שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אבו עביד על הכוונת של מכבי ת"א, הפועל וק"ש
04-Jun-2015, 8:31
הודעה: #61
RE: אבו עביד על הכוונת של מכבי ת"א, הפועל וק"ש
רק שמי שיפרק אותני לא יהיה איזיקוביץ זה יהיה הכי עצוב !!!
וכרגיל גם פה התנהלות גרועה של ההנהלה רוב העונה אף אחד לא הכיר את פרטי ההסכם ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jun-2015, 10:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jun-2015 על ידי 10:01 אייל ס.)
הודעה: #62
(04-Jun-2015 8:31)דוד חטב כתב:  רק שמי שיפרק אותני לא יהיה איזיקוביץ זה יהיה הכי עצוב !!!
וכרגיל גם פה התנהלות גרועה של ההנהלה רוב העונה אף אחד לא הכיר את פרטי ההסכם ...

חטב אני מתאפק ועונה לך בנימוס.
ההסכם נולד בחטא בתקופה ששגב הפליג למרחקים ונושא תאריך רטרואקטיבי שכולל חתימה אחת של שגב(כשאין במועדון איש שיודע על ההסכם ואין העתק).
במשך כחודשיים איזיקוביץ ביקש חתימה של המועדון ואיש לא חתם לו,עד שלפתע נמצאה חותמת,שלכאורה מקורה לו במועדון שחתמה על ההסכם ללא חתימה שניה שהופכת את ההסכם למתוקף.
חוץ מזה,אדון/מר אלי שגב סיפק על חשבון מכבי נתניה ציוד בקרוב לחצי מיליון שקל לטוברוק(בתחילת העונה),סכום שמצדיק ויותר את מעבר השחקן למכבי נתניה.

ולסיום,הלוואי שתיהיה בוררות..אני מבטיח מכאן(פלסטינה),לאדונים שגב ואיזיקוביץ שמבלים כרגע בלונדון שאני מתנדב לכתוב תצהיר שישפוך אור על התוכנית המשותפת של השניים(ששגב רצה שאני אהיה חלק מימנה ואף אהיה דומיננטי)..ועצם הרעיון מנובמבר 13,גרם לי לתפוס מרחק מהבחור(שהיום מתברר לכולם עד כמה היה הזוי).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (0404-0606-2015201520152015)
04-Jun-2015, 10:33
הודעה: #63
אייל. אולי תפרט בבקשה את הפיסקה האחרונה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
04-Jun-2015, 10:41
הודעה: #64
בפעם האחרונה שאייל התחיל לפזר רמזים זה נגמר ב16 מליון שקל חוב (ושכבר לא יכולנו לעשות כלום ) אני מקווה שעכשיו תפרט שאולי יש סיכוי לעצור את הביזיון
04-Jun-2015, 12:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jun-2015 על ידי 12:11 amir.)
הודעה: #65
הוא מתכוון לזה

אבו עביד. בלב הסערה (נעם מורנו)
בעלי בית"ר טוברוק, אריק איזיקוביץ', הגיש היום (חמישי) תביעה כנגד מכבי נתניה במוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל. איזיקוביץ' תובע שישה מיליון שקל ודורש לקיים את ההסכמים שנחתמו מול המועדון עוד בתחילת העונה בעניין השחקנים איאד אבו עביד, ראול גרשומוב ודור מלכה. הראשון מבוקש במכבי חיפה והפועל תל אביב ומכבי נתניה, שטוענת שהשחקנים שייכים לה, מנהלת משא ומתן למכירתו.

לטענת טוברוק, על פי המסמכים המוצגים בתביעה וחתומים על ידי מכבי נתניה, המועדון זכאי ל-70 אחוז ממכירה עתידית של כל אחד מהשחקנים שהעביר בחינם למכבי נתניה בתחילת העונה: איאד אבו עביד, ראול גרשומוב ודור מלכה. עוד קובע ההסכם, לטענת אנשי טוברוק, כי בטרם חלוקת האחוזים, במכירה הראשונה של אחד מהשחקנים מבין השלושה, יקבל המועדון 250 אלף שקל ראשונים מדמי המכירה לטובתו.

בתביעה שהוגשה על ידי בא כוחה של טוברוק, עו"ד ניר ענבר, מציגה בטוברוק את ההסכם המקורי שנתחם מול מכבי נתניה ואלי שגב הקובע לטענתם כי טוברוק מחזיקה בזכויות על השחקנים המדוברים. עוד טוענים בטוברוק שההסכם קובע שאם אלי שגב עוזב את מכבי נתניה, המועדון מאבד גם את 30 האחוזים הנותרים. במסמכים שהוצגו לבוררות נטען כי מכבי נתניה מחויבת על פי ההסכם בתשלום שני מיליון שקל עבור כל אחד מהשחקנים אם לא תעמוד בהסכם ומכאן סכום התביעה.
מטוברוק נמסר: "כאשר עזב אלי שגב את מכבי נתניה ופנינו לקבל את השחקנים בחזרה לשורותיהם כפי שקובע ההסכם, נדהם איזיקוביץ' מתשובת מכבי נתניה שטענה כי היא מתנערת מההסכמים הקיימים על אף שאלו נושאים את חותמת המועדון הרשמית וכי שלושת השחקנים הם שחקני נתניה ולטוברוק אין שום זכות כלכלית או חוזית כלפיהם".

אריק איזיקוביץ' מסר: "ביתר טוברוק העבירה בתחילת העונה למכבי נתניה בחינם וכמחווה של רצון טוב שלושה שחקנים: ראול גרשומוב, דור מלכה ואיאד אבו אביד, זאת בכפוף לחוזים מסודרים מול מועדון הכדורגל מכבי נתניה אשר חתימת בעליו בצירוף חותמת המועדון מחייבים. בעבר נהגה טוברוק בצורה דומה עם מועדונים אחרים כגון מכבי תל אביב, מכבי חיפה, ביתר ירושלים ועוד רבים וטובים וכל המועדונים כיבדו את ההסכמים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Jun-2015, 12:15
הודעה: #66
מי שצריך לדעת ובעיקר שגב ואיזיקוביץ,יודע.
יחליטו"לזיין"/לפרק את מכבי נתניה כמו שאיזיקוביץ הבטיח לי ולבלדב(ושגב ידע זאת מהיום הראשון שהגיע למועדון),אשתמש "בנשק יום הדין",לא רץ לספר לחברה ולא מרכל ולא משתף טורי רכילות שהופכים להיות חדלי תוקף אחרי שעתיים,מעדיף לשתף את הבורר/שופט בבוררות ואז מאמין שזה יהיה חלוונטי יותר ובצורה מסודרת יגיע לאותם גורמים שתפקידם לבדוק התנהלות של מחלק המעטפות הסדרתי.
04-Jun-2015, 12:22
הודעה: #67
עכשיו נראה באמת מי צודק ... או שיפרקו אותנו סופית (באמת דור מלכה וראול גרשומוב=4 מ שקל...) או שנפרק את איזיקוביץ.

דרך אגב אייל אני מקווה שיש לנתניה הוכחות שההסכם מפוברק ונכתב רטרואקטיבית. כבעלים שגב לא יכול לרשום הסכמים רטרואטקיבית ?
בנוסף למה נתניה צריכה את גרשומוב ואת מלכה ? אם איום כזה קיים - למה צריך אותם בכלל ? עד היום הכלב הזה לא הפסיד בבוררויות אני מאוד מקווה שהפעם כן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Jun-2015, 12:23
הודעה: #68
(04-Jun-2015 12:15)אייל ס כתב:  מי שצריך לדעת ובעיקר שגב ואיזיקוביץ,יודע.
יחליטו"לזיין"/לפרק את מכבי נתניה כמו שאיזיקוביץ הבטיח לי ולבלדב(ושגב ידע זאת מהיום הראשון שהגיע למועדון),אשתמש "בנשק יום הדין",לא רץ לספר לחברה ולא מרכל ולא משתף טורי רכילות שהופכים להיות חדלי תוקף אחרי שעתיים,מעדיף לשתף את הבורר/שופט בבוררות ואז מאמין שזה יהיה חלוונטי יותר ובצורה מסודרת יגיע לאותם גורמים שתפקידם לבדוק התנהלות של מחלק המעטפות הסדרתי.

מקווה מאוד שדבריך מגובים ומוכחים כדי שסוף סוף האמת, לכאורה, על האדם הזה תצא לאור...
04-Jun-2015, 12:24
הודעה: #69

כנראה שהחליטו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Jun-2015, 12:29
הודעה: #70

אייל, יש בכלל תוקף להסכם שלא הופקד בבקרה? הרי אם ההסכם מזוייף אז ברור שהוא לא הופקד בבקרה התקציבית.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים