שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - בני סכנין
27-Apr-2015, 13:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Apr-2015 על ידי 13:39 אלון.)
הודעה: #39
מכבי נתניה - בני סכנין
(27-Apr-2015 11:41)אייל ס כתב:  זה לא זלזול עידן יקירי,זה ציניות של אוהד מתוסכל שמבין היום יותר מתמיד עד כמה התאום קרובה.
.ולצערי,מבין שבעתיים שמרבית הקהל יודע ניפלא להכנס לכיסיהם של אחרים אך לעולם לא יכניס יד לכיסו למרות שהוא חוזר פעם אחרי פעם על האימרה שהמועדון שייך לאוהדים.
ובעיקר כואב אני מראש את הבעלים הבא שינסו לחלוב מימנו כל שקל מיותר לטובת כוכב בפוטנציה רק על מנת להשביע רצון האוהדים שיהיו הראשונים לקלל אותו כשאותו כוכב יחמיץ מול שער ריק.
ואז תשיב לי שמי שלא מבין את זה שלא יכנס לזה ואני יאלץ להסכים איתך ועל זה אני כל כך כואב,כי לא רואה אור בקצה המנהרה למעט אורות הרכבת המהירה.

אז מה אתה מציע או מה אתה חושב שצריך להיות הפיתרון, איל?
הרי ברור לכולנו שלא מן הפורום יגיע הרוכש המיוחל וגם אם תקום פה איזושהי קבוצה שתנסה לתרום או לגייס כספים, המקסימום שהיא תוכל זה אולי לקנות גרביים חדשות.
באמת שאני לא מבין למה אתה כועס/מאוכזב מהקהל שדרישותיו/ציפיותיו הן לא שונות מכל קהל אחר בארץ, דווקא לעומת קהלים אחרים הקהל שלנו יודע לתמוך ברגעי משבר. אני חושב שכרגע הדבר הכי טוב במועדון זה הקהל, ומי שירכוש את הקבוצה ויוכיח רצינות יזכה לכל האהבה שבעולם. לדעת,י דברי הציניות והדאגה כלפי הרוכש העתיד לבוא רק יכולים להרחיק רוכשים ולא לקרבם. צריך לחבק ולהפוך כל אבן כדי להשיגם ולא להפחידם כמה הקהל רע ולא מכניס את היד לכיס ויש לו רק דרישות...
הקהל תפקידו לעודד ולרכוש מנויים וכרטיסים, ויחסית למועדון שההישג הכי גדול שלו ב30 שנים האחרונות זה עליית ליגה הוא עושה זאת מצוין, ואם האורות היחידים שאנחנו רואים זה של הרכבת, זה בטח לא בגלל הקהל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מכבי נתניה - בני סכנין - אלון - 27-Apr-2015 13:35

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים