל הלב!
וגם על הדרך להראות שאכפת לנו ונעזור לו שהסניף בבעלותו יהיה יותר רווחי

וגם כולם צריכים להכנס לפייסבוק של מורן שגב :
https://www.facebook.com/moran.segev.7?fref=ts
ולהגיד לו תודה רבה על כל ההשקעה ושאבא שלו הביא אותנו לגמר הגביע , כולם צריכים לכתוב לו לאות תודה, ולתמוך בו ובמשפחתו !

אוהדי מכבי נתניה ידועים כמוקירי תודה...
25-May-2015, 10:00
הודעה: #13
לדעתי, זה לא משנה אם יש מה לחלט או לא, אם יש לו עסקים בארץ או לא, תיק הוצאה לפועל חייבים לפתוח.
אולי זאת יריה ברגל ש"רודפים" אחרי בעלים וזה ירחיק קונים פוטנציאלים, אבל זה ירחיק רק דגי רקק ונוכלים, לא בעלי עסקים לגיטימיים

מפגר אבל אופטימי
25-May-2015, 10:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2015 על ידי 10:03 עידן444.)
הודעה: #14
אני הולך!!!
(25-May-2015 10:00)אריאל כתב:  לדעתי, זה לא משנה אם יש מה לחלט או לא, אם יש לו עסקים בארץ או לא, תיק הוצאה לפועל חייבים לפתוח.
אולי זאת יריה ברגל ש"רודפים" אחרי בעלים וזה ירחיק קונים פוטנציאלים, אבל זה ירחיק רק דגי רקק ונוכלים, לא בעלי עסקים לגיטימיים

אלי שגב לא עשה נזק רק בגרעון שיצר, הוא גם פגע בשמו הטוב של המועדון שמקורות יודעי דבר טוענים שהיה מועדון מסודר עם מוסר תשלומים תקין.
25-May-2015, 10:38
הודעה: #15
לדעתי, צריך לפעול בכל הכיוונים האפשריים כדי לחלט את הערבויות/למצות את הדין עם אלי שגב. לא קונה את זה שבאמצע העונה נגמר לו הכסף ולכן צריך להוקיר לו תודה על מה שעשה. הבן אדם השאיר עשרות משפחות ללא משכורת וללא פתרון, החריב מועדון בעל היסטוריה ופוטנציאל לעתיד ורוד וכל זה ללא הסבר ללא שיחה עם העובדים וללא כלום. פשוט ברח ואחריו המבול. רק על זה הוא צריך להיענש בכל חומרת הדין.
25-May-2015, 10:42
הודעה: #16
שאתה כותב לפעול,מי זה הפועל שאמור לפעול(ואני לא ציני).
מי אותו אדם/גורם/קבוצה שאמורה לפעול נגד הבעלים ותשרת את האינטרסים של מכבי נתניה?
25-May-2015, 11:04
הודעה: #17
אני הולך!!!
חד וחלק - הבקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-May-2015, 12:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2015 על ידי 12:21 אלון.)
הודעה: #18
אני הולך!!!
(25-May-2015 10:42)אייל ס כתב:  שאתה כותב לפעול,מי זה הפועל שאמור לפעול(ואני לא ציני).
מי אותו אדם/גורם/קבוצה שאמורה לפעול נגד הבעלים ותשרת את האינטרסים של מכבי נתניה?

איל, אם ביצעתי מולך עיסקה ואתה לא סומך עליי וביקשת ממני ערבויות לאותה עיסקה ולאחר ביצוע העיסקה ברחתי ולא עמדתי בהתחייבויות מולך, לא תעשה כלום או שתפעל למימוש הערבויות ומיצויי הדין מולי?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
25-May-2015, 12:37
הודעה: #19
אלון אתה צודק וגם אני ציינתי שהגוף התובע צריך להיות הבקרה. הבעייה היא שאני לא בטוח מה סמכויות הבקרה ועד כמה באמת אכפת להם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-May-2015, 12:43
הודעה: #20
דרך המלך היא בעצם לתבוע את המועדון. כי המועדון חתום על ההתחייבויות. משמעותו של הליך כזה הוא פירוק, שזה מה שכולנו לא רוצים. שגב הוא בעלים ויש הפרדה. ככל שלא ניתן להוכיח רמאות (אולי כן ניתן?) זוהי הדרך. כידוע הוצע לשחקנים לתבוע את המועדון והם סירבו ובצדק.
לגבי הבקרה, אני לא אכתוב מה אני מאחל להם כי לטעמי כמו בכל דבר בחיים יש סמכות ואחריות. הקונצים שעשה אורליצקי בלספור את הכספים של שגב 20 פעם על מנת להראות שהוא - אורליצקי עשה מעל ומעבר ולמעשה הציל את מכבי נתניה, מזכים אותו מבחינתי בלא מעט עונשים רעים מקצועית. אין לי שום סימפטיה אליו. מצידי שהיה מפעיל ביטוח על רשלנות מקצועית, מצידי שהיה פועל שההתאחדות תתן הלוואה לקבוצה ותרוץ בעצמה אחרי שגב. הוא בחר להתפלפל ככל הנראה. הלוואי שמבחינה מקצועית יברחו ממנו לקוחותיו וזאת למרות קשריו של שותפו עם גורמי שלטון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים