שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
18-May-2015, 18:59
הודעה: #11
RE: תשובה יחזור לנתניה? עשוי לתרום לקרן עבור המועדון
(18-May-2015 18:43)עידן444 כתב:  הפיתרון היחיד בעיניך.
עובדתית זה לא קרה באף מקום. קבוצות שהתרוממו בארץ עשו זאת בזכות אדם אחד חזק ולא בזכות התארגנויות שכאלה.
מצטער, לא רואה את זה קורה. המבוגרים יותר מרגישים שעשו את שלהם, בח'ברה הצעירים אין מנהיגות(האמת שזו בעיה חברתית בפני עצמה במדינה שלנו שכבר לא מצמיחה מנהיגים אלא אם אתם קוראים לדפני ליף מנהיגה) ויש ואקום...
יכול להיות שיש הרבה אנשים שיצטרפו. אין מי שיאגד אותם.

ברור שבעיני!
רק בניגוד לרבים וטובים שמשוכנעים שברגע האחרון יקום מישהו,מאז ימי הטירונות העליזים שאז "מישהו" היה פתרון ניפלא לכל משימה,בסיטואציה הנוכחית אין שום מישהו וגם עם תוכיח באותות ומופתים שזה שום כלום לתשובה ולשקד ולאחרים,תשובה ושקד ואחרים לא יגיעו ויושיעו אותנו.
אז נכון שבעונה האחרונה היתה תחושה שהתחוללו ניסים וברגע האחרון "יד אלוהים" מימנה שכר ומאמן ושוער,אז לא זה לא יד אלוהים והיא לא תממן עם לא יהיו כיוון ברור רציני ולא סתימת חור כדי להעביר עוד עונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-May-2015, 19:06
הודעה: #12
מה שטוב (או שלא) מכל הברוך הזה, שהפעם נראה לי יהיה משהו ברור ולא עוד טלאי על טלאי, או פירוק או דרך מסודרת כזו או אחרת...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
18-May-2015, 19:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2015 על ידי 19:12 ORENARIEL.)
הודעה: #13
עד שהאוהדים לא יקבלו כאפה וישמעו שהודיעו שהקבוצה התפרקה וירדה ליגה כלום לא יזוז פה ואף אחד לא יתעורר!
צריך לעשות תרגיל הטעייה להודיע שאין יותר מכבי נתניה בכדורגל ורק אז אנשים יתחילו לעשות משהו

משהו בסגנון של מה שקרה לקבוצת הכדורסל וכמו בדיוק ששם אשדוד ירדה ליגה ובזכותנו הועלתה חזרה לליגה הבכירה יכול לקרות גם בכדורגל? הזוי... :
(אפשר להציע לבן זקן את לשחק במקומנו בליגת העל תמורת 4-3 מיליון ואנחנו נשחק עונה הבאה בלאומית..)

נתניה תשחק בלאומית, אשדוד בדרך לליגת העל
הנתנייתים יירדו ליגה עקב קשיים כלכליים. המרוויחה הגדולה: מכבי אשדוד

התפתחות דרמטית בליגת הכדורסל: ברק נתניה הודיעה היום (שני) כי היא לא תשחק בליגת העל אלא תרד לליגה הלאומית.''קבוצת ברק נתניה מודיעה כי בעונה הבאה הקבוצה תשחק בליגה לאומית'', נמסר בהודעה הרשמית של המועדון.
"גם מנהלת הליגה מסרה הודעה רשמית: "מנהלת הליגה קיבלה את הודעה של קבוצת ברק נתניה כי תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית. לאחר 5 עונות בליגה ווינר סל בהן רשמה הישגים מרשימים בהם הופעה בפיינל פור בעונת 09/10 ובמשחק גמר הגביע בעונת 10/11, נפרדת המנהלת בצער מברק נתניה ומאחלת לה לחזור במהרה לליגת ווינר סל כאשר בעיר יוקם היכל כדורסל ראוי לשמו. בימים הקרובים ייסגר רישום הקבוצות לליגת ווינר סל ובמנהלת הליגה ישקלו לפי מספר הקבוצות הנרשמות באם לפנות לקבוצה אחרת כדי שתירשם לליגת ווינר סל כאשר העדיפות תהיה ליורדת בעונה האחרונה, מכבי אשדוד".
18-May-2015, 19:26
הודעה: #14
התוכנית שלך מעורפלת ולא נוגעת בבעיות האמיתיות.

במכבי נתניה של היום יש רק בעלים פוטנציאלי אחד שמוכן לשים כסף ולא הרבה.
יש לווין של אנשי עסקים שמוכנים לתמוך מבחוץ בלי התחייבות לכלום ולא רוצים להיות שותפים.
לוואקום הזה אתה מצפה שיכנסו האוהדים.
שיוכיחו דרך ניהול, שיביאו חזון, שיקשרו את הקהילה אליהם, וכשכל זה יקרה ותהיה רצינות אז ראש העיריה תירתם ותארגן הלוואה ל10 שנים או יותר שתוחזר כל שנה בקיזוז התמיכה העירונית.
אז תן לי לאתגר אותך .
1. למה בכלל צריך את קבוצת האוהדים ? במה היא תתרום ?
א. ניהול עם חזון.

אתה טוען שיוסי מאור לא מסוגל למנות מנכ״ל מקצועי ולהתוות דרך וחזון ?

ב. התרומה הכלכלית תהיה שולית

בוא תראה את מה אתה מחבר -
אוהדים בתרומה כלכלית שולית - 2.5 מ שקל, לווין אנשי העסקים - 4-5 מ שקל, יוסי מאור 2 מ שקל.
היום בלי שום ארגון, האוהדים ״קשי היום״ מכניסים 2 מ ש"ח. לווין אנשי העסקים - 4-5 גם ככה. יוסי מאור יצטרך לתת את חלקו.

ג . ניהול שפוי וקיצוץ הוצאות דרמטי
ראה תשובתי לסעיף א. כל מנכ״ל יכול לבצע את זה.

ד. הלוואת עיריה שתוחזר מקיצוץ התרומה השנתית מול הלוואת בנק שדורשת ערבים.

סעיף ד הוא בעיני הסיבה היחידה שבגינה אתה מעלה את התוכנית הזו.
ההבדל היחידי שמונע ממכבי נתניה להתחיל את העונה הוא נושא הערבות להלוואה הבנקאית שאף אחד לא מוכן לחתום עליה.
יכול להיות שמה שאתה לא אומר ואתה מתכוון אליו הוא שברגע שהקהילה תהיה מעורבת זה יקל על ראש העיר לאשר מין הסכם הלוואה שכזה.

שורה תחתונה מכבי נתניה צריכה כסף ולא עוד אנשים שיבחשו בניהול. לדעתי התוכנית שלך רק תביא ליותר כאוס.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-May-2015, 21:52
הודעה: #15
(18-May-2015 18:34)אייל ס כתב:  עזבו חשבונות ועזבו תרומות ועזבו אשמים(מציאת אשמים זה טוב לעיתונות וגם ליום יומיים),במידה ואנחנו קבוצה חפצת חיים החשבון הוא לא 2000 אוהדים כפול 500 או 1000 כפול 1000,האם יש קבוצה של אוהדים/קבוצה רצינית שמסוגלת להוביל מהלך שיאגד לתוכו כמות לא מבוטלת של אוהדים שיאפשרו להציג עמדת כח ולהפוך לחלק מגרעין שליטה.
החלק הפיננסי של אותם אוהדים קשי יום יהיה מחיר מנוי(במחיר הגיוני והגון שישקלל בתוכו עליה בתקבולי המועדון),אוהדים שירצו לתת יותר יתקבלו בברכה,אך לא הכסף הוא החלק החשוב,היכולת להוות אלטרנטיבה ניהולית שתקח עצמה בידיים,זו האמירה החשובה ומשוכנע שלאלטרנטיבה כזו יחברו אותם אוהדים שעד היום תרמו לבעלים וממחר יתרמו לקבוצת ניהול בראשות אוהדים.
.ברור לי שקבוצה כזו תעשה הכל בצנעה ובניהול של מנגנון מקצועי מינמלי,מה שיוריד דרמטית את ההוצאות ואת הציפיות.
הגיבנת של ה10 מיליון ש"ח תפתר בעזרת עירית נתניה כהלוואה לטווח ארוך שתוחזר מהסיוע השוטף.
.ושוב,זה רעיון בוסרי,אך הפתרון היחיד שניראה לעין.

אני ואתה נשנה את העולם שרים בתנועת נוער. בגילך כבר בטוח למדת ש90% רוצים "לשרוד את העולם" 9% בטוחים שהם "לא שורדים את העולם" ו-1% "שודדים את העולם"
ראשית, אני לא בטוח שקבוצת אוהדים בגרעין שליטה תרסן הוצאות. אני לא בטוח שאוהדים מחוץ לגרעין שליטה יקבלו קבוצה רזה בגלל שיש אוהדים בגרעין שליטה
קשה לי להאמין שבעל ממון יכניס כסף לקבוצה שיש בה גרעין שליטה של אוהדים.

החוכמה זה לתפוס מישהו מה-1% ששודדים את העולם כשהוא עוד קטן ומחפש לגיטימציה (קטן במונחי האחוז). אם עושים עבודה טובה, הוא ישאר לטווח ארוך, אם הוא טריפולטאי ומקללים אותו, הוא לא יחזור.
תשובה כבר מספיק גדול ומספיק "שודד" ועורך תספורות שהוא לא צריך אותנו.
אני מסתפק בלנהל את החיים שלי. אם אוכל להמשיך להנות במשחקי כדורגל בשבת, מעולה, אם לא... מאד חבל, כי קבוצה אחרת אין סיכוי שאאהוד

מפגר אבל אופטימי
18-May-2015, 22:06
הודעה: #16
תאמת אייל אני לא מבין משהו עם העיריה תיקח את הלואה ותוריד מנתניה כול שנה אז איפה הבעיה שמאור יקח את הקבוצה הרי זה מה שהוא אמר תמיד שהבעיה היא הגירעון של עשרה מליון

Sent from my iPhone using Tapatalk
18-May-2015, 23:55
הודעה: #17
יש דרך אחת לעשות את הדברים וזו עבודה מאד קשה צריך לקחת 10 דמויות רציניות מהאוהדים אנשים שיודעים גם לדבר וגם לשכנע ...
להושיב אותם במשרדים עם טלפונים לתת להם בשלב ראשון לכל אחד 100 אוהדים ורק באופן אישי לפנות לאוהדים.
חובה להיות יצירתיים לעבוד קשה כל ה-10 חייבים להיות דמויות מובילות שהרבה שנים מסביב ...וכאלה שלא לשמוע לא...
אבל אמר מישהו למעלה הבעלים רוצים לשים כמה שפחות ולשלוט כמה שיותר ...
והאוהדים אם לא יהיה רכש זה לא יספיק להם ...גם אם יביאו 4 ₪ וגם אם 4 מיליון יהיו תלונות...
בואו נודה על האמת הכסף שנכנס בטוח הוא כסף של כולם (אוהדים ובעלים) מה שמביאים מהבית ולאיזה סיכון חשופים זה שם המשחק...
אולי אם מישהו מהספונסרים/אוהדים אמידים יהיו מוכן להתחייב להשוות כל סכום שיושג ע״י האוהדים להשוות נוכל להתחיל לדבר...
הכי מטריד אותי שעד היום האוהדים לא נפגשו עם המנהלים...לשמוע לשאול לשמוע מה קורה ...
איפה הימים שהיינו מתיישבים לאשר אלון על הראש???
19-May-2015, 6:58
הודעה: #18
מורדי להתרשמותי יוסי מאור לא מעוניין ב100 אחוז וגם לא ב50 אחוז,במקרה הטוב 25 אחוז כחלק מקבוצה סולידית וצנועה.
לגבי הלוואה מהעיריה או בערבות העיריה או באמצעות העיריה,הסיכוי שיקרה "נס" כזה זה רק עבור אוהדים,לא רואה אפשרות להעביר במועצה חריג כזה כהלוואה כשהקבוצה שבבעלות איש עסקים,מאמין שחלק מההתניות להלוואה כזו זה פיקוח על הוצאות המועדון.
19-May-2015, 11:45
הודעה: #19
(19-May-2015 6:58)אייל ס כתב:  מורדי להתרשמותי יוסי מאור לא מעוניין ב100 אחוז וגם לא ב50 אחוז,במקרה הטוב 25 אחוז כחלק מקבוצה סולידית וצנועה.
לגבי הלוואה מהעיריה או בערבות העיריה או באמצעות העיריה,הסיכוי שיקרה "נס" כזה זה רק עבור אוהדים,לא רואה אפשרות להעביר במועצה חריג כזה כהלוואה כשהקבוצה שבבעלות איש עסקים,מאמין שחלק מההתניות להלוואה כזו זה פיקוח על הוצאות המועדון.
אייל אני בטוח שאתה יודע יותר ממני אבל בכול מקום נאמר שהוא רוצה לקחת את נתניה פלוס קבוצת משקעים והבעיה שלהם היתה ההלואה מי יחתום . ולפי דבריך יש אפשרות שהעיריה תקח את ההלואה ותוריד מנתניה פר שנה אז איפה הבעיה עכשיו .
19-May-2015, 11:51
הודעה: #20
לא רשמתי שישנאפשרות שהעיריה תקח,רשמתי שבמידה ואוהדים יקחו על עצמם את המועדון וידובר בהתארגנות רצינית ואוהדים שתמכו עד היום במועדון והחזיקו אותו מעל המים יתמכו בהתארגנות האוהדים,ניתן יהיה לגרום לעיריה לדאוג להלוואה בערבויות מתאימות.

לתחושתי אין היום אנשים שרוצים בבעלות המועדון,ישהכאלו שמוכנים לתמוך בבעלים מבחוץ.
ושוב לתחושתי,מאור לא מתכוון להוביל מהלך שכזה,מקסימום להיות 1 מ4 שותפים סולידים ולכן זה לא רלוונטי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים