שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים הרופאים ... ?? זה עוד יגדל !?
30-Apr-2015, 18:34
הודעה: #11
RE: מה אומרים הרופאים ... ?? זה עוד יגדל !?
"עוד התברר כי שגב הגיע לסיכום עם עופר אורליצקי לפיו לא הבקרה לא תחלט את הצ'קים שהופקדו לחודש אוגוסט הקרוב בסך של 3 מיליון שקלים - בתנאי שקאיודה אכן יימכר."

מה הולך כאן? מישהו יכול להסביר לי מה הולך כאן?
עוד מגיעים איתו לכל מיני סיכומים?
ואם קאיודה ימכר? מה זה פותר בדיוק? גם אם ימכר וגם אם יפדו את הצ'קים האלה(בהנחה שהם שווים משהו) עדיין ישאר בור גדול...

פשוט לא להאמין...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Apr-2015, 18:37
הודעה: #12
עידן הבעיה היא שאין מה להוציא משגב. ויש את ״העסק״ שזו מכבי נתניה ורק ע״י חיסול העסק או ע״י צמצומו אפשר להחזיר חובות. עבד על כולנו אבל כמו שאייל הסביר לך 6 מיליון גרעון משנים קודמות ולזה שגב לא אחראי לבד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Apr-2015, 18:56
הודעה: #13
(30-Apr-2015 18:37)טל.מ כתב:  עידן הבעיה היא שאין מה להוציא משגב. ויש את ״העסק״ שזו מכבי נתניה ורק ע״י חיסול העסק או ע״י צמצומו אפשר להחזיר חובות. עבד על כולנו אבל כמו שאייל הסביר לך 6 מיליון גרעון משנים קודמות ולזה שגב לא אחראי לבד.

לא מבין את הדיונים והסיכומים איתו? מה זה רלוונטי בכלל מה הוא חושב? כל מה שאפשר לקחת לוקחים... מה זה סיכמו שאם קאיודה ימכר לא יחלטו לו את הצ'קים? ברור שהוא לא רוצה שיחטו אותם כי אין להם כיסוי... אז מה קשורה מכירת קאיודה?
30-Apr-2015, 18:59
הודעה: #14
אתה חושב שאני מבין מה קורה במועדון הקומבינה..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Apr-2015, 19:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 19:07 ORENARIEL.)
הודעה: #15
(30-Apr-2015 18:37)טל.מ כתב:  עידן הבעיה היא שאין מה להוציא משגב. ויש את ״העסק״ שזו מכבי נתניה ורק ע״י חיסול העסק או ע״י צמצומו אפשר להחזיר חובות. עבד על כולנו אבל כמו שאייל הסביר לך 6 מיליון גרעון משנים קודמות ולזה שגב לא אחראי לבד.

מה הכוונה אין מה להוציא משגב? אתה מתכוון להונו הפרטי ועסקיו האישיים?
אם כן אז אתה לא יודע בכמה הונו האישי מוערך ,עסקיו, ורכושו הפרטי

ועדיין אף אחד לא ענה על השאלה האם זה חוקי לברוח מהתחייבות או חוב / לתת צ'קים בלי כיסוי? ואין אפשרות להעמיד לדין אדם פרטי שעומד מאחורי כל זה?

זה כמו שיש חוב לבית"ר וההוצאה לפועל פועלת לגבי המועדון בלבד , זה אומר שאין לטביב כסף לשלם? בטוח שיש לו כמה מאות מליונים בבנק וכנראה גם לשגב , אם אדם מתחייב לתקציב מסויים ואז הוא מתחרט איך יכול להיות שהוא יוצא נקי מכל הסיפור

ועוד שגב אמר שהוא לא השאיר אף חוב , העיקר שהבקרה פתחה בהליך הוצאת נתניה מידי שגב.. זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לו ולא עונש!!
30-Apr-2015, 19:09
הודעה: #16
שגב לא המקור ל3 מיליון שהצטברו לפני כניסתו למועדון,ל13 מאז כניסתו הוא המקור והיזם והשותף העיקרי,לגבי האחריות הוא האחראי לכל ה16(בכניסתו למועדון הוצגו לו הגרעונות).
ולגבי הסיכומים עם אורליצקי,מדובר בסיכומים שבהם שגב התחייב שבמהלך עונת 14/15 הוא יממן את כל סכום הערבות הבנקאית(כ5 וחצי מיליון ש"ח) והנושא בבדיקה(לטענת אורליצקי שגב מימן עד היום 5 מיליון ונשאר לו להשלים חצי מיליון).
ואכן תמורת העברת הזכויות של מכבי נתניה במצבה הנוכחי,התחייב אורליצקי למחול לו על הצקים שמשמשים כבטוחות(בתנאי שימצא רוכש לקאיודה לפחות בסכום הצ'קים).

שתי נקודות נוספות לידיעה ולמניעת ספקולציות:
1.למכבי נתניה יש זכויות על 80% מכרטיסו של קאיודה.
2.מעולם לא הופקדו בבקרה הסכמים שתוקפם עונת 14/15 וצפונה בין מכבי נתניה לטוברוק,כך שלאיזיקוביץ יהיה קשה מאוד לממש זכויות כאלו או אחרות(גם אם שגב הבטיח לו בע"פ או בכתב).
30-Apr-2015, 19:44
הודעה: #17
שוב אני חוזר האשם הגדול ביותר ואפילו הפושע בסיפור זה גיל לב שידע בדיוק מה המצב ידע בדיוק מה שגב נתן ומה לקח וברח כמו עכבר איך שהספינה התחילה לשקוע הראשון שצריכים לחקור זה אותו

30-Apr-2015, 19:54
הודעה: #18
(30-Apr-2015 19:44)mordii2 כתב:  שוב אני חוזר האשם הגדול ביותר ואפילו הפושע בסיפור זה גיל לב שידע בדיוק מה המצב ידע בדיוק מה שגב נתן ומה לקח וברח כמו עכבר איך שהספינה התחילה לשקוע הראשון שצריכים לחקור זה אותו

לא עומד ללמד סנגוריה על איש בעיקר שבתפיסת עולמי קיימת אחריות מנהלים ואני מצפה ממנהל שרואה בעיות או התנהלות לא תקינה ולא מונע אותה להתפטר כצעד אחרון.
מצד שני,השמועה אומרת(לא הייתי בסביבה ולא יכול להעיד),שכבר ביולי במחנה אימונים גיל הציג לשגב את גודל הבעיה ואת הפער הגדול בין ההוצאות הצפויות למקורות.
30-Apr-2015, 19:58
הודעה: #19
(30-Apr-2015 19:54)אייל ס כתב:  
(30-Apr-2015 19:44)mordii2 כתב:  שוב אני חוזר האשם הגדול ביותר ואפילו הפושע בסיפור זה גיל לב שידע בדיוק מה המצב ידע בדיוק מה שגב נתן ומה לקח וברח כמו עכבר איך שהספינה התחילה לשקוע הראשון שצריכים לחקור זה אותו

לא עומד ללמד סנגוריה על איש בעיקר שבתפיסת עולמי קיימת אחריות מנהלים ואני מצפה ממנהל שרואה בעיות או התנהלות לא תקינה ולא מונע אותה להתפטר כצעד אחרון.
מצד שני,השמועה אומרת(לא הייתי בסביבה ולא יכול להעיד),שכבר ביולי במחנה אימונים גיל הציג לשגב את גודל הבעיה ואת הפער הגדול בין ההוצאות הצפויות למקורות.

אייל איפה האחריות שלו לנו לקבוצה לבית שלו בעשר שנים האחרנות ??? איפה הוא היה בחודשים האחרונים למה לא שמעו אותו אני חושב שהוא האשם מצטער אין לי ידע בתוך הקבוצה כמוך אבל זה צועק לשמים

30-Apr-2015, 20:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 20:13 אייל ס.)
הודעה: #20
מורדי אני לא מנקה אותו מאחריות מנהל,מעבר לכך יש לי טענות להתנהלות מרגע הגעת שגב,בעיקר אחרי "פספוס" יאמר,אך מצד שני שיטת "אפריקה" של שגב היא כל כך בעייתית שקשה מאוד מאוד מאוד לתפקד לצידו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים