שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נכנסו 800 אלף יורו
18-May-2015, 0:11
הודעה: #21
נכנסו 800 אלף יורו
אני מסכים עם כל מה שאמרת , אבל יש לו בלי ספק בעיה במשחק עומד, שבו הוא לא טס למתפרצת. יכול להיות שבקבוצה טובה יותר עם עוד שחקנים מסוכנים יהיה לו יותר חופש פעולה, ואולי אם יעבירו אותו לאגף . דרך האמצע כמו בנתניה זה יכול להצליח רק אם הקבוצה שלו תתגונן ותשחק על מתפרצות, ולזה כמובן צריך מישהו שימסור כמו ערן לוי

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-May-2015, 0:26
הודעה: #22
RE: נכנסו 800 אלף יורו
יכול להתפתח לשחקן גדול, עדיין ילד, לא לשכוח....( גם בהתנהלות).
לגבי כל מי שהתעניין לעניין אחוזים ממכירה עתידית- כנראה שלא...
אבל במצבנו, היה חשוב מאוד לסגור את העסקה הטובה ביותר במהירות הרבה ביותר...
את זה כנראה נתניה עשתה.( תלוי עדיין פורמאלית בבדיקות הרפואיות).
18-May-2015, 9:43
הודעה: #23
(17-May-2015 23:25)דוד חטב כתב:  אני כן חושב שלארי יגיע לרמות הגבוהות יש יכולות גופניות נדירות בעיקר יציאה מהמקום ישינוי כיוון הכי טוב שראיתי בחיי...
תחשבו כשהוא שיחק מול שחקני ליגה לאומית ושחקני ליגת העל הקלות שבכ הוא עושה את הדברים זה הענייי...
השאלה מה יהיה עם הראש האם הוא יתבגר ...
וניצול המצבים שהוא היום סביב 50 אחוז...
צופה לו גדולות...

אם זה היה כ"כ קל הוא היה צריך לסיים עם צמד כל משחק...לא זוכר מספרים כאלו..אני נוטה להערכה של אריאל....יחזור לארץ תוך שנה...
18-May-2015, 9:50
הודעה: #24
פה בארץ נוטים להיסחף עם סופרלטיבים ומחמאות על כל אחד עם קצת כישרון ומהירות.
בגלל זה אנחנו כאלה "פחים" כאשר אנחנו יוצאים החוצה למשחקים בינלאומיים.
כדי שקאיודה יצליח באירופה הוא צריך לשפר הרבה דברים כולל צדדים באישיותו ובהתנהלות שלו.
אני לא הייתי מהמר מה יהיה איתו, נותן לו את הקרדיט אבל ממש לא ממהר לשדך אותו לריאל מדריד או צ'לסי וגם לא לוולפסבורג ובאייר לברקוזן.
18-May-2015, 10:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2015 על ידי 10:48 עידן444.)
הודעה: #25
מבינה מקצועית מדובר בחלוץ מצויין! כולם חושבים שמדובר רק במהירות וזה ממש לא כך.
ללארי יש יציאה אדירה מהמקום, התזמון שלו מושלם והוא הפיל לא מעט קוונים העונה שמיהרו להניף לו דגל סתם. זה נכון שערן לוי אחראי על הרבה בישולים אך לארי היה עט גם על כל כדור טועה וכדורים שנראים אבודים ויוצר מהם מצב.
מדובר בבחור צעיר שנמצא כל הזמן במגמת השתפרות. הסיומת וניצול המצבים במגמת שיפור(בעונה שעברה כשהוא היה מגיע מול שוער ממש לא הרגשתי שיש סיכוי גבוה לשער והעונה בהחלט כן, הדריבל והשליטה בכדור במגמת שיפור מתמדת והבחור הזה ימשיך להתקדם כי הוא מקצוען, אוהב להתאמן וללמוד. הוא בדיוק מסוג השחקנים עם הטמפרמנט שנשמע שהתקוטטו במועדונים אבל לא תשמעו על לארי דברים כאלה בשל העובדה שלמרות גילו הצעיר מדובר באיש משפחה שמסיים את האימון והולך הביתה.

מבחינת האישיות היו לי בעיות איתו ואני חושב שיש לו עוד הרבה מה ללמוד. הן במגרש והן מחוצה לו. גם אלה דברים שיעלמו ככל שהוא יתבגר וילמד.
הוא הוכיח נאמנות ואני שמח שעמד במילתו שבארץ הוא ישחק רק במכבי נתניה. מצטער מאוד שלא נראה אותו יותר בקבוצה. בעיני מהחלוצים הגדולים ששיחקו אצלנו. ללא ספק חלוץ כמו קאיודה היה החוליה החסרה בתקופת יאמר שרוב החלוצים שהגיעו היו נגרים...

מאחל לו המון הצלחה מכל הלב ובטוח שעם קצת מזל ועבודה קשה הבחור יגיע גם לקבוצה גדולה מאוסטריה וינה!
18-May-2015, 10:57
הודעה: #26
הבחור הגיע במקרה ומשום מקום,עזר לנו לעלות ליגה ובעיקר השאיר אותנו בליגה+ בונוס של 800 אלף יורו ברוטו,לא רע על פי שום מד"ד.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עודד... (1919-0505-2015201520152015)
18-May-2015, 11:19
הודעה: #27
(18-May-2015 10:47)עידן444 כתב:  מבינה מקצועית מדובר בחלוץ מצויין! כולם חושבים שמדובר רק במהירות וזה ממש לא כך.
ללארי יש יציאה אדירה מהמקום, התזמון שלו מושלם והוא הפיל לא מעט קוונים העונה שמיהרו להניף לו דגל סתם. זה נכון שערן לוי אחראי על הרבה בישולים אך לארי היה עט גם על כל כדור טועה וכדורים שנראים אבודים ויוצר מהם מצב.
מדובר בבחור צעיר שנמצא כל הזמן במגמת השתפרות. הסיומת וניצול המצבים במגמת שיפור(בעונה שעברה כשהוא היה מגיע מול שוער ממש לא הרגשתי שיש סיכוי גבוה לשער והעונה בהחלט כן, הדריבל והשליטה בכדור במגמת שיפור מתמדת והבחור הזה ימשיך להתקדם כי הוא מקצוען, אוהב להתאמן וללמוד. הוא בדיוק מסוג השחקנים עם הטמפרמנט שנשמע שהתקוטטו במועדונים אבל לא תשמעו על לארי דברים כאלה בשל העובדה שלמרות גילו הצעיר מדובר באיש משפחה שמסיים את האימון והולך הביתה.

מבחינת האישיות היו לי בעיות איתו ואני חושב שיש לו עוד הרבה מה ללמוד. הן במגרש והן מחוצה לו. גם אלה דברים שיעלמו ככל שהוא יתבגר וילמד.
הוא הוכיח נאמנות ואני שמח שעמד במילתו שבארץ הוא ישחק רק במכבי נתניה. מצטער מאוד שלא נראה אותו יותר בקבוצה. בעיני מהחלוצים הגדולים ששיחקו אצלנו. ללא ספק חלוץ כמו קאיודה היה החוליה החסרה בתקופת יאמר שרוב החלוצים שהגיעו היו נגרים...

מאחל לו המון הצלחה מכל הלב ובטוח שעם קצת מזל ועבודה קשה הבחור יגיע גם לקבוצה גדולה מאוסטריה וינה!

היה פה את סמואל יבואה שקרע רשתות בכפ"ס ואח"כ גם בהפועל ת"א כולל במסגרת האירופית ונמכר לגנק ב- 700 אלף יורו.
חזר אחרי חצי שנה בהשאלה מגנק לבית"ר ירושלים בגרושים ונראה כמו כלום ושום דבר.
אז לאט עם הסופרלטיבים וההתלהבות, להיות שחקן טוב בליגת הפח הישראלית עדיין לא מבטיח הצלחה באירופה.
18-May-2015, 11:48
הודעה: #28
יש מקרים ויש מקרים...
כשסקאוט בא לישראל הוא יודע על מה להתסכל ולקחת את האינפורמציה הרלוונטית עבורו אפילו אם זו ליגה פח...
לקאיודה יש תכונות בסיס טובות והוא מקצוען יותר מהאפריקאי הממוצע. אין סיבה שלא יתקדם אבל צריך גם מזל...
מזל זה אומר מאמן שיחזיק ממנו ויטפח אותו באוסטריה וינה ולא ידכא אותו.
18-May-2015, 12:15
הודעה: #29
(18-May-2015 10:57)אייל ס כתב:  הבחור הגיע במקרה ומשום מקום,עזר לנו לעלות ליגה ובעיקר השאיר אותנו בליגה+ בונוס של 800 אלף יורו ברוטו,לא רע על פי שום מד"ד.

הבחור הגיע לקבוצה שהוא הכוכב הראשי בה והכול עובר דרכו והוא יכול לעשות מה שהוא רוצה בשביל נתניה זה היה win win אבל לקבוצה אחרת אפילו בישראל קשה לי לראות אותו מצליח הלואי וכן
18-May-2015, 12:33
הודעה: #30
(18-May-2015 12:15)mordii2 כתב:  
(18-May-2015 10:57)אייל ס כתב:  הבחור הגיע במקרה ומשום מקום,עזר לנו לעלות ליגה ובעיקר השאיר אותנו בליגה+ בונוס של 800 אלף יורו ברוטו,לא רע על פי שום מד"ד.

הבחור הגיע לקבוצה שהוא הכוכב הראשי בה והכול עובר דרכו והוא יכול לעשות מה שהוא רוצה בשביל נתניה זה היה win win אבל לקבוצה אחרת אפילו בישראל קשה לי לראות אותו מצליח הלואי וכן

הוא ממש לא הגיע ככוכב ראשי(למרות הרזומה שלו),לקח לא מעט זמן עד שהוא התחבר לעצמו ולקבוצה...ולמעשה רק העונה נהננו משרותיו הטובים(כשהיה מרוכז).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים