שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקמת ארגון אוהדים רציני!
10-May-2015, 23:20
הודעה: #61
RE: הקמת ארגון אוהדים רציני!
עוד כתבה מגוחכת בגלובס שלא אומרת דבר וחצי דבר על הסיבה שהגרעון של נתניה כה גדול ומשום מה ממשיכים להתעסק בצ'קים על סך שלושה מיליון ש"ח של שגב לאוגוסט שהתקנון מחייב את הבקרה לקבל וכנראה שאין להם כיסוי...

כבר בביה"ס יסודי לימדו אותי שלפני שמסיקים מסקנות וחושבים על הפיתרונות צריך להבין קודם מה הבעיה...
אני עוד לא הבנתי איך נתניה בגרעון של מעל 10 מיליון ש"ח. מישהו הבין שכבר דנים במסקנות ובהצעות שימנעו מצבים כאלה בעתיד או שכולם רוצים להמשיך לעבוד על כולנו בעיניים ולעשות כאילו שהכל בסדר ויש רק בעיה קטנה עם התקנון?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-May-2015, 23:23
הודעה: #62
תביאו את הקישור בבקשה
10-May-2015, 23:36
הודעה: #63
http://www.globes.co.il/news/article.asp...1001034895
10-May-2015, 23:39
הודעה: #64
תודה גבר
11-May-2015, 16:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-May-2015 על ידי 16:33 ORENARIEL.)
הודעה: #65
(10-May-2015 23:20)עידן444 כתב:  עוד כתבה מגוחכת בגלובס שלא אומרת דבר וחצי דבר על הסיבה שהגרעון של נתניה כה גדול ומשום מה ממשיכים להתעסק בצ'קים על סך שלושה מיליון ש"ח של שגב לאוגוסט שהתקנון מחייב את הבקרה לקבל וכנראה שאין להם כיסוי...

כבר בביה"ס יסודי לימדו אותי שלפני שמסיקים מסקנות וחושבים על הפיתרונות צריך להבין קודם מה הבעיה...
אני עוד לא הבנתי איך נתניה בגרעון של מעל 10 מיליון ש"ח. מישהו הבין שכבר דנים במסקנות ובהצעות שימנעו מצבים כאלה בעתיד או שכולם רוצים להמשיך לעבוד על כולנו בעיניים ולעשות כאילו שהכל בסדר ויש רק בעיה קטנה עם התקנון?

יש פתרון שמצב כזה לא יקרה בעתיד, בעל קבוצה שמתחייב לכך וכך תקציב יודע בדיוק כמה הוא צריך להוציא מכספו האישי כדי להגיע לסכום הזה.
אז עושים חוזה עם הבעל הקבוצה עצמו אישית , ולא עם "הקבוצה" ,כמו כל עסקה רגילה בעולם העסקים שהוא מתחייב לשלם X כסף בפרק זמן Y . כך שהוא לא יכול לברוח מהעסקה , כך שתמיד אפשר לתבוע אותו אישית ולקבל את הכסף בחזרה מכספו רכושו ועסקיו הפרטיים של הטייקון
11-May-2015, 17:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-May-2015 על ידי 17:07 עידן444.)
הודעה: #66
אני חייב להגיד שאני נמצא בדילמה מאוד קשה. יש לי תחושה שאני יודע מה תהיה הדעה של רוב האנשים פה אבל אני חייב להעלות את הנושא.

שמעתי עכשיו את ראש עירית אשקלון, מדבר בלהט גדול על כך שהוא רואה את הכדורגל בראייה מערכתית. על כך שכדורגל משגשג יעשה טוב לעירו.
"אני רואה בכדורגל הרבה יותר מסתם משחק כדור. כדורגל זה ספורט, זו תרבות, זו תעסוקה לנוער, זה נותן להמון בני נוער מסגרת בריאה. זה חינוך, זה כושר גופני, זו התמודדות עם בעיית השומן שיש היום בעולם בקרב בני נוער. הכל אצלנו מתוקצב, מסודר, אין כסף שחור, אין קומבינות.
העיר משגשגת, מתפתחת, קו חוף, אנחנו בונים עכשיו 8 בתי קולנוע, אנחנו עיר עם הגירה חיובית הכי גדולה בארץ, השקענו 400 מיליון ש"ח במערכת החינוך, העיר מפוצצת בגני ילדים חדשים. אני רוצה את אשקלון מובילה בכל התחומים וגם בכדורגל!".

אחרי ביקורת ציבורית עירית אשקלון מתקצבת את קבוצת הכדורגל בעונה הבאה בליגה הלאומית ב 5.5 מיליון ש"ח ואף הבטיח ליובל נעים שרצה תקציב גבוה יותר כדי לבנות סגל טוב שכולל גם עומק שאם בינואר הוא יזדקק לחיזוק לא תהיה בעיה להעביר תקציב נוסף. בנוסך לכך קבוצת הנוער מתוקצבת ב 1.5-2 מיליון ש"ח. עם ההקצבות מסביב תגיע אשקלון לתקציב של +-11 מיליון ש"ח, לדעתי תקציב שיאפשר לה לעלות ליגה די בקלות.

כפי שאמרתי אני מניח שאני יודע מה יהיו התגובות. אני רוצה ברשותכם לתת את הדעה מנגד(וכפי שהדגשתי אני לא בלב שלם ובדילמה בעצמי)-

יש כאן הסכמה די נרחבת שלמצוא בעלים זו משימה קשה. למצוא בעלים רציני ועשיר מספיק זו משימה קשה שבעתיים שאולי תיקח שנים!
להרים ארגון אוהדים זו משימה מורכבת ומסובכת ולא בטוח שיש את האנשים עם היכולות, הכריזמה, הרצון והזמן להוביל אותה, ובננו, לכל אחד יש את הבעיות ואת "מירוץ העכברים" הפרטי שלו(מי שקרא את "אבא עשיר אבא עני" בטח מכיר את המושג...).
כפי שכבר טענתי, מכבי נתניה טובה ויציבה זה דבר חשוב לעיר נתניה. מכבי נתניה מפורקת היא דבר רע לעיר נתניה!

אני חושב שאת הניקיון של מכבי נתניה ואת הבראתה הכלכלית צריכה להוביל עירית נתניה. לקחת אדם חולה כדורגל, אמין ואיכותי, איכפתי, שרואה בכך חזון, שיקח את העניינים לידיים ויעשה סדר.
את הבסיס הכלכלי צריכה לתת העירייה. אם באשקלון אפשר אני חושב שגם כאן. יתכן שאשקלון עירייה עשירה יותר כי אולי היא מתוקצבת באופן מסיבי ע"י המדינה בגלל היותה קו עימות(אין לי מושג אם זה נכון- סתם מנחש...), אך בנתניה, כיוון שמדובר במועדון גדול בהרבה עם בסיס איתן בהרבה, צריך סכומי כסף של כמה מיליונים רק בשנה שנתיים הקרובות כדי לסגור את החובות שמר שגב וחבריו הביאו עלינו, ובהמשך הדרך קבוצת הכדורגל תזדקק לתקציבים נמוכים בהרבה.

על הבסיס הזה ניתן יהיה למשוך גם אנשי עסקים שיודעים שיש יד מכוונת. שיש עסק מסודר ומפוקח ע"י הראשות.
על זה אפשר להוסיף ארגון אוהדים שגם יכול להתחיל בקטן ולהיות שותף לדרך ולהיבנות וכך למעשה אנחנו רותמים משולש כוחות חזק מאוד שיוביל את הכדורגל בעיר לצמרת הכדורגל הישראלי-
עיריה, אנשי עסקים, קהילה(ארגון אוהדים)

אני מתכוון להעביר את הבקשה לעירית נתניה בצינורות הרגילים דרך פניות הציבור.
אם יש למישהו רעיון, קשרים, יכולת לקצר לי את התהליך ולגרום לזה להגיע לידיים הנכונות- אשמח!
14-May-2015, 22:20
הודעה: #67
על העירייה ועליה בלבד לקחת את הקבוצה תחת חסותה!
אין יותר על מי לסמוך...
אם מכל עשירי העיר ואוהדי הקבוצה האמידים, מי שבסופו של דבר חותמים על ערבות מסכנה של 500,000 ש"ח הם יעקב שחר ואיזי שירצקי- אוי לנו ואבוי לנו!
רק עיריית נתניה מסוגלת להוציא את הקבוצה הזו מהאשפתות, אחרת דין הספורט בנתניה הוא כדין הספורט בעיר השכנה חדרה!
15-May-2015, 1:12
הודעה: #68
(14-May-2015 22:20)עידן444 כתב:  על העירייה ועליה בלבד לקחת את הקבוצה תחת חסותה!
אין יותר על מי לסמוך...
אם מכל עשירי העיר ואוהדי הקבוצה האמידים, מי שבסופו של דבר חותמים על ערבות מסכנה של 500,000 ש"ח הם יעקב שחר ואיזי שירצקי- אוי לנו ואבוי לנו!
רק עיריית נתניה מסוגלת להוציא את הקבוצה הזו מהאשפתות, אחרת דין הספורט בנתניה הוא כדין הספורט בעיר השכנה חדרה!

על איזה ערבות חתמו איזי ושחר?
15-May-2015, 2:03
הודעה: #69
ערבות עבור ההלוואה ממרכז מכבי. לדברי טוכמן כמובן....

Sent from my LG-D855
15-May-2015, 7:15
הודעה: #70
(15-May-2015 2:03)אופיר34 כתב:  ערבות עבור ההלוואה ממרכז מכבי. לדברי טוכמן כמובן....

Sent from my LG-D855

למיטב ידיעתי(מפי האתון),נתנייתי אוהד נתניה ערב להלוואה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים