שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - בני סכנין
26-Apr-2015, 23:38
הודעה: #21
RE: מכבי נתניה - בני סכנין
גם אותי השעה מבאסת לצאת ב18:30 ליזור ב-23:00 לא פשוט...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Apr-2015, 6:45
הודעה: #22
גם אני, עם שלושת המנויים שלי, לא הייתי במשחק כבר כמה שבועות. העיקר שנוספו עוד 2 חובשי כיפות בקהל
27-Apr-2015, 7:11
הודעה: #23
בבלומפילד נגד הפועל ת"א המשחק מתחיל ב17:00
סוף סוף נחזור שזופים.
27-Apr-2015, 9:32
הודעה: #24
מכבי נתניה - בני סכנין
(27-Apr-2015 7:11)אייל ס כתב:  בבלומפילד נגד הפועל ת"א המשחק מתחיל ב17:00
סוף סוף נחזור שזופים.

מה שבטוח שהאיצטדיון יהיה מפוצץ באוהדי נתניה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Apr-2015, 10:42
הודעה: #25
סוף סוף נחזור שזופים.

אבל נחזור!

מפגר אבל אופטימי
27-Apr-2015, 10:47
הודעה: #26
(27-Apr-2015 9:32)אלון כתב:  
סוף סוף נחזור שזופים.

מפוצץ באוהדי נתניה שמייעצים לכל רוכש פוטנציאלי ומוכנים להכניס יד לכיסם על מנת לסגור את הגרעון שנוצר בזמן שעודדו את שגב וגרמו לו לחשוב שהוא באמת כזה..
27-Apr-2015, 11:22
הודעה: #27
(27-Apr-2015 10:47)אייל ס כתב:  
(27-Apr-2015 9:32)אלון כתב:  
סוף סוף נחזור שזופים.

מפוצץ באוהדי נתניה שמייעצים לכל רוכש פוטנציאלי ומוכנים להכניס יד לכיסם על מנת לסגור את הגרעון שנוצר בזמן שעודדו את שגב וגרמו לו לחשוב שהוא באמת כזה..

חייב לשאול אותך...
זה נותן לך סיפוק כלשהו הזלזול וההטפות האלה?

ראית איזה מועדון בעולם שהקהל הציל אותו במצב שכזה?
וגם אם תמצא אחד יש עשרות אחרים שלא...
נראה לי שללידס יונייטד, פארמה, פורטסמות' וגלאזגו ריינג'רס יש קצת יותר אוהדים ומנויים מאשר למכבי נתניה... נחש מה קרה להן?
27-Apr-2015, 11:41
הודעה: #28
זה לא זלזול עידן יקירי,זה ציניות של אוהד מתוסכל שמבין היום יותר מתמיד עד כמה התאום קרובה.
.ולצערי,מבין שבעתיים שמרבית הקהל יודע ניפלא להכנס לכיסיהם של אחרים אך לעולם לא יכניס יד לכיסו למרות שהוא חוזר פעם אחרי פעם על האימרה שהמועדון שייך לאוהדים.
ובעיקר כואב אני מראש את הבעלים הבא שינסו לחלוב מימנו כל שקל מיותר לטובת כוכב בפוטנציה רק על מנת להשביע רצון האוהדים שיהיו הראשונים לקלל אותו כשאותו כוכב יחמיץ מול שער ריק.
ואז תשיב לי שמי שלא מבין את זה שלא יכנס לזה ואני יאלץ להסכים איתך ועל זה אני כל כך כואב,כי לא רואה אור בקצה המנהרה למעט אורות הרכבת המהירה.
27-Apr-2015, 11:52
הודעה: #29
אייל אני לא חושב שאתה מבין את הקהל נכון, או מייחס לו חשיבות רבה מידי ושיסלחו לי כל ידידי הוירטואליים וחברי ליציע. הקבוצה לא שייכת לאוהדים , זו איזושהי מנטרה מערוצי הספורט שהשתרשה פה .. האהבה למשחק שייכת לכולם. הקבוצה שייכת רק למי שמשלם מיליונים מכיסו. האוהדים כדי להכניס יד לכיס, זקוקים למנהיג ואין לנו כזה. אני בטוח שאם היה כזה הוא היה מצליח לגייס לפחות מיליון שקל. מה הבעיה של כל אוהד שהגיע בשבת לתרום 100 או 200 שקל ? זה ענין של ארגון ומנהיגות שפשוט אין.
וכן אחרי אתמול גם אני לא רואה איך יוצאים מזה בלי פירוק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Apr-2015, 11:57
הודעה: #30
(27-Apr-2015 11:41)אייל ס כתב:  זה לא זלזול עידן יקירי,זה ציניות של אוהד מתוסכל שמבין היום יותר מתמיד עד כמה התאום קרובה.
.ולצערי,מבין שבעתיים שמרבית הקהל יודע ניפלא להכנס לכיסיהם של אחרים אך לעולם לא יכניס יד לכיסו למרות שהוא חוזר פעם אחרי פעם על האימרה שהמועדון שייך לאוהדים.
ובעיקר כואב אני מראש את הבעלים הבא שינסו לחלוב מימנו כל שקל מיותר לטובת כוכב בפוטנציה רק על מנת להשביע רצון האוהדים שיהיו הראשונים לקלל אותו כשאותו כוכב יחמיץ מול שער ריק.
ואז תשיב לי שמי שלא מבין את זה שלא יכנס לזה ואני יאלץ להסכים איתך ועל זה אני כל כך כואב,כי לא רואה אור בקצה המנהרה למעט אורות הרכבת המהירה.

אם אתה מרגיש כך, מי אני שיחשוב אחרת?
כמו טל מ., וכפי שאתה כותב כעת, גם אני לא רואה שום מוצא...
כפי שאני לא חושב שהאוהדים יכולים להושיע אני גם לא חושב שאדם פרטי, עשיר ככל שיהיה, צריך לכסות על הביזיון הזה...
הכשלון כאן הוא מערכתי במכבי נתניה ומחוצה לה, והפיתרון צריך להיות מערכתי.
נתתי כאן כדוגמה את לידס יונייטד... לדעתי הדימיון בין מה שקרה במכבי נתניה העונה למה שקרה שם הוא גדול... שגעון גדלות של בעלים\יו"ש(במקרה שלנו רצון להתנפל על הצמרת עונה לאחר עלית ליגה, במקרה של לידס רצון לא ברור לנסות "לקרוע את אירופה") שהשאיר אדמה כרוכה. לידס קרסה תחת החובות וכבר 11 שנה לא מצליחה לשוב לליגה הבכירה...

כמובן שבארץ, נטולת המסורת ותרבות ספורט שיש שם, גורל זהה הוא מכת מוות למכבי נתניה שתהפוך תוך זמן לא רב ללא רלוונטית...

לצערי, אם ההתאחדות לכדורגל והבקרה הביזיונית לא יקחו אחריות על הביזיון הזה- הגורל בהחלט יכול להיות דומה, שלא נדבר על גלאזגו ריינג'רס- המועדון הכי גדול בסקוטלנד שירד 4 ליגות!

אז עכשיו פיליפצ'וק יבוא ויגיד שאני היסטרי והכל יהיה בסדר... הלואי והוא צודק ואני סתם ילד בכיין...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים