שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת נחזור לכדורגל
21-May-2015, 9:32
הודעה: #21
RE: קצת נחזור לכדורגל
(20-May-2015 17:28)טל.מ כתב:  או תחזור למנג׳ר עם נחייסי.. מסכנים שחקני הנוער שהתיק הזה הולך ליפול עליהם

Sent from my iPhone using Tapatalk

מסכנים????
זה אמור להיות הצ׳אנס של החיים שלהם...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-May-2015, 9:36
הודעה: #22
קצת נחזור לכדורגל
עשה לי טובה ... זה מתכון להתרסקות אישית אצל רובם. אין שם עודד מכנסים. שחקני נוער לא יכולים להוביל מועדון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-May-2015, 9:42
הודעה: #23
(20-May-2015 21:16)amir כתב:  הבחור מהנוער גוזף הוא ישראלי לא זר ניר עזריה בשלב זה ממש לא בכל מקרה הם97 ויכולים לשחק עוד שנה לפחות בנוער ושם מקומם.

מבחינתי האישית ניר עזריה וג׳וזף עדיפים על נבו מזרחי ואור ברוך ולו בגלל העובדה שלאור ברוך אין לאן להתקדם ונבו אם כל הכבוד בצ׳אנסים שקיבל לא הראה ניצוצות ...
לשחקני הנוער עוד יש סיכוי....
21-May-2015, 10:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-May-2015 על ידי 10:20 אלון.)
הודעה: #24
תפסיקו כבר עם האגדות האורבניות האלה על שחקני הנוער.
א. אני לא רואה את מחלקת הנוער שלנו מתמודדת/זוכה בתארים כל שנה כך שאני לא יודע מה כ"כ מתלהבים משקני הנוער.
ב. לעלות שחקני נוער לקבוצה הבוגרת שנמצאת בקשיים זה לעשות עוול לאותם שחקני נוער. הם יכולים לגמור את הקריירה שלהם כתוצאה מכישלון של הקבוצה הבוגרת.
את שחקני הנוער (אם יש כאלה) צריך לשלב בחכמה ובתהליך מסודר. זו לא חכמה לבוא ולהגיד אוקיי אין תקציבים בואו נזרוק את שחקני הנוער למערכה ונצפה מהם לעשות את הבלתי אפשרי. זה פשוט לא עובד ומביא נזק יותר מאשר תועלת...
21-May-2015, 11:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-May-2015 על ידי 11:51 עידן444.)
הודעה: #25
(21-May-2015 9:36)טל.מ כתב:  עשה לי טובה ... זה מתכון להתרסקות אישית אצל רובם. אין שם עודד מכנסים. שחקני נוער לא יכולים להוביל מועדון.

אתה לא מבין את ההבדל בין להוביל לבין להשתלב...

(21-May-2015 10:19)אלון כתב:  תפסיקו כבר עם האגדות האורבניות האלה על שחקני הנוער.
א. אני לא רואה את מחלקת הנוער שלנו מתמודדת/זוכה בתארים כל שנה כך שאני לא יודע מה כ"כ מתלהבים משקני הנוער.
ב. לעלות שחקני נוער לקבוצה הבוגרת שנמצאת בקשיים זה לעשות עוול לאותם שחקני נוער. הם יכולים לגמור את הקריירה שלהם כתוצאה מכישלון של הקבוצה הבוגרת.
את שחקני הנוער (אם יש כאלה) צריך לשלב בחכמה ובתהליך מסודר. זו לא חכמה לבוא ולהגיד אוקיי אין תקציבים בואו נזרוק את שחקני הנוער למערכה ונצפה מהם לעשות את הבלתי אפשרי. זה פשוט לא עובד ומביא נזק יותר מאשר תועלת...
אני מנסה להבין מה האלטרנטיבה ולא מצליח...
אם האלטרנטיבה היא הפועל פ"ת- לא תודה...
שחק עם נוער מחוזק- עדיף.
רק תתאפקו לא לקלל את אביב אברהם דקה 12 במשחק הראשון אחרי פס לא טוב ויהיה בסדר.
21-May-2015, 12:09
הודעה: #26
תאמין לי עידן אני מבין מצוין את ההבדל בין להשתלב לבין להוביל. במציאות שתהיה בשנה הבאה בנתניה - הם יצטרכו להוביל.
מעמדו של איאד השנה היה השתלבות. שחקן נוער שמוקף ב10 מנוסים ממנו. עכשיו שים את איאד עם עוד 6 שחקני נוער בהרכב מה לדעתך תראה ?

21-May-2015, 12:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-May-2015 על ידי 12:35 עידן444.)
הודעה: #27
שמעו, אם אתם מחשיבים את ירין חסן, ויקי כחלון, דודי תירם, ועדי נימני עדיין שחקני נוער מה אני יכול להגיד לכם?
למצוא שחקנים בשלים וזולים בגיל 24-25 שיהיו טובים יותר לא תמצאו...

ולמלא את הקבוצה במושאלים כמו הפועל פ"ת זה ממש לא הפיתרון...
אם להפועל פ"ת היה נוער ברמה שלנו הם לא היו עושים מה שהם עשו ואם כן הם היו טמבלים גדולים...
הנוער שלהם ניצח 2-3 פעמים כל העונה וירד ליגה בנובמבר...
זה לא המצב אצלנו.
ואליפויות בנוער הם לא מדד לכלום...

וגם לא אמרתי לקחת 6 שחקני נוער ולשים אותם בהרכב. אני כן אומר שאפשר לקחת 5-6 לסגל ולשלב אותם. אין ברירה אחרת אם אין כסף. אם תרצו ואם לא תרצו. ואם יש מסי בנוער ואם אין מסי בנוער.
21-May-2015, 13:00
הודעה: #28
עדי נמני לא שחקן של נתניה ולא יגיע לפה. תירם אולי חסן וכחלון הם שחקנים שאיתם תרד ליגה גם ככה.

21-May-2015, 13:06
הודעה: #29
(21-May-2015 13:00)טל.מ כתב:  עדי נמני לא שחקן של נתניה ולא יגיע לפה. תירם אולי חסן וכחלון הם שחקנים שאיתם תרד ליגה גם ככה.

בהנחה שעומר פרץ בורח מכאן(מבינים את זה בין השורות בכל ראיון איתו, אבל יש סיכוי שאף אחד לא יקח...), את מי תביא?
קיץ שעבר עם 26 מיליון התלבטת בין עומרי קנדה לקובי מוסא...
אני חושב שכדאי לך להפנים שעם תקציב שחקנים של 6 מיליון ש"ח לא תמצא טוב יותר מויקי כחלון, למרות שאני כן רואה את עדי נימני חוזר. וגם את בן בינימין.
תרד איתם ליגה? גם עם קובי מוסא, עודד גביש, ואבי סטרול...
21-May-2015, 13:07
הודעה: #30
קצת נחזור לכדורגל
אני אוהב שאתה אומר שכדאי לי להפנים .. באמת עד עכשיו בניתי על קרבאחל ובייל ..

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים