שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה וטוברוק ...פרטי ההסכם
09-Oct-2013, 17:55
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה וטוברוק ...פרטי ההסכם
(09-Oct-2013 12:39)טל.מ כתב:  דוד תתייחס לזה שההסכם אומר שהמועדון יפצה את המועדון השני אבל בפועל ההורים נדרשים לשלם את הסכומים האלה! חד וחלק זו עבירה על החוק ואני מחכה בכיליון עיניים למועדון הראשון שיחטוף קנס באבי אביו. עוד כשלון מוחץ בממלכת לוזון שלא מסוגל לכפות חוקים בממלכה שלו ולכן נוהג בעצימת עיניים.

טל אתה טועה,הפיצוי אמור להיות בין המועדונים,ההורים לא נדרשים לשלם
את דעתי על ההסכם יודעים ואני משקיע בשנה האחרונה זמן רב לסיומו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Oct-2013, 20:26
הודעה: #12
יש לי ילד בן 4 שכל אחד שרואה אותו אומר לי "אתה חייב לרשום אותו לכדורגל",הילד חולה על כדורגל(במיוחד על מסי)בועט(חזק ומדויק) בשמאל ובעל שליטה מצוינת בכדור.מיותר לציין שגם אני חולה על כדורגל ובניגוד גמור לכל הדעות שחושבות שאני צריך לרשום אותו לכדורגל,אין סיכויי שארשום אותו לכדורגל בגלל כל הגועל שנמצא שם ובימיוחד בגלל שאני לא רוצה לפגוע בילד שלי בשום שלב בחיים שלו.כל יום אני נחשף לסיפור הזוי יותר מהתחום,חבל....
09-Oct-2013, 20:33
הודעה: #13
(09-Oct-2013 20:26)אלון כתב:  יש לי ילד בן 4 שכל אחד שרואה אותו אומר לי "אתה חייב לרשום אותו לכדורגל",הילד חולה על כדורגל(במיוחד על מסי)בועט(חזק ומדויק) בשמאל ובעל שליטה מצוינת בכדור.מיותר לציין שגם אני חולה על כדורגל ובניגוד גמור לכל הדעות שחושבות שאני צריך לרשום אותו לכדורגל,אין סיכויי שארשום אותו לכדורגל בגלל כל הגועל שנמצא שם ובימיוחד בגלל שאני לא רוצה לפגוע בילד שלי בשום שלב בחיים שלו.כל יום אני נחשף לסיפור הזוי יותר מהתחום,חבל....

אם הילד שלך אוהב כדורגל , זה לא יעזור לך , תכין כובע ומטריה ותתכונן כל שבת .
09-Oct-2013, 20:45
הודעה: #14
(09-Oct-2013 20:33)Shaul כתב:  
(09-Oct-2013 20:26)אלון כתב:  יש לי ילד בן 4 שכל אחד שרואה אותו אומר לי "אתה חייב לרשום אותו לכדורגל",הילד חולה על כדורגל(במיוחד על מסי)בועט(חזק ומדויק) בשמאל ובעל שליטה מצוינת בכדור.מיותר לציין שגם אני חולה על כדורגל ובניגוד גמור לכל הדעות שחושבות שאני צריך לרשום אותו לכדורגל,אין סיכויי שארשום אותו לכדורגל בגלל כל הגועל שנמצא שם ובימיוחד בגלל שאני לא רוצה לפגוע בילד שלי בשום שלב בחיים שלו.כל יום אני נחשף לסיפור הזוי יותר מהתחום,חבל....

אם הילד שלך אוהב כדורגל , זה לא יעזור לך , תכין כובע ומטריה ותתכונן כל שבת .

חולה על כדורגל וכבר הספיק להיות בלא מעט ממשחקי הקבוצה,אבל אין מצב,מקסימום לאיזשהו חוג כדורגל. כשאני יודע איזה שבר יכול להיגרם לו שלא בהכרח באשמתו(מכל מיני דברים שלא קשורים לכדורגל בכל שלב בקריירה) לא אקח את הסיכון...
נ.ב-הלוואי(וכך נראה)שאייל יצליח במשימתו להפוך את מחלקת הנוער למיקצוענית ונקייה מכל השטיקים והלכלוכים אבל זה יהיה קשה,כי במילחמה צריך להילחם וחבל שזה על חשבון גבם של ילדים שרק רוצים לשחק כדורגל.
בלי שום קשר-אני הייתי מבטל את הטבלאות עד גיל נוער ומתרכז באיך לחנך וללמד ילדים ונערים כדורגל וכך לא היו רודפים אחרי תוצאות והרבה לחץ היה יורד...
09-Oct-2013, 22:22
הודעה: #15
יש בהתאחדות הרבה פוליטיקה משה אביבי חבר של שלמה שרף ועו״ד יוני סונדרס מעורב בכל ההסכמים (הבן שלו שיחק שם בעבר) חוק הספורט הוא חוק גרוע למועדונים .
הלכלוך במחלקות נוער דווקא מתחיל מההורים (כמובן בלי הכללות) לדעתי זה גדול ממועדון כזה או אחר .
יש מועדונים שזה בולט יותר יש מועדונים שפחות ...
מה שלא ברור זה איך איש אחד (איזיקוביץ) עושה בי״ס למועדון ענק ולא משנה מי הבעלים מי מנהל מקצועי או מי מאמן בתקופה של יאמר הייתי בטוח שטוברוק תדעך ולצערי זה לא קרה !!!
נכון מכבי עשתה כברת דרך היו שנים שהשתווינו להם יש שנתונים שמכבי טובה יותר ויש שנתונים שטוברוק אבל איזיקוביץ באומנות מצליח לשמור על שיוויון ...והשיוויון הזה לא טוב למכבי...
מה גם שבקבוצת הנוער טוברוק מידי שנה מסיימים מעלינו...
העונה אפילו הם החתימו מנהל מקצועי משכמו ומעלה כמו זאביק זלצר .
אכן לא ברור איך עיריית נתניה מממנת אדם פרטי שלא נדבר על הקופון שאיזיקוביץ יגזור בפינוי המגרש בטוברוק ...
הלוואי והבעלים החדשים יביאו איתם שינויים מיידים ...שסוף סוף ישנו את המגמה ...
אישית אני פסימי ...
09-Oct-2013, 22:54
הודעה: #16
מכבי נתניה וטוברוק ...פרטי ההסכם
(09-Oct-2013 22:22)דוד חטב כתב:  יש בהתאחדות הרבה פוליטיקה משה אביבי חבר של שלמה שרף ועו״ד יוני סונדרס מעורב בכל ההסכמים (הבן שלו שיחק שם בעבר) חוק הספורט הוא חוק גרוע למועדונים .
הלכלוך במחלקות נוער דווקא מתחיל מההורים (כמובן בלי הכללות) לדעתי זה גדול ממועדון כזה או אחר .
יש מועדונים שזה בולט יותר יש מועדונים שפחות ...
מה שלא ברור זה איך איש אחד (איזיקוביץ) עושה בי״ס למועדון ענק ולא משנה מי הבעלים מי מנהל מקצועי או מי מאמן בתקופה של יאמר הייתי בטוח שטוברוק תדעך ולצערי זה לא קרה !!!
נכון מכבי עשתה כברת דרך היו שנים שהשתווינו להם יש שנתונים שמכבי טובה יותר ויש שנתונים שטוברוק אבל איזיקוביץ באומנות מצליח לשמור על שיוויון ...והשיוויון הזה לא טוב למכבי...
מה גם שבקבוצת הנוער טוברוק מידי שנה מסיימים מעלינו...
העונה אפילו הם החתימו מנהל מקצועי משכמו ומעלה כמו זאביק זלצר .
אכן לא ברור איך עיריית נתניה מממנת אדם פרטי שלא נדבר על הקופון שאיזיקוביץ יגזור בפינוי המגרש בטוברוק ...
הלוואי והבעלים החדשים יביאו איתם שינויים מיידים ...שסוף סוף ישנו את המגמה ...
אישית אני פסימי ...

אם הוא מפנה את טוברוק הוא עוד עלול לקבל חצי מהזמן בשפירא ... המגרש של טוברוק בבעלותו הפרטית ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Oct-2013, 0:09
הודעה: #17
ממה שאני יודע הוא אכן יפנה אבל בונים לו מגרש נוסף במתחם שפירא ואז תהיה הפרדה מגרש אחד למכבי ואחד לטוברוק.
לגבי הבעלות זה קצת יותר מורכב יש לו סוג של חכירה אבל לא נראה לי שהשטח שייך לו מה שכן הוא השקיע שם מיליונים (לא לבד) וכשרצו לעשות את הכביש גישה מבית גולמינץ הוא אישר לקחת חלק מהמגרש (אם אתה זוכר את הטריבונה במגרש בית״ר של פעם...) תוך הבטחות לפיצוי כספי אדיר 10 מל״ש (נדמה לי) .
בקיצור הוא עושה בי״ס לעיריה למכבי, להורים , להתאחדות ...
יודע למי להתחבר את מי לשמן ממולח זה מילה עדינה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים