שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אבו עביד על הכוונת של מכבי ת"א, הפועל וק"ש
25-May-2015, 18:02
הודעה: #41
RE: אבו עביד על הכוונת של מכבי ת"א, הפועל וק"ש
(25-May-2015 17:52)nitzan כתב:  
(25-May-2015 17:46)עידן444 כתב:  יש למישהו מושג למה השבחנו שחקן וכולם מדברים איתו ואפילו קבעו לו תג במחיר בלי שאנחנו בתמונה? או שאנחנו בתמונה ואני לא יודע?
רז זהבי אמר היום שהמעבר שלא להפועל ת"א כמעט סגור. מציעים לו שם חוזה כפול מאשר במכבי חיפה והוא באופן כללי מעדיף את הפועל ת"א. הוא אפילו הזכיר תג מחיר של מיליון וחצי ש"ח...
יש למישהו מושג מה הולך כאן? כי עד כמה שאני יודע, ואבו עביד גם אמר את זה בעצמו- יש לו חוזה אצלנו לעוד שנתיים.

צוין בפורום הזה ולא רק בו, כל מי שמסכם עם אבו עביד- מעולה, בסופו של דבר צריך לסכם עם נתניה ( מכבי, לא טוברוק)...
מה הוא מעדיף , ממש לא משנה.
השחקן תחת חוזה, אני מניח שהוא קיבל אישור לנהל מו"מ.
מישהו ( 2 בעלי זכות חתימה ורק שניהם) אמור לחתום על ההעברה הזו.
במצבנו כרגע, אחרי קאיודה אין יותר מדי נכסים.. אבו עביד הוא אחד מהם.

יפה שצויין בפורום... בינתיים באף דיווח בנושא אבו עביד אני לא שומע את מכבי נתניה מוזכרת בכלל כחלק מהמו"מ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-May-2015, 18:04
הודעה: #42
שיתפרקו שיסגרו .. נמאס כבר מהפארסה הזו. הקבוצה היחידה בליגת העל שאין מי שיקום ויקח אותה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-May-2015, 18:11
הודעה: #43
(25-May-2015 18:04)טל.מ כתב:  שיתפרקו שיסגרו .. נמאס כבר מהפארסה הזו. הקבוצה היחידה בליגת העל שאין מי שיקום ויקח אותה.

ברור לך שאם הקבוצה בלי חובות בכלל יהיו לה הרבה קונים ומשקיעים שירצו להגיע לפה, הבעיה היא איך לגרום לבעל החוב לשלם את מה שהתחייב
25-May-2015, 18:14
הודעה: #44
לא ברור לי בכלל. מי הגיע לנתניה בשלוש השנים שיאמר השאיר אותה בלי חובות ? אחרי פליאוף עליון חצי גמר והעפלה לאירופה ?
מי הגיע לכאן ? אחד שרלטן (דרך בנין) ואחד שלא מסוגל להחזיק קבוצה בליגת העל ועשה הרבה רעש בזמנו על איך הוא משדרג את הפועל חיפה..

The following 1 user Likes טל.מ's post:
Hagiqq (2525-0505-2015201520152015)
25-May-2015, 19:01
הודעה: #45
(25-May-2015 18:02)עידן444 כתב:  
(25-May-2015 17:52)nitzan כתב:  
(25-May-2015 17:46)עידן444 כתב:  יש למישהו מושג למה השבחנו שחקן וכולם מדברים איתו ואפילו קבעו לו תג במחיר בלי שאנחנו בתמונה? או שאנחנו בתמונה ואני לא יודע?
רז זהבי אמר היום שהמעבר שלא להפועל ת"א כמעט סגור. מציעים לו שם חוזה כפול מאשר במכבי חיפה והוא באופן כללי מעדיף את הפועל ת"א. הוא אפילו הזכיר תג מחיר של מיליון וחצי ש"ח...
יש למישהו מושג מה הולך כאן? כי עד כמה שאני יודע, ואבו עביד גם אמר את זה בעצמו- יש לו חוזה אצלנו לעוד שנתיים.

צוין בפורום הזה ולא רק בו, כל מי שמסכם עם אבו עביד- מעולה, בסופו של דבר צריך לסכם עם נתניה ( מכבי, לא טוברוק)...
מה הוא מעדיף , ממש לא משנה.
השחקן תחת חוזה, אני מניח שהוא קיבל אישור לנהל מו"מ.
מישהו ( 2 בעלי זכות חתימה ורק שניהם) אמור לחתום על ההעברה הזו.
במצבנו כרגע, אחרי קאיודה אין יותר מדי נכסים.. אבו עביד הוא אחד מהם.

יפה שצויין בפורום... בינתיים באף דיווח בנושא אבו עביד אני לא שומע את מכבי נתניה מוזכרת בכלל כחלק מהמו"מ...

ממתי מכבי נתניה צד במו״מ כאשר שחקן מעוניין לעזוב אותה?
אתה זוכר מתי שחקן רצה לעזוב את הקבוצה והקבוצה הייתה צד/מכשול?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
25-May-2015, 19:04
הודעה: #46
איך תהיה מכשול אם אין לה שקל על התחת ?
דרך אגב בעונת הירידה מוגרבי רצה לחיפה ולא קיבל אישור אלא רק לחול
דג'אני רצה לחיפה ולא קיבל אישור.

25-May-2015, 19:14
הודעה: #47
(25-May-2015 19:04)טל.מ כתב:  איך תהיה מכשול אם אין לה שקל על התחת ?
דרך אגב בעונת הירידה מוגרבי רצה לחיפה ולא קיבל אישור אלא רק לחול
דג'אני רצה לחיפה ולא קיבל אישור.

כל פעם שחקן באמת רצה לעזוב וקבוצה באמת רצתה אותו, לא הייתה לו בעיה לעבור. גם ״כשהיה לך כסף״...

25-May-2015, 19:22
הודעה: #48
ככה זה בכל מקום. עזרא למשל שיחק אותה אוהב המועדון כי הוא ידע שנתניה חייבת להרוויח עליו. הוא מבחינתו רצה לסיים את החוזה , חמוד שכמותו..
מה שכן - לנו אין שום אמצעים להשוות חוזה לשחקן או להבטיח לו אתגרים שווים מול הקבוצות הגדולות של הליגה. הקיץ אתה מבין למה. קבוצה שאף אחד לא מתגייס להציל אותה כשהיא על ערס דווי, בטח לא יכולה למנוע משחקן להתקדם. תשווה את הפועל תא אלינו. תשווה את בית״ר. אותם גרעונות, ואיפה אנחנו ואיפה הם.

25-May-2015, 19:31
הודעה: #49
(25-May-2015 19:22)טל.מ כתב:  ככה זה בכל מקום. עזרא למשל שיחק אותה אוהב המועדון כי הוא ידע שנתניה חייבת להרוויח עליו. הוא מבחינתו רצה לסיים את החוזה , חמוד שכמותו..
מה שכן - לנו אין שום אמצעים להשוות חוזה לשחקן או להבטיח לו אתגרים שווים מול הקבוצות הגדולות של הליגה. הקיץ אתה מבין למה. קבוצה שאף אחד לא מתגייס להציל אותה כשהיא על ערס דווי, בטח לא יכולה למנוע משחקן להתקדם. תשווה את הפועל תא אלינו. תשווה את בית״ר. אותם גרעונות, ואיפה אנחנו ואיפה הם.

לא משווה ולא כלום, פשוט אמרתי שכל שחקן שרוצה לעזוב אותך אין לו בעיה. מה שאתה אומר רק מחזק את דבריי. את הסיבה כולם יודעים ולצערי, פרט לשלוש שנים בשלושים שנים האחרונות הסיבה לא השתנתה...

25-May-2015, 19:35
הודעה: #50
אתם לא בכיוון- אני מדבר על כך שזכותה של נתניה לשים תג מחיר לשחקן. יכול להיות שהוא יהיה נמוך בגלל המצב(כמו שקרה עם קאיודה, סתם לצורך השוואה מכבי ת״א לא תמכור את טל בן חיים בפחות מ 2.5 מיליון אירו- הוא שווה יותר מקאיודה, בחיים לא!) אבל עדיין מגיע לנתניה פיצוי.
בכל שחקן שעזב והיה תחת חוזה היה מו״מ על המחיר שלו. לא יודע מאיפה הבאתם את השטויות שבעל הכרטיס שהוא המועדון הוא לא צד?
ואגב, כשהיה כסף(מבחינתי היה כסף זו תקופת יאמר)- אף שחקן לא עבר מנתניה לקבוצה אחרת בארץ בשום מחיר!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים