שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק בחיפה
16-May-2015, 0:19
הודעה: #31
המשחק בחיפה
אייל סגל היקר . אני הבנתי מצוין למה אתה מתכוון. זה לא כזה מסובך . מה שניסיתי להסביר לך ואתה מסרב לקלוט הוא שהתקציב של נתניה , ממקורות ההכנסה של נתניה שיהיו מה שיהיו, לא כולל אני אחזור שוב בסווהילית כי אני מבין שאתה שולט בשפה, לא כולל ( להגיד גם באנגלית ? Not including )את שכרו של הרוש. נכון או לא נכון ? זו היתה השאלה. מה זה משנה לנתניה אם שכרו של הרוש בשנה הבאה יהיה מיליון דולר אם טל מיוחס או אייל סגל יממנו את זה ורק את זה ?? אז מה אם זה נרשם בהתאחדות ? ? יש תקציב א שמממן את ערן לוי רול צלישר והחבר׳ה, ויש תקציב ב שמממן את אריאל הרוש ורק את אריאל הרוש. לכן שום חובות שיש למועדון לא אמורים לפגוע באותו תקציב . אני מקווה שהפעם הבנת.
הנבירה על הרוש ? לא יצר חטטנות. אלא ניסיון להבין מי חופר במכבי נתניה מתחת לפני השטח. שיקום אחד שיבוא ויגיד שההחתמה שלו היתה מקצועית ולא ניסיון להשתמש בנתניה כמקפצה לקריירה שלו. את מה הוא שווה מקצועית ראינו עונה שלמה.
דרך אגב מה לדעתך אתה עושה בפורום ? אני יכול להגיד לך אבל אני סקרן לשמוע מה אתה חושב על עצמך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-May-2015, 0:33
הודעה: #32
RE: המשחק בחיפה
(15-May-2015 18:48)אייל ס כתב:  כאוהדים שהמועדון חשוב להם ואתם רוצים לעודד אוהדים אמידים לתרום,מדוע יצר המציצנות מוציא אתכם מדעתכם,כבדו את הרצון לאנונימיות.

על איזה אנונימיות אתם מדברים פורסם בזמנו באמצע נתניה בדיוק מי האיש...
מה כל אחד לוקח את הדברים ברצינות מידי כולה כדורגל למה אנחנו תמיד מסבכים הכל???
16-May-2015, 0:51
הודעה: #33
המשחק בחיפה
אז אם פורסם למה אתה לא משתף Wink

16-May-2015, 1:16
הודעה: #34
עוד יגידו שבגללי אוהדים אמידים מתרחקים מהמועדון...
16-May-2015, 1:24
הודעה: #35
המשחק בחיפה
לא נורא , כל עוד לא רצחת את ארלוזורוב ..

16-May-2015, 10:14
הודעה: #36
עברית קשה שפה וסוהילית לא עוזרת.
למועדון כדורגל בישראל יש תקציב אחד בלבד שמוגש לפני תחילת הונה לבקרה,להלן התקציב.
ניתן לבצע התאמות ושינויים תוך כדי תנועה .
.לדוגמא,מעבירים את לוויטה לחיפה מחתימים במקומו את אריאל הרוש,לצורך העיניין חסרים 500000 שח,מכבי נתניה מחויבת להוכיח לבקרה בטחונות בסכום ההפרש או ע"י כסף מזומן או ע"י ערבות בנקאית או ע"י צק במידה ולא הושמה מכסת ה4 מיליון ש"ח בצ'קים.
זהו,אין תקציב מחוץ לתקציב,אין גורמים חיצוניים,יש מכבי נתניה אחת ואלוהים אחד וביבי אחד ומירי רגב אחת.
16-May-2015, 11:07
הודעה: #37
זה ברור! ספר את זה למכבסים הלאומיים...כשמיום ליום אני מתחיל לחשוד לאי כשרים גם אצלנו...
16-May-2015, 11:25
הודעה: #38
(16-May-2015 11:07)דוד חטב כתב:  זה ברור! ספר את זה למכבסים הלאומיים...כשמיום ליום אני מתחיל לחשוד לאי כשרים גם אצלנו...
בוקר טוב!
ואותי משגע שדנים בפתרונות בלי שאף אחד רוצה לחקור ולהבין מה בכלל קרה כאן...
למישהו יש הסבר מה קרה כאן? איך למועדון כדורגל חסרים מעל 10 מיליון ש"ח ואולי אף מעל 15 למאזן? איפה נשמע דבר כזה???
16-May-2015, 11:28
הודעה: #39
תפסיק לחשוב מהבטן ותתחיל להפעיל את הראש יהיה לך יותר קל להבין מי השותפים לברוך
16-May-2015, 11:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-May-2015 על ידי 11:33 עידן444.)
הודעה: #40
אורליצקי פשוט נעלם... הכי נוח מאשר להסתבך בשקרים כפי שעשה בכל פעם שהתראיין... את המעסיקים שלו- ההתאחדות לכדורגל, לא נראה שמעניין יותר מידי מה קרה כאן... העיקר שכולם זעקו לפני שבוע שהעיקר שהליגה תסתיים בצורה הוגנת(מעניין שהשבוע פתאום לא מספיק סקסי לעסוק בנתניה ופתאום לא מפריע שקאיודה "נשמר", הרוש כבר שבוע עסוק בחוזה בהפועל, רוני לוי כבר מתכנן את העונה הבאה בחיפה... הכל כאילו אין בכלל משחק היום), גיל לב נעלם למרות שהוא אחד מאבות המחדל הזה, מטלה נעלם, שגב בכלל אין מה לדבר... האיש חי בפלנטה משל עצמו... ואף אחד לא חושב שיש כאן הרבה מעבר לסתם בעל בית שנקלע לקשיים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים