שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אולי יש תקווה?
12-May-2015, 0:05
הודעה: #21
RE: אולי יש תקווה?
(11-May-2015 23:56)אלון כתב:  אני לא מאמין שהם היו מגיעים למגרש אם הם היו יודעים שהסיכוי לעיסקה הוא קלוש בגלל השבת. אם זה מה שהכשיל את העיסקה עם הפועל ת״א למה שזה יצליח להם בנתניה, אני רוצה להאמין שזה לא התנאי/המכשול לעיסקה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לא הם היו במגרש אלה הנציג שלהם בארץ היה נראה שהתרשם וצילם כמה תמונות של האיצטדיון והקהל בטלפון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-May-2015, 0:22
הודעה: #22
(11-May-2015 23:56)פיליפצוק כתב:  
(11-May-2015 23:43)אופיר34 כתב:  לא מכיר דבר כזה שקבוצה קיבלה אישור לא לשחק בשבת. יש פה עניין עסקי נטו של זכויות שידור והרבה כסף. פטור כזה הוא פירצה לעוד בקשות דומות של קבוצות אחרות.
ולא שיש לי בעיה עם זה. אומנם מבחינתי כדורגל ושבת זה מסורת ארוכת שנים שבאמת מתלבשת טוב אבל אני מוכן להקריב את ההרגלים בתמורה לבעלים רציניים (ואם אפשר קצת עשירים...)

Sent from my LG-D855

אתה ישן בעמידה.
תבדוק לי בבקשה מתי בפעם האחרונה שיחקה בית"ר ירושלים משחק ביתי בשבת?!

יהיה ניתן להגיד משהו כמו "יעשו מירב המאמצים לשבץ את נתניה למשחקים במוצ"ש\ראשון\שני...." אבל להתחייב שזה לא יקרה לעולם ? אני בספק אם זה אפשרי, בעיקר שיש עוד שתיים שלש קבוצות שלטענך מחזיקות בפטור דומה.
בכל מקרה, בוא נקווה שזאת הבעייה היחידה. עם קצת רצון טוב ניתן למצוא פתרונות יצירתיים לכל בעיה...
12-May-2015, 0:32
הודעה: #23
אולי יש תקווה?
(12-May-2015 0:05)amir כתב:  
(11-May-2015 23:56)אלון כתב:  אני לא מאמין שהם היו מגיעים למגרש אם הם היו יודעים שהסיכוי לעיסקה הוא קלוש בגלל השבת. אם זה מה שהכשיל את העיסקה עם הפועל ת״א למה שזה יצליח להם בנתניה, אני רוצה להאמין שזה לא התנאי/המכשול לעיסקה.

לא הם היו במגרש אלה הנציג שלהם בארץ היה נראה שהתרשם וצילם כמה תמונות של האיצטדיון והקהל בטלפון.

בספורט 5 כתוב שהם נכחו במגרש יחד עם נציגם.

12-May-2015, 0:34
הודעה: #24
מה ההתלהבות? מזוג מיסיונרים שלא באים מאהבה לכדורגל אלא מרצון לכפות את אורחות חייהם על אחרים?
הם עוברים מקבוצה לקבוצה ומחפשים מי מספיק מסכן ונואש שיקבל את התכתיבים שלהם.

ככה עובדים סוחרי סמים, מחפשים את הילד הדחוי, הבעייתי ומבטיחים לו הרים וגבעות כדי להפיל אותו
ככה עובדים בשוק האפור, מבטיחים כספים למי שלחוץ ובבעיה ומפילים אותו לרשת שלהם
ככה עובדים סרסורים, מחפשים את הבנות החלשות שמחפשות קצת סימפטיה וחום, נותנים להם תשומת לב, כסף ועל הדרך מבקשים גם ש"קצת" יעבדו ואז הן נופלות
ככה עובדים גם מיסיונרים, הם לא הולכים לשכנע אנשים חזקים, הם מסתובבים ליד בתי ספר ומחפשים את הילדים ה"אבודים" ונותנים להם מסגרת.

שני האדונים לא אוהדי כדורגל ולא מעניינת אותם מכבי נתניה. הם מחפשים את המסכן העני הנואש כדי להמיר את דתו.

אני לא באתי למשחק כי לא מתאים לי יום שני ולא בא למשחקים ב2030 כי לא מתאים לי.

לצערי, אני כבר לא מגלגל כסא גלגלים עם מישהו שזה היה הצינור שלו לנורמאליות... מצד שני יש לזה יתרון, אני אוכל להיגמל

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
Hagiqq (1212-0505-2015201520152015), פיליפצ'וק (1212-0505-2015201520152015)
12-May-2015, 0:36
הודעה: #25
ראיתי את התמונה של סאני קאהן בגוגל ביציע הוא לא היה אולי בפנים ואני בספק אם תומר לוי יודע לזהות אותם ראה כמה עם חליפות החליט שזה הם דרך אגב הידיעה שלו יצאה הרבה אחרי שזה היה כתוב אצלנו ובפייס.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-May-2015, 9:21
הודעה: #26
אולי יש תקווה?
(12-May-2015 0:34)אריאל כתב:  מה ההתלהבות? מזוג מיסיונרים שלא באים מאהבה לכדורגל אלא מרצון לכפות את אורחות חייהם על אחרים?
הם עוברים מקבוצה לקבוצה ומחפשים מי מספיק מסכן ונואש שיקבל את התכתיבים שלהם.

ככה עובדים סוחרי סמים, מחפשים את הילד הדחוי, הבעייתי ומבטיחים לו הרים וגבעות כדי להפיל אותו
ככה עובדים בשוק האפור, מבטיחים כספים למי שלחוץ ובבעיה ומפילים אותו לרשת שלהם
ככה עובדים סרסורים, מחפשים את הבנות החלשות שמחפשות קצת סימפטיה וחום, נותנים להם תשומת לב, כסף ועל הדרך מבקשים גם ש"קצת" יעבדו ואז הן נופלות
ככה עובדים גם מיסיונרים, הם לא הולכים לשכנע אנשים חזקים, הם מסתובבים ליד בתי ספר ומחפשים את הילדים ה"אבודים" ונותנים להם מסגרת.

שני האדונים לא אוהדי כדורגל ולא מעניינת אותם מכבי נתניה. הם מחפשים את המסכן העני הנואש כדי להמיר את דתו.

אני לא באתי למשחק כי לא מתאים לי יום שני ולא בא למשחקים ב2030 כי לא מתאים לי.

לצערי, אני כבר לא מגלגל כסא גלגלים עם מישהו שזה היה הצינור שלו לנורמאליות... מצד שני יש לזה יתרון, אני אוכל להיגמל

לאן הלכת בן אדם?
על סמך מה אתה כותב את כל זה? עשית איזה תחקיר? יש לך מושג מי הם? מה הם? על סמך מה אתה מכפיש ותראה לאיזה השוואות הלכת?
הגזמת לגמרי! פשוט לא מכובד, שלא להגיד מגעיל!

ועכשיו לעניין עצמו, אין לי מושג אם זה יקרה ואין לי מושג אם לא...
וגם לא בא לי להיכנס עכשיו לויכוח פוליטי\דתי(מה שיש לי תחושה שיקרה בסוף...)

יש לי רק דבר אחד להגיד-
אם שני האנשים האלה יכולים להצעיד את מכבי נתניה ולהגשים חלומות שרק טעמנו מהם קצת בתקופת יאמר ומה שיש לקהל הזה להתעסק זה בהכפשות ובהתעסקות שחייבים לשחק כדורגל דווקא בטווח הזה של 4 שעות בשבת אחר הצהריים כנראה שמה שיש היום זה מה שמגיע לקהל הזה-
קבוצה גוססת שתדלג בין ליגות שפסגת חייה יהיה להגיע לגמר גביע פעם ב 30 שנה ולהמשיך להתחנן לגביר המקומי שיציל אותה...
The following 2 users Like עידן444's post:
amir (1212-0505-2015201520152015), חזום חזום (1212-0505-2015201520152015)
12-May-2015, 9:27
הודעה: #27
אולי יש תקווה?
קודם תחכו שזה יקרה ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-May-2015, 9:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-May-2015 על ידי 9:41 עידן444.)
הודעה: #28
אולי יש תקווה?
אין קשר טל,
ברור שמה שקורה כעת הוא תולדה של יאוש. כשאדם נואש הוא נאחז בכל דבר קטן שנותן תקווה, וברור שיש סיכוי טוב שהכותרת הזו תעלם כלא היתה(אגב, בנוגע לשניים האלה- כותרות זה מה שהבריח אותם בפעם שעברה וממש לא נראה לי שזה מה שמעניין אותם).

העניין פה הוא התעקשות של אנשים להיות אנטי של כל דבר ולחפש מה לא בסדר בכל דבר! לדתיים זה לא אפשרי לשחק בשבת, לחיילים זה בלתי אפשרי להגיע למשחקים באמצע השבוע, לאנשים עובדים זה יכול לעשות קצת בעיות, ולילדים בשעון קיץ זה יכול להיות קצת מאוחר. הרי מה זה משנה שרוב העונה היא בשעון חורף ואפשר לשחק בשבת ב 18:00-18:30 שזו שעה שמתאימה כמעט לכולם?

אידיאלי לכולם הרי זה אף פעם לא יהיה.
קראתי בחור באייסוקר, אין לי מושג אם הוא כותב גם כאן שכתב- אדם דתי לא יכול לראות כדורגל בשבת כל חייו! אני כחייל בבעיה רק 3 שנים! אני אחיה עם זה בשביל שגם הוא יוכל להגיע! וזו הגישה הנכונה!
12-May-2015, 9:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-May-2015 על ידי 9:50 Hagiqq.)
הודעה: #29
מה שאריאל אומר

לא מוכרים נשמה לשטן או למי שחושב שהוא אלוהים.
מסיונרים הבייתה
12-May-2015, 10:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-May-2015 על ידי 10:03 טל.מ.)
הודעה: #30
אולי יש תקווה?
האמת שאני נגרר לויכוח על ביצה שטרם נולדה ...
אריאל וחגי מעדיפים שמכבי נתניה תיסגר/תתפרק/תרד ליגה ובלבד שעקרונותיהם לא יופרו.
אז מה עדיף ? קבוצה שלא משחקת בשבת אבל חיה נושמת בועטת ורחמנא ליצלן אולי גם תביא תארים תוך כדי שהיא פוגעת ביכולת של מגזרים מסוימים לראות אותה או קבוצה מפורקת לא קיימת שלא תגיע אף פעם לכלום שתמשיך לחזר כל חייה אחרי איזה תשובה אבל תמשיך לשחק בשבת ותוך כדי כך תפגע במיעוט של שומרי שבת ...
אני רק יכול לומר את דעתי. אני חילוני ואטאיסט לא פחות מאריאל וחגי ובין הברירה של אין מכבי נתניה לבין לא לשחק בשבת אני מעדיף את השניה. עקרונות זה נפלא , במקרה הזה אני מעדיף לא לשלם את המחיר ולבחור מלחמות אחרות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים