שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - בני סכנין
27-Apr-2015, 13:58
הודעה: #41
מכבי נתניה - בני סכנין
אז אולי מי שיקנה אחרי פירוק יכוון לירידת ליגה וינהל קבוצה בליגה הלאומית .. אני באמת לא יודע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Apr-2015, 14:10
הודעה: #42
RE: מכבי נתניה - בני סכנין
(27-Apr-2015 13:41)אייל ס כתב:  טל,הדיסוננס כאן הוא מביא אותנו למקומות לא ברורים....
מצד אחד במידה ויש מישהו שיכול ומוכן,עדיף לו למצוא דרך לנווט כולל הגרעון.
מצד שני,במידה ויש מישהו שרוצה אך הגרעון גדול עליו,הקבוצה תיהיה גדולה עליו גם אחרי הפרוק,כי צריך לבנות הכל מהתחלה כולל מועדון שישרוד בליגת העל למרות הפחתת 9 הנקודות שזו משימה לא פשוטה.

הקיצר,במידה ונגיע לפרוק שרידי האופטימיות שנשארו לי אחרי שה8/9 מיליון גרעון שהפכו ל10 ואחרי שבועיים הפכו ל15,יחלפו ויעלמו להם בין גלי הים התיכון.

אלון,אין יחסית ולא יחסית...יש מצב נתון שכולל בתוכו גרעין של מקללים שרק תיתן להם סיבה יקללו ויש צביקה בן יעקב ורועי כהן וחבריהם שרק תיתן להם ימכרו לאותם גרעין מקללים סיפור שיהפוך כל אדם טוב לאיש הרע ויש עיתונות מקומית שמחפשת צהוב ויש גם אותנו כאן ובפייסבוק שבימים קשים יודעים יותר טוב מכולם....ולכן ולמרות ההמון רצון טוב שיש לי(שגורם לי כל פעם מחדש להיות מופתע מעצמי),במידה ויקרה נס ותוקם קבוצת רוכשים אני המליץ להם לצאת ב"קול קורא" לאוהדים ולמרעילי הבארות ולעיתונאים ולפרנסי העיר ולפרט בצורה חדה וברורה מהם עומדים להשקיע ב5 שנים הקרובות/איך זה עומד להתחלק בין תקציב שחקנים/צוות מקצועי/מנהלות,משמעות מכירת הנכסים ועוד....על מנת שאיש לא ייצר ציפיה ואם מישהו מאותם אוהדים/פרנסי העיר יחשוב שהוא יכול לעשות זאת טוב יותר,יהיה לו זמן נקוב,לקחת מהם את המושכות.

איל, בכל מועדון יש את המקללים/האינטרסנטים/הלא מרוצים וכו... לא זה מה שצריך למנוע מרוכש להגיע לקבוצה. אין ספק שצריך לתאם ציפיות בין המועדון לאוהדים אך מצד שני לא צריך להנמיך את הציפיות לאפס ולהסתפק רק להישאר בליגה. לכל אוהד כדורגל יש ציפייה ותקווה שהמועדון שלו יהיה הכי טוב וישאף הכי גבוה ועל כך לא צריך להוא בטענות לאוהדים.
27-Apr-2015, 14:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Apr-2015 על ידי 14:47 עידן444.)
הודעה: #43
יש כאן בעיה אמיתית עם התקשורת המקומית...
אם יושב פרשן ולא מפסיק לטנף על רוני לוי ולנסות בכוח לצייר את הישגיו ככישלון(למרות שבתקשורת הארצית הוא אחד המועמדים למאמן העונה!) זו ההוכחה הכי גדולה לכך שלא משנה מה תעשה- תמיד יכסחו לך את הצורה... וזה דבר דוחה שגורם לאנשים להיגעל!

בבית"ר מה שמרחיק אנשי עסקים שרוצים לעזור הוא הגזענות. כאן אין לי ספק שיש משקל לכל אותם אנשים שסובבים את הקבוצה, כולל אנשי תקשורת מטונפים, שונאי מכבי נתניה(במסווה של "אוהדים") שגורמים לאנשים בעלי ממון לשאול עצמם- "בשביל מה אני צריך את זה?".
הם מרחיקים קהל, הם מעודדים אלימות(לא באופן ישיר אבל בהחלט מביאים לזה), הם מטנפים על כולם... לדעתי גם מרחיקים רוכשים פוטנציאלים...
והכי מצחיק- כשהאנשים שטינפו עליהם כבר לא חלק ממכבי נתניה הם הופכים להיות גאוני הדור ומושא הערצה!

אצל אפי ישראל אלי שגב הוא האיש שצריך להגיד לו תודה ורוני לוי הוא איש לא רצוי שצריך לגרש...

האיש הזה, ואם אתה כאן בשם בדוי כלשהו- אגיד לך באופן ישיר- אתה חתיכת טינופת!!!
27-Apr-2015, 14:57
הודעה: #44
(27-Apr-2015 14:46)עידן444 כתב:  יש כאן בעיה אמיתית עם התקשורת המקומית...
אם יושב פרשן ולא מפסיק לטנף על רוני לוי ולנסות בכוח לצייר את הישגיו ככישלון(למרות שבתקשורת הארצית הוא אחד המועמדים למאמן העונה!) זו ההוכחה הכי גדולה לכך שלא משנה מה תעשה- תמיד יכסחו לך את הצורה... וזה דבר דוחה שגורם לאנשים להיגעל!

בבית"ר מה שמרחיק אנשי עסקים שרוצים לעזור הוא הגזענות. כאן אין לי ספק שיש משקל לכל אותם אנשים שסובבים את הקבוצה, כולל אנשי תקשורת מטונפים, שונאי מכבי נתניה(במסווה של "אוהדים") שגורמים לאנשים בעלי ממון לשאול עצמם- "בשביל מה אני צריך את זה?".
הם מרחיקים קהל, הם מעודדים אלימות(לא באופן ישיר אבל בהחלט מביאים לזה), הם מטנפים על כולם... לדעתי גם מרחיקים רוכשים פוטנציאלים...
והכי מצחיק- כשהאנשים שטינפו עליהם כבר לא חלק ממכבי נתניה הם הופכים להיות גאוני הדור ומושא הערצה!

אצל אפי ישראל אלי שגב הוא האיש שצריך להגיד לו תודה ורוני לוי הוא איש לא רצוי שצריך לגרש...

הבעיה היא עם האנשים שמאזינים לתכנית ועם הקבוצה שמשתפת פעולה עם התחנה. ברגע שהרייטינג ירד והקבצה תפסיק לשתף פעולה עם התחנה אולי למישהו שם ייפול האסימון והם יתחילו לשנות גישה.
27-Apr-2015, 15:06
הודעה: #45
(27-Apr-2015 14:57)אלון כתב:  
(27-Apr-2015 14:46)עידן444 כתב:  יש כאן בעיה אמיתית עם התקשורת המקומית...

הבעיה היא עם האנשים שמאזינים לתכנית ועם הקבוצה שמשתפת פעולה עם התחנה. ברגע שהרייטינג ירד והקבצה תפסיק לשתף פעולה עם התחנה אולי למישהו שם ייפול האסימון והם יתחילו לשנות גישה.
זה לא רק הם. זו כל תקשורת הספורט בעיר ולאורך שנים.
כל תקשורת הספורט בארץ היא פח זבל אחד גדול, אבל אנחנו כצרכנים שאוהבים את המשחק סופגים את זה...
התקשורת הארצית מונעת מהשגת רייטינג. התקשורת המקומית, שאמורה לחזק ולטפח את הספורט המקומי והכדורגל בפרט זורעת הרס משנאה ואינטרסנטיות- ופה הבעיה.
אם אתה שואל אותי- אופירה אסייג ענקית! עושה את מה שהיא עושה בצורה מדהימה ומוצלחת! ללא ספק יודעת את העבודה. היא טיפוס די מגעיל ואף אחד כביכול לא סובל אותה- אבל תכלס? היא מצליחה.
גם החבורה הצהבהבה בספורט 5 עושה עבודה לא רעה בלמכור זבל.
התקשורת המקומית בנתניה לאורך שנים נהנית לפגוע ולהכפיש!
היא לא אובייקטיבית- אבל לא אובייקטיבית לכיוון ההפוך של שנאה וכמיהה לכישלון של כל דבר שקורה בעיר. ומשום מה זה כך רק בתחום הספורט...
27-Apr-2015, 15:13
הודעה: #46
בואו נעשה סדר,
אין קופצים על מכבי נתניה ובשלב זה לא רואים באופק עם משקפת של שען חירש אנשי עסקים כמו תשובה או שקד או שטיינמינץ שבאים לתרום לקהילה דרך הצלת מכבי נתניה.
הסיכוי היחיד שלנו שמספר אוהדים או שווה ערך ולא בסדרי הגודל של תשובה ושות יסגרו חלק מהגרעון דרך הלוואה שתוחזר להם מהתקציב השוטף במשך מספר שנים(שאר הגרעון יכוסה ממכירת נכסים),אותם אנשים ישקיעו סכומים סבירים כל שנה על מנת לקיים מועדון בתקציב של 17/18 מיליון ש"ח.
זה המקסימום שיהיה ובניגוד ליאמר שחר אלונה ושות,כל מה שהם ישקיעו זה הרבה עבורם(ומעט עבור המקללים),במידה ולא נחבק ונעזור להם,הם לא יהיו(הם לא חייבים לאיש דבר והם לא רודפי פרסום וכותרות).
27-Apr-2015, 15:20
הודעה: #47
אין קופצים בכלל על המוצר הפגום הזה שנקרא "כדורגל ישראלי".
אני צופה שבשנים הקרובות מגמת ההשקעה רק תלך ותפחת למעט 2-3 קבוצות גדולות.
מגמת ההשקעה בקבוצות תהיה או של איש עסקים או קבוצת משקיעים באופן שפוי ורציונלי.
הימים של פרייארים ואוליגרכים עבר מארצנו הקטנטונת, לא עוד.
27-Apr-2015, 15:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Apr-2015 על ידי 15:40 ORENARIEL.)
הודעה: #48
הפתרון לעתיד טוב יותר, לאחד את מחלקות הנוער בעיר כך שכל הכישרונות שגדלים בעיר ובסביבה יגיעו בסופו של דבר להרכב ולסגל הבוגרת של מכבי נתניה
בלי זרים ובלי להשקיע כסף גדול, כך תבוא ההצלחה וגם זה ימשוך שחקנים צעירים ומוכשרים להגיע למועדון כשהם יבינו שיש להם סיכוי מצוין לשחק במכבי נתניה.
כל השנים האלה של הפילוג ומכירת שחקנים נתנייתים לכל מקום בארץ ובעולם זה הפסד גדול לקבוצה.. אם היה איחוד בוודאות היינו היום עם כמה וכמה תארים, וכמובן שהצלחה ותארים מושך ומביא כסף
לא מבין איך מריים נותנת לכך שיש פילוג ויש מועדון שמייצר כישרונות הכי טוב בישראל וזה לא מגיע לנתניה
כשיהיה איחוד נסתמך על שחקני הנוער שלנו כמו בעבר ונצליח להתייצב כלכלית, עם כל הכישרונות שיש בשני המועדונים אפשר להגיע לפליאוף עליון כל עונה עם תקציב מינימום
הכסף לא צריך לשלוט בכדורגל.. לא בבוגרים ולא בנוער
מכבי נתניה היא קבוצה גדולה עם עבר מפואר ביותר וזה לא הגיע בזכות הכסף
27-Apr-2015, 15:45
הודעה: #49
אם לא שמת לב בית"ר טוברוק כבר שנים לא מייצרת כלום...
פיספסנו את הרכבת שהיו עליה שחקנים שיכולים היו להוביל אותנו לאליפות, וזה גם לא הימור גדול מידי להגיד שכל שחקן טוב היה נמכר הרבה לפני שהיה מביא תארים בבמה המקומית... ככה זה שאין גב כלכלי, אפילו ברמה של לוזון\ג'קי שיכול להחליט מתי הוא מוכר ובכמה...
27-Apr-2015, 16:49
הודעה: #50
מכבי נתניה - בני סכנין
(27-Apr-2015 15:13)אייל ס כתב:  בואו נעשה סדר,
אין קופצים על מכבי נתניה ובשלב זה לא רואים באופק עם משקפת של שען חירש אנשי עסקים כמו תשובה או שקד או שטיינמינץ שבאים לתרום לקהילה דרך הצלת מכבי נתניה.
הסיכוי היחיד שלנו שמספר אוהדים או שווה ערך ולא בסדרי הגודל של תשובה ושות יסגרו חלק מהגרעון דרך הלוואה שתוחזר להם מהתקציב השוטף במשך מספר שנים(שאר הגרעון יכוסה ממכירת נכסים),אותם אנשים ישקיעו סכומים סבירים כל שנה על מנת לקיים מועדון בתקציב של 17/18 מיליון ש"ח.
זה המקסימום שיהיה ובניגוד ליאמר שחר אלונה ושות,כל מה שהם ישקיעו זה הרבה עבורם(ומעט עבור המקללים),במידה ולא נחבק ונעזור להם,הם לא יהיו(הם לא חייבים לאיש דבר והם לא רודפי פרסום וכותרות).

אתה מאמין שרוני לוי יסכים להישאר במתכונת הזו?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים