שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
20-May-2015, 13:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-May-2015 על ידי 13:20 אייל ס.)
הודעה: #55
RE: תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
(20-May-2015 12:33)אריאל כתב:  
(20-May-2015 12:07)אייל ס כתב:  לא אשמה ולא בטיח,ניסיתי לרתום כמה אנשים שלא זקוקים לפרסום...וכמו ששמתם לב חלקם דאג בחצי שנה האחרונה ללא מעט בלי שאיש יודע את שמם כולל כערבים לאותה ערבות(שיוחסה לשחר ושירצקי),כולל שכר החודשיים האחרונים שהחזיר ת'שחקנים.
והרעיון היה להציג אוהדים רציניים מצד אחד ומימון שלא מבקש פרסום ואחוזי שליטה,זה סקסי זה חזון זה יעיל וזה מפתה,לא רוצים(והפורום הוא פיילוט),לא קרה כלום...מנויים הם ימשיכו להיות ומאמין שלקטר יקטרו כמוכם,בהצלחה להם ולנו,לא אחטא עוד ברעיון.

להציג אוהדים רציניים זה אפשרי, חבורה של 10-15 כאלה שמוכנים להיות "פעילים בהתנדבות". לגייס מאוהדים 2.5-3 מיליוני ש"ח במכירת מנויים במחיר מופרז זה לא יקרה. 600 ש"ח זה מחיר סביר, 1000 מנויים במצבה הנוכחי של נתניה זה מעל ומעבר, גייסת חמישית מהסכום, לא יותר

אכן כן 1000 מנויים ב600 ש"ח זה מתאים להפועל עכו ולאשדוד,מועדון ב13 מיליון בשנה
ומייד יגיעו כל אלו ששמעו שמכבי נתניה שווה 15 מיליון עוד לפני השקעת בעלים.
זה נכון היא שווה כך כשאוהדים רוכשים 2500/3000 מנויים ב2 מיליון+וכרטיסים משלימים את זה ל3.5 מיליון לפחות וספונסרים ותורמים בינוניים מתלהבים ומגיעים לקרוב ל5 מיליון וההתאחדות עוד 5 מיליוטן והעיראה בין מיליון וחצי למיליון שמונה מאות.
כשכח הקניה של אוהדים הוא פחות ממיליון ש"ח במנויים,הכל קטן בהתאם חוץ מהעיריה.

(20-May-2015 12:48)אלון כתב:  
(20-May-2015 12:07)אייל ס כתב:  לא אשמה ולא בטיח,ניסיתי לרתום כמה אנשים שלא זקוקים לפרסום...וכמו ששמתם לב חלקם דאג בחצי שנה האחרונה ללא מעט בלי שאיש יודע את שמם כולל כערבים לאותה ערבות(שיוחסה לשחר ושירצקי),כולל שכר החודשיים האחרונים שהחזיר ת'שחקנים.
והרעיון היה להציג אוהדים רציניים מצד אחד ומימון שלא מבקש פרסום ואחוזי שליטה,זה סקסי זה חזון זה יעיל וזה מפתה,לא רוצים(והפורום הוא פיילוט),לא קרה כלום...מנויים הם ימשיכו להיות ומאמין שלקטר יקטרו כמוכם,בהצלחה להם ולנו,לא אחטא עוד ברעיון.

מה הכוונה "באוהדים רציניים"?
מה המודל?
מהי התכנית העסקית?
מהם היעדים?
מה הלו"ז?
מי הם האנשים המעורבים?
כמה אוהדים צריך?
היכן נפגשים ועם מי מדברים/מתכננים?
כלום לא ברור ולא ידוע. אי אפשר לומר שיש רעיון, "להפיל" אותו על פורום של 5-10 אנשים שאמורים לשמש כפיילוט כשהם בכלל לא יודעים שהם הפיילוט ואז להגיד לא רוצים לא צריך....

את משנתי הכללית פרסתי ממש כאן בעבר,מבין היטב את המסר מאוהדים רציניים(ואני משוכנע שאתם רציניים) כמוך וכמו אריאל וכמו אחרים ומכבד דעתכם ,מפנים,מעביר את המסר וממשיך "לסבול בשקט".

(20-May-2015 12:47)טל.מ כתב:  אייל אם האוהדים בעלי האמצעים לא רוצים אחוזי שליטה, אם האוהדים הרגילים יקבלו שליטה מינימלית בהתאם לנציגות והכנסות, ויוסי מאור לא רוצה יותר מ25% (והכל ציטוטים שלך) - מי כן יהיה הבעלים ? גם בתוכנית שלך במימוש הכי אוטופי שלה - אף אחד לא רוצה לקחת אחריות. כולם ברמה של אני תורם אני עוזר אבל לא מוכן לקחת אחריות ולהתחייב או לנהל כולל זה שרשום היום כבעלים. אני טועה ?

אני לא מתכוון להפוך את זה לדיון,כי המסר הכללי ברור.
כוונתי הכללית היתה שגרעין השליטה יהיה אצל האוהדים שמראש ישאירו 50 אחוז ממניות המועדון בנאמנות לטובת משקיע עתידי ורציני שיתאהב במודל אחרי שנה/שנתיים של הרצה ע"י אוהדים בניהול מנכ"ל שכיר שיעשה את העבודה היום יומית.
וגם בהגיע משקיע שכזה האוהדים ימשיכו להיות חלק מקבוצת הניהול,כשהחלק שלהם מנויים+הכסף שיתקבל ע"י אוהדים בעלי ממון ידולל על פי השקעת המשקיע ולעולם לא יירד מ25% מזכויות הניהול,כאשר כל משקיע עתידי יבחן לאורך זמן למניעת קטסטרופה כדוגמת המצב הנוכחי(בקרה קבועה+חשב מלווה וכו').
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון - אייל ס - 20-May-2015 13:07

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים