שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העצרת שהיתה והקהל שלנו
15-May-2015, 16:04
הודעה: #21
RE: העצרת שהיתה והקהל שלנו
(15-May-2015 10:44)אייל ס כתב:  כאחד שהיה שם ובזמן ורק כדי לתת רוח גבית לאלו שהשקיעו.זה ארוע שמאפשר לחלק מהאנשים "להוציא קיטור",לא יותר וגם לא פחות,לא משם נצמח וגם לא נתפרק.
אלו שהשקיעו רצו ללכד את הקהל וזאת גם מטרה טובה, הקהל לא סעניין של דברים שמעבר למשחק הכדורגל, טוב שלמדנו את זה כבר בשלב הזה ולכן לעצרת היתה חשיבות גדולה.
בשורה התחתונה למדנו שהקהל הזה לא ישקיע בקבוצה ולא ייקח אחריות.מה שעבד בקטמון לא יעבוד כאן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-May-2015, 16:10
הודעה: #22
(15-May-2015 16:04)איציק_כהן כתב:  
(15-May-2015 10:44)אייל ס כתב:  כאחד שהיה שם ובזמן ורק כדי לתת רוח גבית לאלו שהשקיעו.זה ארוע שמאפשר לחלק מהאנשים "להוציא קיטור",לא יותר וגם לא פחות,לא משם נצמח וגם לא נתפרק.
אלו שהשקיעו רצו ללכד את הקהל וזאת גם מטרה טובה, הקהל לא סעניין של דברים שמעבר למשחק הכדורגל, טוב שלמדנו את זה כבר בשלב הזה ולכן לעצרת היתה חשיבות גדולה.
בשורה התחתונה למדנו שהקהל הזה לא ישקיע בקבוצה ולא ייקח אחריות.מה שעבד בקטמון לא יעבוד כאן.

איציק,ניתן להגיע לקהל מעורב הרבה יותר,הכל שאלה של דרך,עבודה קשה ועל פי תוכנית מוסדרת.
.כשהקהל יהיה חלק מהבעלות והניהול ויעמדו בראשו אנשים רציניים מכל הבחינות(היום אין כאלו,בלי לפגוע באיש),לעצרות יגיעו כמויות שגדולות בסדרי גודל מאתמול.
15-May-2015, 16:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-May-2015 על ידי 16:17 איציק_כהן.)
הודעה: #23
(15-May-2015 16:10)אייל ס כתב:  
(15-May-2015 16:04)איציק_כהן כתב:  

איציק,ניתן להגיע לקהל מעורב הרבה יותר,הכל שאלה של דרך,עבודה קשה ועל פי תוכנית מוסדרת.
.כשהקהל יהיה חלק מהבעלות והניהול ויעמדו בראשו אנשים רציניים מכל הבחינות(היום אין כאלו,בלי לפגוע באיש),לעצרות יגיעו כמויות שגדולות בסדרי גודל מאתמול.
אין לי מחלוקת על החלק הראשון, אכן הציבו עובדה שיש עצרת ונרתמנו לעזור ככל האפשר כי זאת פשוט האלטרנטיבה הכי טובה (הרבה יותר מלתת לחברים להתמודד לבד ולהגדיל את הסיכון להיכשל).
לגבי האנשים הרציניים, תגדיר רצינות ואז אוכל לומר את דעתי הכנה

אגב אני כבר לא מאמין לחלק של המעורבות הגבוהה של קהל גדול יותר. צריך לדעת לקרוא לילד בשמו
15-May-2015, 16:22
הודעה: #24
איציק,אנחנו מכירים יותר מיום יומיים(עוד מהתקופה שפילפצוק היה דיקטטורה) ואתה יודע עד כמה לא האמנתי בעמותה ובכל הניסיונות הלא רציניים.
והיום,אני מאמין בקהל.
רצינות נמדדת ביכולת לשים את האגו בצד ולראות רק את המועדון מול העיניים,ביכולת להשקיע מזמנך בלי לצפות לתמורה,בהיותך (כל אחד ותפקידו)איש ביצוע וארגון(נסיון אמתי מוכח הוא יתרון..ואיש צבא זה לא בהכרח ניסיון מוכח),יכולת חשיבה מעבר לקופסא ולתכנן כמה שלבים קדימה,סבלנות ודיסקרטיות הם תנאים מהותיים.
15-May-2015, 17:16
הודעה: #25
אפשר היום בעבודה קשה לגייס בין 3-4 מל״ש יש כלים לכך זו עבודה קשה שמצריכה עקביות ולא להישבר לצערי היום אין דור אוהדים שהוא מנהיג , קובי עמר היחידי שמתקרב לכך אבל הוא סוחף רק את הצעירים היו כמה בעבר שידעו לסחוף גם צעירים וגם מבוגרים חלקם כבר לא מעורבים בכלל ...החברה של אייל זהר וולפסון וכו...האחרים נהפכי לחלק מהמערכת ועושים עבודה מבורכת למרות שלדעתי מבחוץ יכלו לתרום הרבה יותר...אבל זו החלטה שלהם ובתור אחד שמעדיף לשבת לשתות בירה עם חברים מאשר להגיע להפגנה בנתניה אין לי תלונות שלם עם המצב...
15-May-2015, 19:13
הודעה: #26
אמרתי אתמול וגם כתבתי. זה צעד ראשון. אפשר לחשוב מתי הבאנו את ה400-500 האלו לכל אירוע אחר? אם לפני שנתיים היו עשרים אז כנראה שהתקדמנו. מחר יהיו גם אלף ומחרתיים חמשת אלפים.
כן, זה היה גם כדי להוציא קיטור. כי לאנשים שאכפת היה קשה לעמוד בצד מבלי לעשות כלום. אבל אני לא מתכוון לעצור בזה, אפשר לשנות את המצב הזה ואפשר לעשות דברים אחרים, גם אם נראה לחלק מהאנשים שהקהל אדיש. אדישות יש להעיר, לא בהפחדה אלא בתקווה, באלנטרנטיבה. ברגע שנציג אלטרנטיבה דברים יזוזו.
15-May-2015, 19:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-May-2015 על ידי 19:30 עידן444.)
הודעה: #27
העצרת שהיתה והקהל שלנו
שיחקתי היום כדורגל, שזה המפגש השבועי שלי עם אוהדים מעבר למשחקים של נתניה. חלק מגיעים למשחקים של נתניה בקביעות, חלק לעיתים רחוקות וחלק לעיתים קרובות. לצערי אף אחד לא ממש חשב להגיע לעצרת, בעיקר בגלל מה שפיליפצ׳וק אמר- המטרה ומה בעצם רוצים להשיג לא ברור... מישהו מהח׳ברה אפילו אמר לי- ״מה זה משנה כמה באו? אז היו 500... ואם היו 5,000... זה היה משנה משהו?״. אני אישית חושב שכן אבל רק תבינו את הגישה של האנשים ומדובר באוהדים לכל דבר שחלקם אף באים לשחק עם חולצות של מכבי נתניה. אגב, לא תמצאו חולצות של קבוצות אחרות- או קבוצות זרות, או נתניה.
15-May-2015, 21:59
הודעה: #28
(15-May-2015 16:22)אייל ס כתב:  איציק,אנחנו מכירים יותר מיום יומיים(עוד מהתקופה שפילפצוק היה דיקטטורה) ואתה יודע עד כמה לא האמנתי בעמותה ובכל הניסיונות הלא רציניים.
והיום,אני מאמין בקהל.
רצינות נמדדת ביכולת לשים את האגו בצד ולראות רק את המועדון מול העיניים,ביכולת להשקיע מזמנך בלי לצפות לתמורה,בהיותך (כל אחד ותפקידו)איש ביצוע וארגון(נסיון אמתי מוכח הוא יתרון..ואיש צבא זה לא בהכרח ניסיון מוכח),יכולת חשיבה מעבר לקופסא ולתכנן כמה שלבים קדימה,סבלנות ודיסקרטיות הם תנאים מהותיים.
אני יודע לגמרי ואפילו קצת מתבייש שהייתי לצד חלק גדול מאנשי העמותה, לפעמים הרצון לפעול לטובת המועדון גורם לך ללכת עם מי שיש, האנשים שהובילו לא היו ראויים ולכן עזבתי פעמיים (חזרתי פעם אחת בגלל מקרה ששנינו מכירים טוב וזה היה מקרה רציני, שאגו של אדיוט אחד מהעמותה חירב).
לגבי האוהדים, אכן צריך לפעול בשקט ובדיסקרטיות (ולא אוסיף על זה), יש המון אתגרים וכולי תקווה שמעז ייצא מתוק.
16-May-2015, 11:13
הודעה: #29
למה לא לבחור את הנציגים כמו בראיון עבודה? יקטין מעט את הסיכוי למשוגעי אגו

מפגר ולא אופטימי.
17-May-2015, 9:51
הודעה: #30
(16-May-2015 11:13)אני gad כתב:  למה לא לבחור את הנציגים כמו בראיון עבודה? יקטין מעט את הסיכוי למשוגעי אגו
את בעלי האגו הכי טוב לזהות בעבודת צוות ארוכת טווח. יש כאלה שמסתירים את זה בהתחלה וקשה לעלות על זה. מנסיון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים