שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש דיירת נוספת לאיצטדיון?
23-May-2015, 16:41
הודעה: #11
כולם נותנים פה צ'אנס לעדי נמני ועכשיו למסיקה .. כאילו שהם שחקנים של הקבוצה . הקבוצה זרקה אותם, למה שיחזרו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-May-2015, 16:48
הודעה: #12
RE: יש דיירת נוספת לאיצטדיון?
(23-May-2015 16:41)טל.מ כתב:  כולם נותנים פה צ'אנס לעדי נמני ועכשיו למסיקה .. כאילו שהם שחקנים של הקבוצה . הקבוצה זרקה אותם, למה שיחזרו?

ככה.
תרצה אותם והם יחזרו.
23-May-2015, 17:00
הודעה: #13
למרות תשוקתי לשחקני בית וקרבתי(בעבר) למחלקת הנוער,לא רואה תקווה גדולה בכל השמות שמוזכרים כאן מפעם לפעם,אחד או שניים יכולים להיות השחקן 11/12 בודדים יתלבשו,אחרים בסגל הרחב והרוב גם לא שם.
והחשוב מכל,איש מהם לא ראוי לשכר שמשולםצלהם היום ואסור להתפתות לשם בשכר ותנאים,את מה ששולם בעבר.
23-May-2015, 18:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-May-2015 על ידי 19:39 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
קראתי ראיון עם ג'ורדי קרויף באיזשהוא מקום שבו הוא אומר שהוא בוחר את השחקנים למכבי ת"א לא רק בגלל היכולת המקצועית אלא גם על בסיס אופי חזק, מנטליות וכו'.
התחברתי לגמרי לדברים שלו, זה מסביר גם בין היתר למה הוא ויתר בין היתר על שירותיו של אלירן עטר ועל האופציה על ירין חסן הבינוני וחסר האופי.
בנתניה כמו בנתניה, האוהדים עדיין מתלהבים לי מכל אחד שיודע לעשות דריבל, שיודע לבעוט/לנגוח.
ראול גרשומוב שיחק 60 דקות באיזה משחק העונה ועשו ממנו כבר חצי מסי.
שחקנים בינוניים מינוס הנמצאים כיום בשנתון הבוגר הופכים להיות פוטנציאלים להוביל קבוצת בוגרים בליגה העל.
כל מיני בלופים עם אופי ומנטליות של ליגה ז' שנבעטו מהמועדון בשנים האחרונות, פתאום נראים ככוכבים שחייבים להחזיר.
אני פשוט מגחך על כל התגובות האלה, רוצים וחולמים להיות אימפריה מצד אחד ומצד שני מקדשים לי את כל הבינוניים האלה ורוצים אותם בחזרה.
23-May-2015, 18:39
הודעה: #15
כן ראויים או לא, את מי אתם חושבים שנתניה תצליח להחתים בקבוצה שתקום כאן בשנה הבאה ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-May-2015, 19:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-May-2015 על ידי 19:56 עידן444.)
הודעה: #16
זו בדיוק הנקודה טל. אנשים כאן מדברים כאילו יש להם אלטרנטיבה אחרת. אתם חושבים שזה נכון לעשות כאן הפועל פ״ת 2? שיהיה לכם לבריאות... לדעתי זה אסון.
וגם אני מסכים שאין שחקנים צעירים תוצרת בית להוביל מועדון. אבל כשחקנים משלימים לא רואה הבדל גדול בין רן רול לדלה ימפולסקי, בין סרי פלח לירין חסן, בין ויקי כחלון למגן אחר שתביאו בשקל וחצי ובין ריף מסיקה לעוד איזה זר ב 100 אלף דולר שאין לנו כמו גבי גיאורגיו, וגם את עמית בן שושן, אור ברוך ונבו מזרחי לא ראיתי קורעים כאן רשתות... צריך לסמן כמה שחקנים מובילים שיש סיכוי להביא כמו פליטים כאלה ואחרים ממכבי חיפה ומכבי ת״א- אבל לבחור בפינצטה ולא להביא כל פליט, לנסות להביא זרים טובים- בטח לא חמישה ולהשלים עם שחקני בית(שוב, לא מצפה שירין חסן, ריף מסיקה, ויקי כחלון ואביב אברהם יהיו שחקנים מובילים אלא שחקנים משלימים.
אני באמת לא מבין למה שחקן חייב להיות או בניון או לא להיספר בכלל... יש באמצע. 9 מתוך 11 העונה היו חוטבי עצים שעלו הרבה כסף... אז שחקן שנראה כמו רומאריו אני כנראה לא אמצא, אבל חוטבי עצים סטייל רול, בן שושן, גבי, גביש ושמעון הרוש אני בהחלט יכול למצוא בבית וביותר זול.
23-May-2015, 20:05
הודעה: #17
אם אין ברירה תשאיל מיעקב שחר וג'ורדי קרויף את כל מה שהם לא צריכים, זה עדיף אלף מונים על המזבלה המקומית.
23-May-2015, 21:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-May-2015 על ידי 21:15 עידן444.)
הודעה: #18
ראיתי... זה באמת עבד מצויין בפ״ת...

אתה פשוט דוגמה מצויינת לאחד שתמיד חושב שהדשא של השכן ירוק יותר...
24-May-2015, 0:12
הודעה: #19
(23-May-2015 21:14)עידן444 כתב:  ראיתי... זה באמת עבד מצויין בפ״ת...

א. זאת לא הסיבה לירידה שלהם.
ב. הדשא של השכן מה זה ירוק יותר, בוהק ומבריק.
24-May-2015, 0:54
הודעה: #20
(24-May-2015 0:12)פיליפצוק כתב:  
(23-May-2015 21:14)עידן444 כתב:  ראיתי... זה באמת עבד מצויין בפ״ת...

א. זאת לא הסיבה לירידה שלהם.
ב. הדשא של השכן מה זה ירוק יותר, בוהק ומבריק.
זאת ועוד איך אחת הסיבות לירידה שלהם- ואפילו העיקרית!
שום מחויבות לא היתה שם ברגעי ההכרעה של העונה! מה השאיר את עכו הפועל חיפה בליגה אם לא מחויבות?
רק אוסף של פוזאיסטים שלא תפקדו ברגעי האמת, וזה גם לא מפתיע...
כולם שם או שחקנים שכבר רגילים לרדת ליגה, או שחקנים צעירים שלא עשו שום דבר עדין בקריירת הבוגרים שלהם ובטח לא מסוגלים להשאיר קבוצה בליגה, או שחקנים שפסגת הקריירה שלהם היתה בהפועל עפולה...
מעדיף לרדת ליגה עם הבינוניים שלי... ולא עם בינוניים של אחרים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים