שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - בני סכנין
27-Apr-2015, 11:58
הודעה: #31
RE: מכבי נתניה - בני סכנין
פרוק זה הסוף שלנו.
גם אחרי פרוק לא רואה התנהלות אחרת,לא של בעלים ולא של ארגון אוהדים דומיננטי שיקח המושכות לידיו ולא של קהל האוהדים הרחב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Apr-2015, 12:21
הודעה: #32
בישראל כמו בישראל כל נושא עתיד המועדון ימתח כמו מסטיק ויגרר לתוך הקיץ + תוספת זמן ואני מאמין שרגע לפני ההליכה לפירוק יימצא הפיתרון.
אני מציע לכל המייללים וההיסטרים להירגע, לשתות מים קרים ולהפסיק לבלוע כל מיני ספינים של עיתונאים משועממים, הסיפור לא הולך להיגמר לא השבוע וגם לא שבוע הבא.
27-Apr-2015, 12:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Apr-2015 על ידי 12:25 עידן444.)
הודעה: #33
(27-Apr-2015 12:21)פיליפצוק כתב:  בישראל כמו בישראל כל נושא עתיד המועדון ימתח כמו מסטיק ויגרר לתוך הקיץ + תוספת זמן ואני מאמין שרגע לפני ההליכה לפירוק יימצא הפיתרון.
אני מציע לכל המייללים וההיסטרים להירגע, לשתות מים קרים ולהפסיק לבלוע כל מיני ספינים של עיתונאים משועממים, הסיפור לא הולך להיגמר לא השבוע וגם לא שבוע הבא.

גם אם אתה צודק, עם או בלי 9-, נרד ליגה...
אף שחקן לא הולך לחכות עד "למציאת הפיתרון"...
וגם אף שחקן בשוק, אפילו מהסוג החלש והבינוני שהגיעו לפה בקיץ לא ישב ויחכה למכבי נתניה...
27-Apr-2015, 12:31
הודעה: #34
יש אפשרות ללכת לפירוק נתחיל את העונה הבאה עם מינוס 9 ולהשאיר את הסגל הקיים בקבוצה?
27-Apr-2015, 12:41
הודעה: #35
אז כפי הנראה הייחוס לבלדב תכונות על היו מסתבר ללא כיסוי. והאיש מרדיו אמצע הדרך כפי הנראה ראה את המציאות והתריע בסגנונו הוא אבל צדק בכל מילה
27-Apr-2015, 13:00
הודעה: #36
(27-Apr-2015 12:31)ORENARIEL כתב:  יש אפשרות ללכת לפירוק נתחיל את העונה הבאה עם מינוס 9 ולהשאיר את הסגל הקיים בקבוצה?

לא. כל מי שיש לו ביקוש - ימכר או ישוחרר תמורת סכום פעוט.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Apr-2015, 13:00
הודעה: #37
(27-Apr-2015 12:31)ORENARIEL כתב:  יש אפשרות ללכת לפירוק נתחיל את העונה הבאה עם מינוס 9 ולהשאיר את הסגל הקיים בקבוצה?

לא,הורדת 9 נקודות זה לא מחיקת חובות...זה פרוק והעברת הקבוצה לכונס/מפרק.
27-Apr-2015, 13:01
הודעה: #38
(27-Apr-2015 11:58)אייל ס כתב:  פרוק זה הסוף שלנו.
גם אחרי פרוק לא רואה התנהלות אחרת,לא של בעלים ולא של ארגון אוהדים דומיננטי שיקח המושכות לידיו ולא של קהל האוהדים הרחב.

לא מתווכח איתך לגבי המסקנה שזה הסוף שלנו. אני פשוט לא רואה מי מכסה בור של 15 מיליון שקל ולכן לא רואה אופציה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Apr-2015, 13:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Apr-2015 על ידי 13:39 אלון.)
הודעה: #39
מכבי נתניה - בני סכנין
(27-Apr-2015 11:41)אייל ס כתב:  זה לא זלזול עידן יקירי,זה ציניות של אוהד מתוסכל שמבין היום יותר מתמיד עד כמה התאום קרובה.
.ולצערי,מבין שבעתיים שמרבית הקהל יודע ניפלא להכנס לכיסיהם של אחרים אך לעולם לא יכניס יד לכיסו למרות שהוא חוזר פעם אחרי פעם על האימרה שהמועדון שייך לאוהדים.
ובעיקר כואב אני מראש את הבעלים הבא שינסו לחלוב מימנו כל שקל מיותר לטובת כוכב בפוטנציה רק על מנת להשביע רצון האוהדים שיהיו הראשונים לקלל אותו כשאותו כוכב יחמיץ מול שער ריק.
ואז תשיב לי שמי שלא מבין את זה שלא יכנס לזה ואני יאלץ להסכים איתך ועל זה אני כל כך כואב,כי לא רואה אור בקצה המנהרה למעט אורות הרכבת המהירה.

אז מה אתה מציע או מה אתה חושב שצריך להיות הפיתרון, איל?
הרי ברור לכולנו שלא מן הפורום יגיע הרוכש המיוחל וגם אם תקום פה איזושהי קבוצה שתנסה לתרום או לגייס כספים, המקסימום שהיא תוכל זה אולי לקנות גרביים חדשות.
באמת שאני לא מבין למה אתה כועס/מאוכזב מהקהל שדרישותיו/ציפיותיו הן לא שונות מכל קהל אחר בארץ, דווקא לעומת קהלים אחרים הקהל שלנו יודע לתמוך ברגעי משבר. אני חושב שכרגע הדבר הכי טוב במועדון זה הקהל, ומי שירכוש את הקבוצה ויוכיח רצינות יזכה לכל האהבה שבעולם. לדעת,י דברי הציניות והדאגה כלפי הרוכש העתיד לבוא רק יכולים להרחיק רוכשים ולא לקרבם. צריך לחבק ולהפוך כל אבן כדי להשיגם ולא להפחידם כמה הקהל רע ולא מכניס את היד לכיס ויש לו רק דרישות...
הקהל תפקידו לעודד ולרכוש מנויים וכרטיסים, ויחסית למועדון שההישג הכי גדול שלו ב30 שנים האחרונות זה עליית ליגה הוא עושה זאת מצוין, ואם האורות היחידים שאנחנו רואים זה של הרכבת, זה בטח לא בגלל הקהל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Apr-2015, 13:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Apr-2015 על ידי 13:48 אייל ס.)
הודעה: #40
טל,הדיסוננס כאן הוא מביא אותנו למקומות לא ברורים....
מצד אחד במידה ויש מישהו שיכול ומוכן,עדיף לו למצוא דרך לנווט כולל הגרעון.
מצד שני,במידה ויש מישהו שרוצה אך הגרעון גדול עליו,הקבוצה תיהיה גדולה עליו גם אחרי הפרוק,כי צריך לבנות הכל מהתחלה כולל מועדון שישרוד בליגת העל למרות הפחתת 9 הנקודות שזו משימה לא פשוטה.

הקיצר,במידה ונגיע לפרוק שרידי האופטימיות שנשארו לי אחרי שה8/9 מיליון גרעון שהפכו ל10 ואחרי שבועיים הפכו ל15,יחלפו ויעלמו להם בין גלי הים התיכון.

אלון,אין יחסית ולא יחסית...יש מצב נתון שכולל בתוכו גרעין של מקללים שרק תיתן להם סיבה יקללו ויש צביקה בן יעקב ורועי כהן וחבריהם שרק תיתן להם ימכרו לאותם גרעין מקללים סיפור שיהפוך כל אדם טוב לאיש הרע ויש עיתונות מקומית שמחפשת צהוב ויש גם אותנו כאן ובפייסבוק שבימים קשים יודעים יותר טוב מכולם....ולכן ולמרות ההמון רצון טוב שיש לי(שגורם לי כל פעם מחדש להיות מופתע מעצמי),במידה ויקרה נס ותוקם קבוצת רוכשים אני המליץ להם לצאת ב"קול קורא" לאוהדים ולמרעילי הבארות ולעיתונאים ולפרנסי העיר ולפרט בצורה חדה וברורה מהם עומדים להשקיע ב5 שנים הקרובות/איך זה עומד להתחלק בין תקציב שחקנים/צוות מקצועי/מנהלות,משמעות מכירת הנכסים ועוד....על מנת שאיש לא ייצר ציפיה ואם מישהו מאותם אוהדים/פרנסי העיר יחשוב שהוא יכול לעשות זאת טוב יותר,יהיה לו זמן נקוב,לקחת מהם את המושכות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים