שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קאיודה נמכר!
06-May-2015, 20:49
הודעה: #21
RE: קאיודה נמכר!
(06-May-2015 20:36)טל.מ כתב:  בנזיד עדשים אבל מה זה כבר משנה.

אין זמן להתפנק עכשיו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-May-2015, 0:41
הודעה: #22
(06-May-2015 19:43)טל.מ כתב:  אתם בטוחים שהוא נמכר ..? שום ידיעה בשום אתר.
אייל אתה מצחיק ... אתה והאוהדים בעלי האמצעים מסרבים להיות מעורבים ואתה מעודד את חסרי האמצעים לקחת את הקבוצה.. אני לא בטוח שזו השעה להיות ציני .

בעל אמצעים לא הופך אותו לאוהד טוב יותר או בעל יכולות ניהול ותפעול טובות יותר.
יש לא מעט אוהדים מוכשרים בעלי יכולות,יש למועדון מכבי נתניה אוהדים רבים שיכולים להתאגד בצוותא,לבנות ארגון מסודר ורציני שיקח על עצמו את המועדון,יגדילו את ההכנסה ממחירת מנויים במחירים מעט יותר גבוהים,כזו שתראה על רצינות הקהל ובמקביל יעזרו באוהדים אחרים בעלי יכולות כספיות גבוהות משלהם.
אני משוכנע שמתניה יכולה לצאת בשורה.
.אני לא ציני ואני לא מתערב ומעורב(מסיבותי(,אך כן מוכן לעזור להתארגנות רצינית של אוהדים בעלי יכולות ולא בעלי אינטרסים.
07-May-2015, 1:36
הודעה: #23
אוהדים בעלי יכולות ולא בעלי אינטרסים ?
זה אתה ואולי עוד 2-3. זהו
07-May-2015, 6:57
הודעה: #24
(07-May-2015 1:36)Hagiqq כתב:  אוהדים בעלי יכולות ולא בעלי אינטרסים ?
זה אתה ואולי עוד 2-3. זהו

בדיוק.
ואותם 3/4 יעזרו כלכלית לאירגון אוהדים רציני/מסודר/חף מאינטרסים זרים שירים ת'כפפה יבנה עצמו מהבסיס יחרוש את העיר והארץ יהפוך כל אבן ויתחיל התחלה חדשה.
.אני משוכנע שאם תיהיה רצינות מצד החלק הדומיננטי ,תיהיה הרתמות של האלפים השקטים,לאותם 3/4 יצטרפו אחרים שבמצבם שכרגע מסתפקים בצפיה בלבד.

זה סיכוי חד פעמי,כי נמוך יותר זה כיליון.
07-May-2015, 10:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-May-2015 על ידי 10:07 עידן444.)
הודעה: #25
קאיודה נמכר!
אני חושב שבמידה ואין בעלים רציני שמכניס מיליונים כל עונה צריך אנשים רציניים שיקימו מנגנון אוהדים(אולי ברגע שהאבק ישקע אפילו נקבע פגישה כמה אנשים מכאן שאיכפת להם ונרים מהלך- יהיה גם נחמד לראות מי האנשים מאחורי הכינוייםSmile). אם למכבי נתניה יש יכולת להגיע להכנסות של 12-14 מיליון ש״ח זה כבר תקציב מינימום. גוף אוהדים עם אנשים עם רוח התנדבותית גם יכולים לחסוך הוצאות ולפנות יותר כסף לסגל.
צריך להוביל מהלך שהעיריה תתקצב את מחלקת הנוער כפי שקורה בהרבה עיריות וזה בעיני דבר תקין וכסף ציבורי הולך למטרה חשובה מאוד בעיר הזו!

ככל שארגון האוהדים יוכל לגייס יותר כסף כך הקבוצה תוכל להגדיל את התקציב ולבנות קבוצה אטרקטיבית יותר. הכל ביחס ישר להשקעת האוהדים. לא יצליחו לגייס כסף? עדיין את הבסיס ותקציב המינימום יש.

יש כאן עורכי דין, אנשי עסקים, אנשי הייטק, אנשי כלכלה, ח׳ברה מבוגרים עם יותר זמן פנוי, ח׳ברה צעירים עם הרבה רצון ואמביציה- אבל קודם כל צריך לגבש הנהגה שתסחוף אחריה.

אני חושב שגם באופן הזה,בלי גביר, מקומנו בליגה הבכירה. לא נרוץ לאליפות אבל כנראה שגם עם 25-30 מיליון תקציב לא נרוץ לאליפות,. וגם לא עם 40...
אז זה הזמן לבנות משהו יפה ונקי ואין לי ספק שאם נעשה את זה חכם גם הטייקון שלנו יגיע.
07-May-2015, 10:36
הודעה: #26
עידן האבק שקע,זה הזמן להקים אלטרנטיבה ל100 אחוז או 50 אחוז(ואפילו לפחות).
אוהדים בעלי ממון שעד היום לא עשו דבר וחצי דבר יתאהבו ביוזמה כזו שתכליתה להחזיר עטרה ליושנה שתתחיל בראש ובראשונה ממוערבות האוהדים.
כשאוהדים יובילו,ההתנהלות ביציעים תיהיה שונה,הלגיטימציה לשרוף את העשבים השוטים תקבל תנופה,אוהדים ישלמו יותר על מנויים בגלל היכולת שלהם להצביע ולהשפיע,הציפיות יהיו בהתאם ליכולות והיכולות יהיו שילוב בין הקיים(התאחדות/טלוויזיה/עיריהפרסום,גידול משמעותי בכמות מנויים והתגבול ממנויים,אוהדים ספונסרים שישמחו לתרום למועדון ששייך לאוהדים והכנסות מכרטיסים שישווקו נכון במהלך העונה.
אני מאמין שעדיין מדובר במועדון של 16/18 מיליון לעונה בהבדל משמעותי 1,האוהדים שולטים על ההוצאות ומחלקים אותם נכון בין התקורות לשכר השחקנים.
07-May-2015, 10:37
הודעה: #27
איך בדיוק המכירה של קיודה תעזור להציל את נתניה?
גם ככה יהיו הלוואות בתשלומים למשך שנים, ואם רוצים להגיע להישגים כמו פליאוף עליון, להשאר בליגה או להביא קהל בהמוניו קיודה צריך להשאר עוד שנתיים.
גם ככה אנחנו מקבלים רק 60% מהמכירה! לא צריך למכור כרגע..
07-May-2015, 10:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-May-2015 על ידי 10:42 עידן444.)
הודעה: #28
(07-May-2015 10:36)אייל ס כתב:  עידן האבק שקע,זה הזמן להקים אלטרנטיבה ל100 אחוז או 50 אחוז(ואפילו לפחות).
אוהדים בעלי ממון שעד היום לא עשו דבר וחצי דבר יתאהבו ביוזמה כזו שתכליתה להחזיר עטרה ליושנה שתתחיל בראש ובראשונה ממוערבות האוהדים.
כשאוהדים יובילו,ההתנהלות ביציעים תיהיה שונה,הלגיטימציה לשרוף את העשבים השוטים תקבל תנופה,אוהדים ישלמו יותר על מנויים בגלל היכולת שלהם להצביע ולהשפיע,הציפיות יהיו בהתאם ליכולות והיכולות יהיו שילוב בין הקיים(התאחדות/טלוויזיה/עיריהפרסום,גידול משמעותי בכמות מנויים והתגבול ממנויים,אוהדים ספונסרים שישמחו לתרום למועדון ששייך לאוהדים והכנסות מכרטיסים שישווקו נכון במהלך העונה.
אני מאמין שעדיין מדובר במועדון של 16/18 מיליון לעונה בהבדל משמעותי 1,האוהדים שולטים על ההוצאות ומחלקים אותם נכון בין התקורות לשכר השחקנים.
איך עושים את זה?
לך יש את הניסיון לנהל אנשים.
לא שהכל קשור לניהול אבל תסכים איתי שכשמובילים את המהלך אנשים רציניים שעשו משהו בחיים זה נראה אחרת מאשר כמה אנשים אלמונים- אלא אם הם רבים מאוד, ואני חושב שרבים מאוד לא יהיו בהתחלה, אלא מעטים, והמעטים האלה חייבים להיות עם הרבה יכולת.
לא שאני מגלגל את זה אליך, רק מבהיר נקודה.

לגבי האבק, אני ממש לא חושב שהוא שקע...
אם גוף אוהדים מתחיל עם מינוס 10 מיליון ש"ח, אין לו סיכוי...
איכשהו הגרעון הזה חייב להצטמצם... ואני לא יודע איך זה יכול קרות בלי בפירוק...
לגבי מה שאמרתי לגבי מחלקת הנוער... זה דבר שנראה ריאלי? כי זה לבד משחרר כמה מיליונים.
07-May-2015, 10:46
הודעה: #29
לאן הגענו שמחים שהשחקן הכי טוב שלנו נמכר…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
07-May-2015, 10:54
הודעה: #30
אייל,
ממה שאני מבין הבעיה הכי גדולה כאשר אין בעל בית הוא נושא הערבויות(לא שכשיש בעל בית אפשר לסמוך על זה כפי שאנחנו רואים העונה...).
איך פותרים את העניין הזה אם אכן מוקם גוף אוהדים שלוקח את המושכות?
מהיכן מביאים ערבויות אפילו אם מדובר בסכום יחסית קטן של 2-3 מיליון ש"ח?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים