שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
19-May-2015, 15:49
הודעה: #31
RE: תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
יש לי המון כבוד ובעיקר תודה ענקית ליוסי על כל מה שנתן למכבי נתניה וזה הרבה יותר מעשירי נתניה שזוכים כאן לקרדיט לא להם.
מהכרותי(השיטחית) איתו,הוא לא האיש שיהיה דומיננטי במועדון כדורגל בכלל ובמכבי נתניה בפרט,להערכתי מכיוון שהוא חלק מהמועדון בשנתיים האחרונות ונהנה מהסיטואציה,הוא מוכן להשקיע סכום סביר(לא על פי העיניים של מרבית רוכשי המנויים והכותבים באינטרנט)כל עונה ולשמר בעלות של כ25%.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-May-2015, 16:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-May-2015 על ידי 16:55 עידן444.)
הודעה: #32
לאיזו קרדיט זוכים עשירי נתניה?
וכמה שלא תסובב את זה- יוסי מאור שותף לביזיון שנקרא מכבי נתניה העונה. כמו שאתה ראית שאלי שגב דוהר ב 180 קמ״ש לכיוון הקיר, והזרגגן שכל ברדיו- הוא לא ראה? אתה באמת חושב שלא היה לו את הכוח לעצור את הפרסה הזו בזמן?
19-May-2015, 17:06
הודעה: #33
כל שני וחמישי נותנים קרדיט לתשובה וחבריו.....כולל הפוסט הזה.
ויוסי מאור,למרות שלא אוהד מכבי נתניה מלידה תרם מכספו סכום ששווה להכנסה של עונה שלמה מאוהדים,אז קצת כבוד עידן(בעיקר שאתה לא מכיר את הדינמיקה עם שגב).
ובעיקר שלתחושתי גם רגע לפני פרוק אתה לא תשקיע מעבר למנוי השנתי שלך ופוסטים באורך הגלות,קצת פירגון לאלו שמכניסים יד לכיס ובטח ובטח לא מנסים לפגוע בנו אוהדים לא תעלה בבריאות לאיש.
19-May-2015, 17:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-May-2015 על ידי 17:26 איציק_כהן.)
הודעה: #34
השיחות כאן די חוזרות על עצמן מפני שאנשים פשוט לא מוכנים לקבל את המצב כפי שהוא באמת.
אין לנו אביר על סוס לבן, יש לנו מלאכים שומרים שמאז עזיבת יאמר משאירים את הקבוצה עם הראש מעל המים, כל משיח שהגיע עד עכשיו התגלה כמשיח שקר ותתחילו כבר להפנים שזאת מכבי נתניה.
19-May-2015, 23:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-May-2015 על ידי 23:54 דוד חטב.)
הודעה: #35
אם אני קורא את אייל בין השורות (ותקן אותי אם אני טועה...) אם האוהדים הפשוטים יגייסו מיליון האוהדים האמידים ישוו למיליון מכיסם
2 מל״ש כנגד - 2 מל״ש וכו...
20-May-2015, 0:13
הודעה: #36
(19-May-2015 17:06)אייל ס כתב:  כל שני וחמישי נותנים קרדיט לתשובה וחבריו.....כולל הפוסט הזה.
ויוסי מאור,למרות שלא אוהד מכבי נתניה מלידה תרם מכספו סכום ששווה להכנסה של עונה שלמה מאוהדים,אז קצת כבוד עידן(בעיקר שאתה לא מכיר את הדינמיקה עם שגב).
ובעיקר שלתחושתי גם רגע לפני פרוק אתה לא תשקיע מעבר למנוי השנתי שלך ופוסטים באורך הגלות,קצת פירגון לאלו שמכניסים יד לכיס ובטח ובטח לא מנסים לפגוע בנו אוהדים לא תעלה בבריאות לאיש.
קרדיט?
זה נקרא לתת קרדיט לתשובה?
הפוסט הזה הוא ציטוט של כתבה שהעלה פשכצקי ואני לא רואה פה שום קרדיט.
20-May-2015, 6:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-May-2015 על ידי 6:52 אייל ס.)
הודעה: #37
(19-May-2015 23:54)דוד חטב כתב:  אם אני קורא את אייל בין השורות (ותקן אותי אם אני טועה...) אם האוהדים הפשוטים יגייסו מיליון האוהדים האמידים ישוו למיליון מכיסם
2 מל״ש כנגד - 2 מל״ש וכו...

זהו שלא.
שאני דיברתי על התארגנות רצינית,כזו שתגרום לאוהדים רציניים לתרום סכומים רציניים מכספם(וכרגע אני מכיר רק 3 כאלו),אני מדבר על רכישת מנויים במינימום 2.5/3 מיליון(לא כולל הכבוד) ואני מדבר על מנוי מבוגר במינימום 1000 שקל(זו התרומה המינמלית מאוהד).
.וכן במקרה כזה,על ה2.5/3 יהיו 2.5/3 מאותם אוהדים.
והסכומים האלו אמורים להביא אותנו לתקציב של 18/19 שמתוכו תתוקצב מחלקת נוער ומתוכו יוחזרו כמיליון ש"ח החזר הלוואה כל שנה.
פחות מ2.5/3 במנויים זה לא כח מכירה שאיתו אפשר ללכת לשוק ולבקש בקשות..
20-May-2015, 9:33
הודעה: #38
לקנות מנויים כמו שראינו לוקח זמן בטח שבסכום לא ריאלי למוצר ( בלי שום קשר המועדון החליט למכור במחיר אחר ) . מכבי נתניה צריכה כסף עכשיו כדי להתארגן . אם אנשי העסקים יחכו לאוהדים שיחכו מירים שתחכה לתשובה כלום לא יקרה. אני חושב שדי ברור מה הכיוון אלא אם כן יתרחש משהו ממש לא צפוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-May-2015, 10:01
הודעה: #39
(20-May-2015 9:33)טל.מ כתב:  לקנות מנויים כמו שראינו לוקח זמן בטח שבסכום לא ריאלי למוצר ( בלי שום קשר המועדון החליט למכור במחיר אחר ) . מכבי נתניה צריכה כסף עכשיו כדי להתארגן . אם אנשי העסקים יחכו לאוהדים שיחכו מירים שתחכה לתשובה כלום לא יקרה. אני חושב שדי ברור מה הכיוון אלא אם כן יתרחש משהו ממש לא צפוי.

העונה זו העונה האחרונה שאנשי עסקים זרקו כספם על קרן הצביא רק כדי להציל את המולדת,להערכתי מהעונה הזו במידה ולא תיהיה תוכנית מסודרת איש לא יעשה את זה.
מדובר באנשים שמכבי נתניה חשובה להם אין להם עיניין בבעלות,אך כתפיהם צרות מלהכיל לבד את המועדון,האוהדים יפגינו רצינות ויקחו מחויבות ניהולים ומכירת מנויים כולל לקיחת סיכונים יזכו לתמיכתם,לא יקחו כולם יהיו באותה קלחת.

לא יתכן שאוהדים שמעידים על עצמם שהמועדון חשוב להם כל כך,יצפו מאחרים לכל כך הרבה ומעצמם למינימום מינימלי.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
nitzan (2020-0505-2015201520152015)
20-May-2015, 10:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-May-2015 על ידי 10:30 עידן444.)
הודעה: #40
(20-May-2015 10:01)אייל ס כתב:  
(20-May-2015 9:33)טל.מ כתב:  לקנות מנויים כמו שראינו לוקח זמן בטח שבסכום לא ריאלי למוצר ( בלי שום קשר המועדון החליט למכור במחיר אחר ) . מכבי נתניה צריכה כסף עכשיו כדי להתארגן . אם אנשי העסקים יחכו לאוהדים שיחכו מירים שתחכה לתשובה כלום לא יקרה. אני חושב שדי ברור מה הכיוון אלא אם כן יתרחש משהו ממש לא צפוי.

העונה זו העונה האחרונה שאנשי עסקים זרקו כספם על קרן הצביא רק כדי להציל את המולדת,להערכתי מהעונה הזו במידה ולא תיהיה תוכנית מסודרת איש לא יעשה את זה.
מדובר באנשים שמכבי נתניה חשובה להם אין להם עיניין בבעלות,אך כתפיהם צרות מלהכיל לבד את המועדון,האוהדים יפגינו רצינות ויקחו מחויבות ניהולים ומכירת מנויים כולל לקיחת סיכונים יזכו לתמיכתם,לא יקחו כולם יהיו באותה קלחת.

לא יתכן שאוהדים שמעידים על עצמם שהמועדון חשוב להם כל כך,יצפו מאחרים לכל כך הרבה ומעצמם למינימום מינימלי.
כמו שלאנשי העסקים המדוברים, שאתה אחד מהם אני מניח, אין עניין בבעלות או מעורבות כלשהי כך גם ל- 99% מהאוהדים. כפי שאמרתי, יש הצגה טובה, הם יגיעו, יש הצגה גרועה, יגיע רק הגרעין של ה 2,000-3,000. זה הקהל הישראלי... אנחנו לא באנגליה או גרמניה שאנשים חונכו ללכת בשבת לכדורגל בחום, בקור, בשלג, באש ובמים, כמו שילד בבני עקיבא חונך ללכת בשבת לבית הכנסת.

מנגד אני מבין לגמרי כל איש עסקים שמהיום לא יהיה מוכן יותר לתת מכספו. גם אני לא הייתי נותן כל עוד אין שקיפות מלאה לאן הולך כספי ובידיעה שלא תהיה יותר פזרנות חסרת בסיס במכבי נתניה!

אני מניח שמכבי נתניה תשחק בליגת העל בעונה הבאה. גם אם תלך לפירוק בפרוצדורה הרגילה של 9- ועונה ביזיונית שאולי פה ושם גם נהנה מכדורגל כמו שקרה עם הפועל פ"ת של לנדאו שאפילו קיבלה המון מחמאות אבל ירדה ליגה כמעט ללא קרב...

אם אין השקעה רצינית של העיריה(לא רואה קורה למרות שאני בימים אלה מתכוון להעביר מכתב ומחפש דרכים שהוא יגיע לידיים הנכונות) או מציאת אדם שבשבילו 10-20 מיליון ש"ח הם כמו פיצוחים לשבת, אני באמת לא יודע לאן פנינו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים