שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד מתי?!
04-May-2015, 11:06
הודעה: #41
RE: עד מתי?!
ואני תוהה באם הם ראו פעם מצג חשבונות של מכבי נתניה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-May-2015, 11:08
הודעה: #42
אתמול החלטתי לצאת מוקדם מהמשרד ולשמוע מה חושבים על מכבי נתניה והשביתה ברדיו 103 ו 102 ולצערי הבנתי שבחיים לא יבוא לפה מישהו גדול כי אנחנו לא מענינים אף אחד
זה התחיל אצל אופירע שכבר בשאלה הראשונה חתכה בהיסטריה להפגנת האתיופים ולא בגלל הגזענות כמו בגלל שאייל מפחד לא להגיע הביתה בזמן . לרגע לא עניין אותם שיש 80 איש שלא קיבלו משכורת שלישית . לרגע לא עניין אותם שיש התאחדות בקרה ומנהלת שצריכה היתה לפקח על אדון שגב . מה שענין אותם זה החוסר ספורטיביות ולמה שחקני נתניה מחזיקים תליגה בביצים ואז עלה לשידור שמעון הרוש וכמו שהוא משחק השנה ככה לצערי הסביר את המצב בנתניה . ושרועי עלה לשידור זה היה קצע הביזיון לא אייל ולא אופירע יודעים בכלל מה קורה בנתניה שם נשברתי ועברתי ל 103 שלשמחתי היה שם דיון רגוע יותר בלי צעקות ואז רועי עלה לשידור ונתן תקווה לעתיד .
04-May-2015, 11:12
הודעה: #43
(04-May-2015 10:59)טל.מ כתב:  אני שומע את כל הטענות האלה על היכולות הניהוליות ..
גם מנכל נהדר לא יכול לייצר כסף בכדורגל בלי למכור משהו.
בכדורגל מביאים כסף מהבית וכשזה שאמון על כך חי בלללנד מגיעים לכזה משבר. כולם באים בטענות לגיל וקובי. אני תוהה אם שניהם ראו פעם מצג חשבונות הבנק של שגב. לא נראה לי.קשה להתנהל כשהבעלים אומר על כל אחד - תן לו יהיה בסדר, ואתה כמנכל יכול להגיד נסחפת ולהזהיר . אני לא משוכנע שהם יכלו לדעת שאין כלום מאחור .

לשאלת הבעלים אני אחדד . טייקונים לא יגיעו יותר לנתניה ואני מציע להתפכח. מכבי נתניה של פעם לא תחזור ואפשר להמשיך להתבכיין על 30 שנה בלי תואר, זה לא יקרה.
אז אני רוצה יציבות, לגרד פלייאוף עליון, לעבור שלבים בגביע . זה המקסימום שניתן.
כדי להשיג את זה צריך בעלים שפוי שחי לפי מגבלותיו ומתנהל בהתאם. יש לנו את זה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עכשיו יש לנו בעל בית שנעלם... אם על זה אתה מבסס את התאוריה שלך על בעלי מכבי נתניה לדורותיה- תהיה בריא...

לאורך שנים דואגים למועדון הזה אנשים פרטיים... אין לי מושג על מה אתה מדבר... חלקם הכניסו את היד יותר לכיס וחלקם פחות...
רוב הבעלים שהזכרת מנהלים את הקבוצות שלהם בלי לשים יותר מידי כסף, אם בכלל...
אגב, לנהל הרבה כסף לא תמיד קל יותר מלנהל מעט כסף...
04-May-2015, 11:31
הודעה: #44
עד מתי?!
אין לי שום תיאוריה . עובדות . כל הבעלים לא מחזיקים פה מעמד או שהם הזויים. הכבדים בכדורגל שלנו - לא באים אלינו, הקטנים כנל. לא לנצח תחיה מתרומות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-May-2015, 11:36
הודעה: #45
(04-May-2015 11:31)טל.מ כתב:  אין לי שום תיאוריה . עובדות . כל הבעלים לא מחזיקים פה מעמד או שהם הזויים. הכבדים בכדורגל שלנו - לא באים אלינו, הקטנים כנל. לא לנצח תחיה מתרומות.

עוד פעם...
יצחק לנד,
יצחק תשובה,
יגאל תם,
מאיר אוזן,
עופר רזמוביץ',
אשר אלון,
דניאל יאמר,
אלי שגב,
יוסי מאור

ובטוח שעוד שכחתי...
מי זה אף אחד?
לכל אורך השנים היו כאן בעלים...
ואם לא היה הבור הזה גם עכשיו היה מי שיקח...

לא מבין על איזה עובדות אתה מדבר?
מי זה אף אחד?
04-May-2015, 11:40
הודעה: #46
עד מתי?!
כמה שנים מכבי נתניה פעלה בלי בעלים ? שאלת את עצמך למה ?

04-May-2015, 11:42
הודעה: #47
3 שנים.
למה?
לא יודע...
לא יודע מה קורה בפנים. יש כל מיני שמועות...
היום אני יודע שזה בגלל הבור.
בלי הבור הזה יש יותר ממועמד אחד שהיה לוקח. אחד הוא אפילו בעלים נוכחי...
04-May-2015, 11:49
הודעה: #48
(04-May-2015 11:08)mordii2 כתב:  אתמול החלטתי לצאת מוקדם מהמשרד ולשמוע מה חושבים על מכבי נתניה והשביתה ברדיו 103 ו 102 ולצערי הבנתי שבחיים לא יבוא לפה מישהו גדול כי אנחנו לא מענינים אף אחד
זה התחיל אצל אופירע שכבר בשאלה הראשונה חתכה בהיסטריה להפגנת האתיופים ולא בגלל הגזענות כמו בגלל שאייל מפחד לא להגיע הביתה בזמן . לרגע לא עניין אותם שיש 80 איש שלא קיבלו משכורת שלישית . לרגע לא עניין אותם שיש התאחדות בקרה ומנהלת שצריכה היתה לפקח על אדון שגב . מה שענין אותם זה החוסר ספורטיביות ולמה שחקני נתניה מחזיקים תליגה בביצים ואז עלה לשידור שמעון הרוש וכמו שהוא משחק השנה ככה לצערי הסביר את המצב בנתניה . ושרועי עלה לשידור זה היה קצע הביזיון לא אייל ולא אופירע יודעים בכלל מה קורה בנתניה שם נשברתי ועברתי ל 103 שלשמחתי היה שם דיון רגוע יותר בלי צעקות ואז רועי עלה לשידור ונתן תקווה לעתיד .

בספורט5 מירים לא מבינה מה רוצים מחייה ... בשאר האתרים אנחנו בתחתית העמוד. אנחנו לא מעניינים את אף אחד. איך אפשר להגיע ככה למשהו ?

04-May-2015, 12:04
הודעה: #49
ראית אתמול איך מגיעים לפתוח מהדורת חדשות מה לעשות רק בכח כלומר לא להופיע בשבת.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-May-2015, 12:15
הודעה: #50
(04-May-2015 11:49)טל.מ כתב:  
(04-May-2015 11:08)mordii2 כתב:  אתמול החלטתי לצאת מוקדם מהמשרד ולשמוע מה חושבים על מכבי נתניה והשביתה ברדיו 103 ו 102 ולצערי הבנתי שבחיים לא יבוא לפה מישהו גדול כי אנחנו לא מענינים אף אחד

בספורט5 מירים לא מבינה מה רוצים מחייה ... בשאר האתרים אנחנו בתחתית העמוד. אנחנו לא מעניינים את אף אחד. איך אפשר להגיע ככה למשהו ?

מה באמת רוצים???
שתממן מכספי הארנונה של האזרחים ובעלי העסקים בעיר את הגירעון?
שתחזיק ותממן את קבוצת הבוגרים ואת שכירי החרב שלה?
שתחפש מתחת לבלטה איזה פרייאר יהודי בחו"ל ותמכור לו לוקש ששווה להיות בעלים של קבוצת כדורגל בישראל?
היא ראשת העיר של אזרחי נתניה ולא של אוהדי נתניה בפעם האחרונה שבדקתי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים