שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיע הזמן להשבית את הליגה
05-May-2015, 18:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-May-2015 על ידי 18:13 ORENARIEL.)
הודעה: #11
RE: הגיע הזמן להשבית את הליגה
(05-May-2015 17:17)זיו פלם כתב:  זה העניין שמי שירצה את הקבוצה יהיה חייב לכסות את החוב שזה אומר משכורות לעובדי מנהלה / מחלקת הנוער / שחקנים / ספקים / וכו וכו....

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמרת שאם לא היה יוסי מאור הבקרה תהיה חייבת לדאוג לכסף, מה צריך לעשות כדי להגיע למצב הזה שהבקרה תדאג לכסף?? (כאילו שזה לא התפקיד שלה מלכתחילה)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-May-2015, 18:17
הודעה: #12
תאמת גם הבקרה לא יודעת מאיפה

05-May-2015, 18:31
הודעה: #13
(05-May-2015 17:23)טל.מ כתב:  בוא נעשה לך סדר -

שגב עדיין הבעלים 75% שלו.
מאור מחזיק ב 25% . אכשהו בהסכם בינו לבין שגב כל העלויות של השנה האחרונה הן באחריות שגב.
הבקרה אפקטיבית רק כשהיא עושה את עבודתה נאמנה ודואגת לערבויות אמיתיות ולא נראה שזה המקרה.

מאור מסרב לקחת אחריות על החוב ולקחת בעצמו הלוואה שתכסה את החוב. שאר אנשי העסקים שדובר עליהם באותה הדעה.
אין מי שיכסה את החוב ועל כן כנראה נלך לפירוק.
השחרור של רוני לוי ורונן גבאי מהחוזים שלהם, כמו שאתה יכול לקרא בכל אתר, מסמן כנראה שאין פיתרון כלכלי נראה לעין.

אתה יכול להיות רגוע, גם אם היה פתרון כלכלי למצב רוני לוי לא היה כאן. ברגע שהגביר מחליט משהו, מכבי נתניה לא צד בעיניין, כך זה היה בעבר כך זה בהווה ואם יהיה עתיד אז כך זה יהיה בעתיד.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
05-May-2015, 18:35
הודעה: #14
רגוע, לא רגוע .. מה אני יכול לעשות. גם אם רוני היה רוצה ללכת במצב של פיתרון כלכלי - זכותו אבל הייתי מצפה ששחר יפצה את נתניה. זה נראה על פניו שצוות האימון שוחרר מהחוזה ולכן לא נראה שקל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-May-2015, 18:46
הודעה: #15
(05-May-2015 18:31)אלון כתב:  
(05-May-2015 17:23)טל.מ כתב:  בוא נעשה לך סדר -

שגב עדיין הבעלים 75% שלו.
מאור מחזיק ב 25% . אכשהו בהסכם בינו לבין שגב כל העלויות של השנה האחרונה הן באחריות שגב.
הבקרה אפקטיבית רק כשהיא עושה את עבודתה נאמנה ודואגת לערבויות אמיתיות ולא נראה שזה המקרה.

מאור מסרב לקחת אחריות על החוב ולקחת בעצמו הלוואה שתכסה את החוב. שאר אנשי העסקים שדובר עליהם באותה הדעה.
אין מי שיכסה את החוב ועל כן כנראה נלך לפירוק.
השחרור של רוני לוי ורונן גבאי מהחוזים שלהם, כמו שאתה יכול לקרא בכל אתר, מסמן כנראה שאין פיתרון כלכלי נראה לעין.

אתה יכול להיות רגוע, גם אם היה פתרון כלכלי למצב רוני לוי לא היה כאן. ברגע שהגביר מחליט משהו, מכבי נתניה לא צד בעיניין, כך זה היה בעבר כך זה בהווה ואם יהיה עתיד אז כך זה יהיה בעתיד.

שילך גם ככה לא יצליח שם חיפה זה בית קברות למאמנים
כשרוני בא לנתניה השחקנים נתנו 120 אחוז בשבילו בחיפה זה 100 אחוז בשביל השחקן
05-May-2015, 18:46
הודעה: #16
תראה ״עדיפות לשחקנים מושאלים״. הפיצוי הוא לא האישו, אם אני לא מתייחס לצד הכלכלי אז הבעיה שהקבוצה שלנו היא מעין תחנת רכבת שבה כל שחקן/מאמן נותן עונה טובה מיד עובר לתחנה הבאה...

05-May-2015, 18:48
הודעה: #17
כמו מימים ימימה ... מה שונה .. לפחות בשנה הבאה אף אחד לא יקח מאיתנו שחקנים Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-May-2015, 19:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-May-2015 על ידי 19:20 ORENARIEL.)
הודעה: #18
(05-May-2015 18:17)זיו פלם כתב:  תאמת גם הבקרה לא יודעת מאיפה

מתוך כתבה שפורסמה בסוף העונה שעברה ציטוטים של אורליצקי:

1) "בנוסף, אורליצקי מציע כי בעלים חדש יחויב למשך שנתיים בהפקדת ערבויות בנקאיות של מיליוני שקלים, בהתאם לתקציב הקבוצה, כדי להבטיח עמידה בתשלומים לאורך כל העונה."

לא קרה במקרה של נתניה.

2) " מכבי נתניה, קבוצה ש-50% ממנה בבעלות חברת נדל"ן מקונגו (שבגלל זה אי אפשר לחלט מהן ערבויות), נמצאת על סף פשיטת רגל."

האם גם עכשיו החברת נדלן מקונגו נמצאת בפשיטת רגל ואי אפשר לפעול נגדה ולחלט ערבויות??

3) "אז איפה היתה הבקרה כאשר שחקניהם של השלושה — בבית"ר, הפועל ת"א ומכבי פ"ת — קיבלו את משכורתם באיחור? "הבקרה לא צריכה להתערב מיד", פוסק אורליצקי, "טביב ידע כי אם לא ישלם משכורת אחרי ה־31 בחודש, אני אפרע את הערבות שלו ואשלם. גם בהפועל ת"א ובמכבי פ"ת הייתי פורע ערבויות, אבל לא נאלצתי להתערב כי שילמו. איחור קטן, שנובע לפעמים מעיכוב בתשלומים מהטלוויזיה או הספונסר, לא מצריך התערבות שלנו. נכון שהאידאל הוא תשלום במועד, אבל שחקנים שמקבלים שכר גבוה ולא שכר מינימום, זה לא סוף העולם אם יש עיכוב של שבוע־שבועיים פעם־פעמיים בשנה."

למה אורליצקי לא פרע את הערבויות כבר מחודש אוקטובר? שכבר אז משכורת ספטמבר לא שולמה במכבי נתניה, ומאז היו עיכובים בכל המשכורות??
למה הוא לא חילט ערבויות??

4) "הבקרה היא כמו בנק. אנחנו לא מנהלים את הקבוצות ואין לנו עניין לנהל אותן, אנחנו מנהלים סיכונים. אנחנו מעריכים על פי שנים עברו את מצב הקבוצה מדי עונה, קובעים על פי אישיות הבעלים, עמידה במלה שלו בעבר, חוסנו הכלכלי ויכולת הקבוצה לגייס כספים והכנסות מקהל. אי אפשר לקלוע בדיוק בהערכת ההכנסות מקהל, כי זה נתון משתנה. לא יקרה שלקבוצה יהיה בור של מיליונים. ייתכן גירעון של כמה מאות אלפים. זה הגיוני ואפשר להתמודד עם זה בתקציב של עשרות מיליוני שקלים לקבוצה"."

אז למה בנתניה יש בור של למעלה מ-16 מליון ??

5) "ההוצאות על ספקים כגון הסעות, בתי מלון וקייטרינג משולמות ישירות מחשבון הבנק של הקבוצה והבקרה רואה את הפעולות בתדפיסי הבנק מדי רבעון. החל מהעונה תדרוש הבקרה דו"ח חודשי של חשבון הבנק, חתום על ידי רואה חשבון של הקבוצה, כדי למנוע תשלום לספקים מעבר להתחייבות בתקציב, הגורם לקשיי נזילות ועיכוב במשכורות. ואם קבוצה בכל זאת תהיה חייבת כסף לשחקנים או למאמן שפוטר, למשל, היא פשוט לא תקבל אישור לצרף שחקנים חדשים בינואר או מאמן חדש."

איך הם לא ראו את הבעיות בחשבונות שלנו? ,משהו פה מאוד מסריח הבקרה לא עשתה כלום כמו שצריך, יש צורך לערב את אנשי החוק להגיש תביעה נגדם.

6) "בארץ, שחקן לא קיבל משכורת שבוע וכבר יש רעידת אדמה בתקשורת. השחקנים מרוויחים יפה מאוד. צריך לכבד כל חוזה במלואו, אבל צריך קצת היגיון. יש קשיים לפעמים, זה קורה לחברות גדולות ולא צריך לעשות פסטיבל. אני לא מדבר על מקרים קבועים ורצופים. בכל הקונגרסים של אופ"א, אנחנו בישראל מקבלים מחמאות, תמיד מצטיינים ונחשבים לבקרה השנייה בטיבה באירופה אחרי גרמניה. זה לא במקרה. יש מדינות כמו יוון, רוסיה, קפריסין, בהן שחקנים ומאמנים לא מקבלים שכר שנה. בישראל המצב מצוין ביחס להרבה מדינות באירופה".

נתניה כל העונה לא מקבלת משכורת בזמן והוא לא עשה כלום!
מעניין איזה מחמאות הוא יקבל עכשיו..

וזה מתוך כתבה שפורסמה ב 16/4/2014:

" שלושת השותפים, אומר שגב, הזרימו לקופת המועדון בעונה החולפת 11.5 מיליון שקל, "כדי לסגור את הגרעון שהיה כאן לפני שנה וכדי להזרים כסף שיוכל להחזיר את מכבי נתניה לליגת העל""

אם זה נכון אז איך זה שיש התחייבויות של 3 מליון משנה שעברה? איך הכסף הזה בכלל הועבר לעונה הזאת , אם אי אפשר לסחוב חובות עבר ?
ואיך הבקרה אישרה דבר כזה לעונה הזאת?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים